ShawnC
Dołączył/a: listopad 2011
12 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie no foty lepszej nie dało się dodać do tego newsa .
0
Interesowała się ale ob kosztowałoby więcej niż Coutinho .
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Albo Pieniądze Same Grają ;)
6
Na dziś wystarcza mi opinia że Rakitić był poza grą . Aż mnie to boli bo gość był co chwile przy piłce , jeszcze do tego strzelił bramkę .
Czyli od dziś wychodzi na to że jak nie próbujesz grać prostopadłych piłek na 40 metrów przeciwko jedenastce Juventusu , którzy bronią całą drużyną na własnej połowie gdzie nawet Leo ma problem z rozgrywaniem to znaczy że jesteś poza grą i hejterzy mieli rację chcąc sprzedać go latem ... Ehh ide spać .
0
Jest artykuł najlepsze/najgorsze i w tek drugiej kategorii jest forma Suareza i właśnie Dembele .
1
0
Tito trypletu nie wygrał ...
0
Jak dla mnie git . Strzelił bramkę , porozrzucał parę razy , dużo gry na wslizgu , przecięć akcji rywali sla mnie wystarczy . Iniesta nie zrobił więcej w tym spotkaniu .
5
Dla mnie to trochę śmieszne z tym najgorszym aspektem . Co do Suareza się zgodzę , nic mu nie wychodzi , łatwe podania zero pożytku ale przyczepić się do Dembele brakiem formy ?.
Wiadomo że nie zagrał na miarę jego umiejętności ale to też trochę Valverde się pośpieszył , Dembele powinien wejść na podmeczony Juventus i byłoby mu łatwiej .
W każdym razie napewno nie nazwałbym tego brakiem formy a brakiem komunikacji i automatyzmów do gry w pierwszym składzie ze względu na małą ilość minut .
0
Chłopie Juve się broni całą jedenastką , nie ma gdzie podać prostopadle ani nic . A trzeba grać asekuracyjnie bo kontry Juve są przegroźne .
0
Według mnie Semedo powinien grać na PO a Deulofeu na skrzydle . Dembele jeszcze nie jest gotowy i nie łapie pewnych rzeczy , za długo trzyma piłkę zamiast oddać ją koledze i myślę że wejdzie dopiero w drugiej połowie , tak samo jak Roberto za Rakietę lub Andresa .
4
Za wcześnie na tego typu artykuły . W La Liga wszystko fajnie , pięknie ale graliśmy z zespołami , które do czołówki nie należą .
Jakiś czas temu Real nas zmiótł w dwumeczu i nie funkcjonowało dosłownie nic . Dziś również możemy się zdziwić i będzie to drugi poważny test w tym sezonie .
Za Tito Vilanovy też w LL było pięknie i mieliśmy w pewnym momencie 18 punktów nad Realem a w Lidze Mistrzów Bayern nas rozniósł w dwumeczu 7:0 .
3
Masz rację nie wszystko jest kolorowo i dopiero po dzisiejszym meczu można bardziej wystawiać oceny trenerowi za to co wprowadził .
0
U mnie na każdej sztucznej w tym orlikach można grać w korkach . Kiedyś było zabronione ale już jakieś 3 lata bez problemu gramy w korkach . To już zależy od osoby , która zarządza obiektem .
0
Narazie środek pola spisuje się dobrze . Trzeba będzie poczekać na parę meczy z poważniejszymi rywalami by zobaczyć czy będzie nam potrzebny . Zresztą jakby chcieli go ściągnąć to musieliby się również kogoś pozbyć w zimowym okienku .
0
Lepiej korki , orliki bywają różne i jak będzie padał deszcz to w turfach możesz się ślizgać .
0
Świetna konferencja . Równie dobrze mógłby się ktoś spytać ,, jutro gracie z Juventusem ? , Ernesto odpowiada : Tak . " Koniec .
4
Zgadzam się że Ściahem .
Semedo zaliczył bardzo przyzwoite zawody ale nie bardzo dobre czy wspaniałe ze względu na to że nie postawił kropki nad i w postaci asysty lub dużej ilości odbiorów by wystawić mu tak wysoką ocenę jaką wymaga większość użytkowników .
17
Jeśli uważasz że Rakitić jest słaby technicznie to życzę powodzenia . Może jest słabszy pod tym względem od Iniesty , Messiego czy Busiego ale napewno nie ma braków technicznych .
2 asysty , odbiory , 40/50 metrowe przerzuty na drugą stronę boiska , regulacja tempa gry .
Jeśli dla Ciebie to był słaby występ środkowego pomocnika to g*wno się znasz na piłce nożnej i zawodnikach .
0
Vidal na skrzydło na podmęczonego rywala jak znalazł .
0
Alba pewny w obronie ? Takiego babola jakiego zaliczył w naszym polu karnym , po którym powinna być bramka dla Espanyolu to musi wpłynąć na jego końcową ocenę .
0
Digne chyba jeszcze bardziej odzyje bez Neyabjak będzie grał .
1
Sciagnij sobie przeglądarkę Puffin browser , ona ma flasha i obsluzy Ci wszystko .
0
To nie oglądaj , kogo to obchodzi ...
0
Jak dla mnie to poprostu średniak i nie widzę go jako wzmocnienie , takie moje zdanie .
0
Z Liverpoolu jest beka o to że od ponad 25 lat nie wygrali Ligi , więc trochę dłużej niż z Arsenalowskiego 4:0 .
0
Asysty też wszystkie głową :)
2
Stare ale dobre :)
34
Porażką jest Twój komentarz bo Roberto nie został powołany.