0

Ta i z Tello na prawym skrzydle ...

0

Rakieta na bank będzie w pierwszym .

0

Brama Adriano z lewej nogi na 1:1 to było coś.

1

I strzelilismy im w 1 minucie ... W dodatku z to było na wyjeździe . Na Camp Nou to już inna bajka .

0

W sumie do pokrycia Aduriza wolałbym dbać Verme obok Pique . W sumie jakby wyszła obrona Alves , Pique , Verma , Mathieu to mielibyśmy okazję do strzelenia bramki ze stałych fragmentów.

1

Ale Barca właśnie takiego piłkarza szuka , starszy , doświadczony i pogodzony z rolą rezerwowego , który zawsze dostanie swoją szansę.

0

Barca szuka mlodych i ich szkoli , tak to wyglada. A problemu nie ma ze sprzedażą tylko kierują sie glosem samego piłkarza np. Villa , Henry itp . Jak chca to sprzedadzą Pedro , Alexisa , Fabsa itp.

2

To ja już wolę grać w 10 .

0

Albo Bravo , rozegranie miał dramatyczne ale swoje sie nabronil w tym meczu .

3

Ludzie skończcie pieprzyc te głupoty bo się nie da poprostu. Nie było w pierwszej połowie dobrego zawodnika , cały zespół dał dupy i tyle . Adriano grał słabo ? Rzeczywiście parę razy zagrał w aut . Verma? Powinna paść bramka po tym jak zaliczył glebę, Masche? Po jego wybiciu do nikogo straciliśmy bramkę. Busquets ? Arda ? Iniesta ? Messi ? Gdzie oni byli całą pierwszą połowę? Gdzie był Suarez od drugiej minuty meczu ? Bo przez resztę meczu już chyba jednego celnego podania nie wykonał ! Ale zwalajcie tylko na defensywę co tam .

0

Głupoty piszesz . Po pierwszej połowie do zmiany była cała linia pomocy , nic nie kreowali , do tego nie wspomagali nic w defensywie stąd linia obrony była zdana na siebie przez całe 47 minut . Jak inaczej to mogło wyglądać ? .

0

Nie prawda , kluczowe było to ze Malaga nie atakowała Barcy tak jak w pierwszej . Po prostu siadly im siły a przy tym pressing , dzięki czemu mieliśmy więcej luzu w rozgrywaniu akcji .

0

Pierwsza bramę strzela Munir , którego większość cisnela ze jest w wyjściowej jedenastce . Adriano , którego wszyscy skreslili po pierwszej połowie ( mimo że Verma zaliczal błędy po których powinniśmy stracić conajmniej jedna bramkę ) zalicza asystę przy bramce na 2:1 .
Je*ać hejterów.

0

Ciekawe jak to będzie wyglądało, Munir gra w środku albo na prawym skrzydle a w składzie jest Leo i Luis . Czyżby Messi w środku a przed nim Arda, Luis i Munir ? .

0

Z Atletico wraz z Pique może zagrać Verma lub Mathieu i problemu nie widzę .

0

Szkoda że Tata Martino kompletnie zepsuł tego zawodnika ...

0

Wczoraj raz został zmylony w obroni gdzie powinniśmy stracić bramkę. Jak poprawi grę w defensywie to będzie ogień. Idealny do gry z kontry .

10

Jak ja kocham czasami wejść na realmadryt.pl gdzie właśnie pod artykułem o Złotej Piłce trwa debata naukowców, uczonych a także lekarzy na temat hormonów.

0

Iniesta wrócił ? Iniesta od paru lat gra ładnie a w statystykach asyst czy bramek nic się nie zmienia i według mnie Arda raczej jest przymierzany w jego miejsce .
Uważam że gdyby gra Rakitica polegała na czymś innym niż wykonuje to Enrique nie stawialby na niego w meczach o największą stawkę.

4

Większość hejterow zobaczylaby co by było gdyby teraz za niego grał np. Xavi . Wystarczy że Iniesta nie potrafi nic zdziałać w defensywie i obiegają go jak chcą. W Barcelonie to bardziej Alves jest kreatorem pod polem karnym rywala a Rakieta bardziej obrońcą. Przyszedł Arda i zobaczcie jak w chwilę zmieniła się gra Rakitica posyłał genialne crossy a to dlatego ze Arda tez wróci do defensywy po stracie i odbierze piłkę a Iniesta nie .
Enrique po to chciał Rakietę i Arde bo to dwaj goście zapieprzajacy po calej dlugosci boiska i będą wiecej bronic niz kreowac , od kreacji mamy najlepszy atak na swiecie .

0

Według mnie to z Roberto będzie tak jak do tej pory czyli wpychanie co na różne pozycje w środku pola i linii ataku byle tylko chłop grał .

0

Ale Soriano to środkowy napastnik A nie skrzydłowy. .. W dodatku tego gościa sprzedalismy z Barcy B za 500 tysięcy. ..

0

Real swoje strzelił ale mają wielkie dziury między formacjami i ich atakujący zawodnicy nie wracają po stracie . Nie wyjdzie im jeden mecz lub trafią na kogoś lepszego i wszystko będzie po staremu , Krycha będzie ladowal z każdej piłki bo inni strzelają a on nie .

4

Skład miodzio , nareszcie Bartra trochę odpocznie .

1

A mi się wydaje ze bardziej Rakitic .

0

Wyspiarz w Hiszpanii ? pozdro.

2

Tak wygląda właśnie konfrontacja magii i techniki z drewnem i chamstwem .

0

Boże jak będzie grał w pierwszym Rakieta i Arda to mamy takich walczaków w srodku pola że będziemy miażdżyć drugą linią.

4

Stary mamy 5 stoperów ... na co Ci kolejny ? .

0

Bogu dzięki , oby najbardziej przereklamowany piłkarz na świecie do nas nie trafił . Napewno nie teraz , kiedy ma tak suche statystyki .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?