ShawnC
Dołączył/a: listopad 2011
12 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Oj tak , Ty wiesz lepiej od Enrique który jest lepszy i czego bardziej potrzeba drużynie.
0
Szczerze to powiem Ci że żal mi służbistów jak Ty , czepiają się rzeczy . Jeśli będę miał ochotę to będę robił po pięć spacji . To nie matura ani rozprawka a Ty nie jesteś osobą by to oceniać .
A ja nigdzie nie napisałem o oszustwie czy olewaniu reprezentacji , poprostu w danym momencie zmieniają się priorytety i tyle .
9
Dla mnie to wałek , Francja nie narzeka na brak obrońców a Barca wręcz przeciwnie . W dzisiejszym futbolu takie zagrywki to normalka .
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Tebas lubi to .
0
Chyba ja polecilem; ) reklamy sa takie jak na kompie . Mój telefon chodzi normalnie A używam jej już w cholerę czasu . Do tego można ściągnąć poprostu jakiegoś adblocka .
0
CR ma trzy Złote Piłki a Bale zero!
1
Ściągacz przeglądarkę Puffin i oglądasz C chcesz . Ona ma flesha i obsługuje praktycznie wszystko co na kompie ;) .
2
Nie płacz .
0
Jak Andres pójdzie na emeryturę to jego pozycję najpewniej przejmie Messi a na lewe skrzydło sciagniemy kogoś ala Dybala .
3
Kolega wywyżej dobrze napisał , gdzie zmieścić prostopadle podanie kiedy broni sie cała drużyna? . A zobacz ile razy Digne wybiega na pozycję ale nie grają mu piłek.
6
Zero z tyłu , najmniejszym nakładem sił , bez kontuzji, pełna kontrola , +3 pkt , lubię to .
1
I bardzo dobrze bo butelka uderzyła Neymara a reszta naszych padła od fali uderzeniowej . Strasznie mnie to wkurza i dziwić się ze mamy łatkę symulantow . Valencia ukarana i bardzo się z tego cieszę ale Boże , żeby inni zawodnicy w tym Suarez upadli od butelki ... szkoda gadać .
0
Boże , przecież zima idzie trzeba zapasy zrobic .
2
Dzięki za info , jest o tym osobny artykuł .
14
Danilo napewno pokaże Eibarowi gdzie jego miejsce , gośc jest cienki jak siki węża ...
0
Dobra ale równie dobrze mógłby nie próbować i nie byłoby żadnych asyst ani otwierających podań , Suarez strzela ale poza pressingiem w kreacji daje mało bo nie cofa się do rozegrania więc Ney stara się to jakoś uciągnąć . W dodatku na przeciwko stał rywal z niższej półki , więc straty piłek nie powodują aż takiego zagrożenia czy ryzyka straty bramki po kontrze.
0
Pasował ale my chcieliśmy ściągnąć Suareza a Alexis był za dobry by być rezerwowym.
0
Według mnie to po prostu Vidal nie dogaduje się z Enrique , między nimi jest jakiś problem .
Vidal jak grał to zaliczył parę asyst ale w ostatnim meczu popełnił co prawda katastrofalny błąd .
Ale gdyby miał siedzieć jedynie za ten błąd to Mascherano nie powinien już zagrać w tym sezonie , skoro mieliby być sprawiedliwie traktowani . Także według mnie to nie jest kwestia jego gry a feelingu między nim a trenerem .
1
Taki film jak Wyspa tajemnic to jeszcze Obłąkani po ang. bodajże Elisa Grays czy coś takiego . W obu filmach gra ten sam Pazdan .
0
Świetny komentarz naprawdę, same złote myśli. Obyś był tylko trollem .
0
Gomesa to bym nie winil zbytnio za stratę bramki .
1
Szkoda tego meczu , szczególnie przez bramkę dla Atleti . Ivan dzisiaj profesura , szkoda ze po siatce Godinowi ten strzał mu nie wyszedł bo byłaby to wisienka na torcie jeśli chodzi o jego występ .
11
Dzisiaj słabo ? Ty oglądałeś mecz czy zawsze pieprzysz farmazony ?
0
W sumie to mogłem nawet nie komentować bo dla mnie takie grajki to nic godnego słuchania . Ale skoro szukałeś Epici a tam jak dobrze kojarzę to nawija laska na wokalu to tobie się może spodobać :) .
0
Sonata to taki trochę szit ;)
5
Zabawny jesteś.
0
Sprawdza ? Gdybyśmy grali przeciwko lepiej dysponowanemu zespołowi to już stracilibysmy ze dwie bramki .
Geniusz MSN przesądza o wyniku bo przez długi okres pierwszej połowy nie mamy kontroli na skrzydłach czy w środku pola ...
4
Nad napisem Guess who's back powinny być rozłożone nogi xd
1
No i taka opinia nie powinna Cię zaboleć.
Wczoraj przed meczem komentator mówił ze szybko stracona bramka dla Legii to będzie dla nas katastrofa . Ale jaka katastrofa ? Polska piłka nożna stoi w miejscu od ładnych paru lat i każdy wiedział że teraz będzie lanie i szybkie pożegnanie z LM .
Kto twierdził inaczej to chyba mało interesuje się piłką nożną lub nie ogląda meczy obu ekip .