ShawnC
Dołączył/a: listopad 2011
12 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Nad napisem Guess who's back powinny być rozłożone nogi xd
1
No i taka opinia nie powinna Cię zaboleć.
Wczoraj przed meczem komentator mówił ze szybko stracona bramka dla Legii to będzie dla nas katastrofa . Ale jaka katastrofa ? Polska piłka nożna stoi w miejscu od ładnych paru lat i każdy wiedział że teraz będzie lanie i szybkie pożegnanie z LM .
Kto twierdził inaczej to chyba mało interesuje się piłką nożną lub nie ogląda meczy obu ekip .
46
Sport odleciał , nie żebym miał coś przeciwko zdobyciu Złotej Piłki przez Messiego ale tego nie wygrywa się meczem z Celtikiem ...
8
Gracze z pola mają większe szanse na grę na bramce niż Masip ...
0
Wiesz dużo warte wydaje się być pokonanie po drodze nie takiego City ( które jest cienkie jak siki węża ) ale Bayern czy Juve .
A gdzie ja napisałem że zrobili to umyślnie ? Barca miała po prostu dołek formy i to spowodowało zbliżenie się Realu ( i odpadnięcie z Atletico ) a nie ,, efekt Zidane'a ...
1
Oh tak , pogoń z Zidanem oh ah .
Gdyby gościowi cały świat nie powiedział że w drużynie potrzebna jest równowaga w postaci DMa to dalej grałby z Kroosem na tej pozycji i miałbyś pogoń jak cholera .
Do tego to Barca pozwoliła im się zbliżyć do siebie na niebezpieczną przewagę i jak przyszło co do czego to nagle w paru meczach nabiliśmy dwadzieścia parę bramek i nie straciliśmy ani jednej .
Rozumiem że ciężko wygrać LM itp. ale pamiętaj że RM to pierwszy klub w historii LM . który nie pokonał ani jednego mistrza swojego kraju w fazie pucharowej :)
2
Zależy czego się słucha w danym momencie , to pierwsze przypada na mysł . Co do ,, metaliki " albumy Kill'em All , Master of Puppets , Ride the lighting , Garage , And justice for all i Black Album i potem szrot . Takie jest moje zdanie . Ciekaw jestem nowej płyty .
2
O właśnie o tym mówię że na szybko takie zespoły wypadają . Black Sabbath i Ozzy osobno też :) do tego Sepultura ( płyty Arise , Chaos AD i Roots ) , Pantera itp.
1
Jak będę w domu to mogę dopisać coś więcej bo w pracy mi tylko tyle na myśl przychodzi . Ostatnio na koncercie we Wrocławiu zgubiłem kartę pamięci 64gb którą kupiłem jakiś miesiąc temu a miałem ok 9 tyś. kawałków ... depresję mam do dziś .
1
A no szkoda , na szczęście miałem okazję zobaczyć ich wcześniej na żywo .
18
Napisz go od nowa , bo tylko dziś widziałem go więcej razy na La Rambli niż Ty wziąłeś wdechów od zeszłego roku ...
3
Zależy co się lubi . Ja tam lubię różne gatunki metalu i zespoły . Slipknot , Korn , Limp Bizkit ( ale to rapcore ) , Decapitated , Behemoth , Cannibal Corpse , Six feet under , Vader , Obituary , Carcass , Deicide , Napalm Death , Alice in Chains , Wielka czwórka trashu ( wiesz chyba o co chodzi ) , Rammstein , System of a down , Katatonia , Gojira , Annihilator , Five finger death punch , Gorgoroth , Dimmu Borgir , Children of bodom , Machine head , Motorhead , Mastodon, Iron Maiden , Kataklysm , i mogę tak wymieniać dniami i nocami ;)
0
Dużo ważnych postaci odeszło przedwcześnie . Mercury , Stayley , Lemmy , Dimmebag , Steele , Schuldiner ... nawet DIO mógłby trochę więcej pociągnąć .
0
Ja jutro zaczynam po trzytygodniowym urlopie :/
0
Tak ale chodzi o zmiennika dla Suareza a zaden z wymienionych to nie srodkowy napastnik .
0
Stary , my im opchnelismy Yaya Toure za 22-23 mln euro wiec to tylko pokazuje ze niskie ceny tylko w stolicy Katalonii .
3
Sorry ale śledziłem trochę grę Ajaxu i nie widzę w nim żadnego godnego następcy Bravo . Szczerze jeśli przejdzie to według mnie nie będzie takiego podziału ról jak w zeszłym sezonie . Ter Stegen będzie bronił wszystko no może z wyjątkiem PK .
0
Może i na lata ale musimy zobaczyć co będzie jak na skrzydle przeciwko niemu będzie np. Ronaldo , Carrasco czy Hazard . Bo narazie to jego najpowazniejszym rywalem był Konoplyanka ...
1
Kurde , po tak dobrych transferach myślałem ze to okienko nie może być lepsze i zalicze je do jednego z najlepszych ale po odejściu Bravo jakoś średnio mi to wygląda. Na dodatek jego zastępcą prawdopodobnie będzie ten leszcz z Ajaxu to juz wgl .
11
Anita na specyfikach od Zielinskich .
0
Zainstaluj sobie przeglądarkę Puffin , ewentualnie flesha do tego , chociaż ja nie musialem . Obsluzy Ci wszystko tak jak na kompie .
1
Ja czasami lubię obejrzeć sobie koncertowki zespołów metalowych , po których energia sama we mnie wstępuje xd
4
Boże ludzie zastanówcie się z tymi komentarzami , gdyby chciał iść gdzieś dla kasy to nigdy by do Barcy nie przyszedł ... w Barcy tworzy najlepsze tridente świata i co najważniejsze zdobywa trofea .
Skoro Ney jest w USA a jego agentem jest jego ojciec ( menda ogólnie ) to nie ciśnijcie juniora że tyle się z tym wszystkim schodzi i że leci na kasę .
0
Nie stawiaj na Belgię . Indywidualności mają wspaniałe ale drużyna z nich żadna a już na pewno nie turniejowa ...
0
Wg flashscora w strzałach na bramkę 3:1 dla Brazylii ...może jak Hulk wejdzie to rąbnie coś z dystansu .
0
Raz źle obliczył wyjście do piłki , piłkarz Irlandii przerzucił nad nim piłkę i Szczęsny uratował na wyjściem . Potem nie wiem czy nie słyszał Jędrzejczyka ale wołał do Pazdana by ten przesunął o jednego przy rzucie wolnym dla Irlandii , rozegrali to prostopadłą piłką po ziemi i przed stratą bramki uratował nas fakt że piłkarz Irlandii nie trafił w piłkę . Pazdan to niestety słaby punkt naszej kadry .
0
Niestety mamy Pazdana i trzeba sobie jakoś radzić .
0
Na razie miał dobrą jedną połowę na tym turnieju . W drugiej zaczął holować piłkę i grać mniej zespołowo , myślę że głównie dlatego też został zmieniony .
0
Jodłowiec za Mączyńskiego , przyda nam się bardziej defensywny ŚP .
0
Stary , Borussia aktywowała jego klauzulę wynoszącą 8 mln i Barca nie ma nic do gadania . Nie ma i nie będzie żadnej opcji pierwokupu a w mojej opinii Bartra już nie wróci . Kiedy ściągaliśmy Pique z ManU ( był w tym samym wieku lub rok młodszy od Bartry ) to był już dwie klasy lepszy od Marca .