Sulimo
Dołączył/a: listopad 2020
Lublin
40 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Kondziubarca Magiera wie ze niedawno zebrali o kase i walczyli o utrzymanie? Żenujaca wypowiedz
Slask to może pomarzyc o fazie grupowej :)
Rakowa nie lubie ale Magiera to wyjatkowa szuja
2
@Comentateiro Zgadzam sie. Na szczescie albo i nie tylko do konca sezonu
0
@arasz1819 Wątpie. Cofali sie w rozwoju w tym sezonie
0
@FcPortoFan1999 Brom nie dał argumentów. Beda starac sie o Skorże na nowy sezon
1
Lech pozbywa sie Broma.
Niestety ale trzeba było to zrobic. Niestety Rumak to totalne nieporozumienie...
0
Dostał transfery,dostał czas a gramy guwno imienia Koemana
Niech oni go zwolnia i wezma Marqueza do konca sezonu a potem Mitchel albo Alguacil
4
Xavi Out. Co za patologia
0
Pier niedobrze mi od gry Lecha i Barcy..
0
Brom wypad z Lecha...
0
Mimo wszystki wybiore Lecha chyba. Potem se Barce odpale
0
Najpierw przystawka 45 min Lecha a potem na obiad Barca. Obym nie dostał zatwardzenia
4
@Kuba_1 Sabotaż...
0
@ludnek Czyli dyskusja z toba nie ma sensu skoro różnicy nie widzisz. Dobranoc
0
Komentarz usunięty
0
@Rl9k1nG Pewnie w nowy rok
0
Komentarz usunięty
2
@Kessie Pewnie ukrad złodzij
11
Kevin o 20 w wigilie!
No i to sa wiesci :)
5
Komentarz usunięty
0
@FcPortoFan1999 To nie kibice to głupki
2
@FCB24 Powiedz to MU :)
0
@FcPortoFan1999 Nie. Lech musi wygrac podobnie jak Barca
3
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
1
Swięta swięta i po swiętach. Teraz tylko do wielkanocy :]
1
@Matt_i1992 Opera i reklam nie ma :)
0
@TR3YWAY Nie no az tak to nie. Nie moge chlac jak swinia. Co najwyzej kieliszek i szampan na nowy rok xd
1
Mam kaca piłkarskiego. Trzeba detoks zrobic a pewnie i tak nic nie strace
0
@tomek8756 No i fajnie
10
@jaras121 A to dopiero 1 z jego zalet