1

@arasz1819 Szkoda karpia ale widze podobienstwa jak chodzi o morde xD

1

Komentarz usunięty

1

Komentarz usunięty

4

Za 4 dni przy stole bede słuchał lamentu ciotki o tvp. Trzeba bedzie kielona walnac xD

Niby Profesorka a beton totalny.

0

@FcPortoFan1999 Nie klub a piłkarze. Oni tani nie byli a oni sprzedawac nie potrafia

0

@FcPortoFan1999 Jesli nie ogarnie to bedzie hurtowa sprzedaz.

Lech jest jaki jest ale chociaz sam zarabia na siebie

0

0

@FcPortoFan1999 Wydaje mi sie ze nie trafi. Za bardzo defensysny styl

0

@FcPortoFan1999 No ale szczerze to oni powinni grac nizej. Stadion etc to poziom 1/2 ligi

Robia i tak wynik ponad stan

0

@FcPortoFan1999 Spadna to spadna. Szulczek i tak znajdzie robote

0

Pena
Kounde Araujo Inigo Cancelo
Pedri Gundogan De jong Raphinha
Ferran/Felix Lewy

Chciałbym kilka meczy zobaczyc w takim systemie. .

1

@Kgorecki2500 Ale on tez kontre dostał. Mówiłem ci ze to szara strefa i ze jest to w zasadzie legalne działanie

5

0

@tbas Ty bez kitu xD

0

@Kgorecki2500 Ja widziałem inna wersje tego. Mianowicie ze rzad moze pominac KRRiT. Aczkolwiek mozesz miec racje

W kazdym razie tez bym wolał by zrobili to w czystych rekawiczkach

0

@Kgorecki2500 Wykorzystanie luki to nie łamanie prawa. Czyja to wina ze przepisy nie sa w 100% jasne? Tzw szara strefa

1

@GeraltzKatalonii Maska moze mu przeszkadzac. Niby nie wpływa na widocznosc ale moze byc krempujaca

0

@Kgorecki2500 Jesli to ma pomoc w pozbyciu sie tej patologii to moge przymknac oko na to

To Telewizja publiczna nie partyjna

1

@Kgorecki2500 Oby tak było. Reset do roku przed objeciem władzy przez PiS i bedzie git

3

Ile sytuscji musi Lewy zmarnowac by dac Guiu szanse?

Tak w kreacji dzis top ale to jest kur 9 nie pomocnik..

0

@Gall Ale sytuacje stwarzaja.

7

Jestesmy uposledzona druzyna i w ataku i w obronie.

3-2 i drżenie o wynik przy tylu sytuacjach...

Kompromitacja

2

Komentarz usunięty

1

Zawodzi mnie Xavi.

Ten skład to żart a to tylko lub aż Almeria

25

@Chucky Nie bedziemy. Pozdrawiam

3

@Fabik87 Boże błogosław Hołownie xD

2

@DonCarletto Juz widze jak zarabiaja na swoja tv xd

1

Bareja gdyby żył miałby materiał na pare dobrych komedii ;)

3

@macio_944 Bareja by tego nie wymyslił xD

1

@pt9 Aj niedobrze bo mam 166 :]

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?