Sulimo
Dołączył/a: listopad 2020
Lublin
40 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty
1
@MOLESTA No nie kojarze xD
0
@MOLESTA Co to za laluś?
5
@Sulimo No i fajnie
5
@Sulimo Zgadzam sie
7
Mali ludzie sa wredni.
3
@partymaker Bez przesady... Akurat Lech to był przyzwoity polityk.
41
Kaczynski to kanalia. Zbudował kampanie na smierci brata a potem na kampanii nienawisci podzielił kraj. Teraz po 8 latach wyciera se morde konstytucja.
Obrzydliwy typ
1
@Kgorecki2500 xD
4
@macio_944 Dobrze ze odszedł z Teleexpresu. Spoko gosc ogólnie
4
@Ojciec5tkidzieci Oby. Ale troglodyci
1
Komentarz usunięty
1
Komentarz usunięty
1
Chwila spokoju od tvp dezinfo.
Najlepiej pozbyc sie tego guwna na amen.
2
Wszystkiego nawzajem.
Z okazji zbliżających sie świąt życze wam oraz @Redakcja i @Moderacja zdrowych pogodnych świat spędzonych w miłej atmosferze oraz żeby nasz ukochany klub wrócił na odpowiednie tory
Z poważanien Sulimo :]
1
Słucham sobie Simple Plan i pije piwko i czytam sobie w miedzyczasie co patusy z tvp robia xd
5
@Popitek12 Bede pod stołem :]
0
@barcelonaLM Patologia xD
3
Agonia w tvp xD
0
AFK Arena. Ktos kiedys polecił i faktycznie spoko gierka
1
@MesQueUnClub96 A to innych młodych nie ma?
2
Xavi to tez dobry agent. Zamiast dozowac wysiłek Pedriemu to wyciskał go jak cytryne.
Xavi zabieraj sie z klubu i zabierz tych patałachow odpowiedzialnych za przygotowanie fizyczne i lekarzy.
Dramat
Odpuszczam. Za duzo frustracji we mnie przez ten klub. Trzeba sobie odpoczac od tego cyrku.
0
Boże co to sa za plotki. Trzeba detoks od Barcy zrobic bo to sa jaja jakies xD
Boże czy ty to widzisz?!
0
Obejrzałem sobie Office Uprising. Całkiem zabawny slasher ;)
2
Komentarz usunięty
2
Fajna para ale znajac nas...
No nic ide gotowac bo wigilia za rogiem.
0
Nie żyje Filipiak były juz prezes Cracovii :(
2
@Barcasub z takimi zartami to do kabaretu
0
@Barcasub A po co takie docinki do obecnego mistrza polski? Zwłaszcza ze Slask niejednokrotnie komptomitował sie w eliminacjach a ten sezon jest pierwszym od ilus lat gdzie moga powalczyc o jakis puchar.
Życze wszystkiego najgorszego
1
@FcPortoFan1999 Nie wiem. Mam powoli dosc i Lecha i Barcy