3

@hayek Jo wiem ale City nie przekonuje w tym sezonie w ogóle. Mam wrażenie że albo bedzie mocna rewolucja albo może Pep myslec o odejsciu

3

Mam wrażenie ze Pep sie wypala powoli. On chyba potrzebuje zmiany i City także.

0

@FcPortoFan1999 Mrozek na razie niczego nie psuje. Zobaczymy co bedzie po sezonie

3



Rasisci w 13 posterunku. To jest arcydzieło co w tej scenie zrobili xD

1

@KamQiX Dzieki za komplement :]

2

@Jakchcesz To jest dobra rada wujciu dobra rado

5

@eosz zostaw to gunwo xD

Komp daje ci jasne znaki :)

0

@CZAJUN_119 Co w tym dziwnego? Mi nie podszedł ten film.

0

@Ojciec5tkidzieci Nie przepadam. Zamiast tego wolałbym dorzucic Dyzme z Pazura :)

0

@MesQueUnClub_87 Nie. Tylko te mi sie podobały.

Nie lubie np Poranku kojota,e=mc2 itd

2

@Zoker No i seksmisje jeszcze.

1

Mis Bareji to pierdzielone mistrzostwo. Co smutne wiele takich absurdów dzisiaj można znalezc w naszym kraju.

Jesli chodzi o polskie filmy to u mnie top wyglads tak

Miś
Killer(wszystkie częsci)
Chłopaki nie płacza
Rozmowy kontrolowane
Kingsajz

0

Trzeba sobie misia odpalic :)

4

Ogladam od jakiegos czasu memy i inne filmiki Pazury. Fenomenalna persona i wybitny aktor.

3

3

@HypeR Wiadomo zasada 34 xD
@PatrychoO na zielonej stronie. If you know what i mean :)

10

Piękny jest ten internet xD

Tylko wyszedł zwiastun GTA a zwyrole juz rozebrały Lucie xD

1

@Bobo25 Zawsze możesz poderwac @VegetaPolska bo ja sliski nie jestem :]

0

@MesQueUnClub_87 Wole ząbek. Moze chwile sie pomęcze ale z reguły szybko stawia na nogi

0

Cholibka chory jestem. Trzeba se herbate z imbirem zrobic a potem czosnek zjesc ;)

0

@4drian0 Kurde az sprawdze xD

2

@VegetaPolska Idz na zielona strone pewnie juz sa zdjecia xD

1

Velde z golem kolejki

Moim zdaniem zasłużenie patrzac na okolicznosci i wage tej bramki

@FcPortoFan1999

0



Ale kontrast z dzisiejsza piłka :o

0

Przekraczajac Granice to swietna książka o naszym Luisito.

Polecam przeczytac i po tym wywiadzie Gryzonia chyba sobie wróce do niej.

0

@mrboom Naprawde nie czułes w tym ironii? Velde zdawał sobie sprawe jaki to cyrk jest. Posłuchaj wywiadu z Murawskim.

Poza tym co to ma za znaczenie jak decyduje arbiter. Gdyby miał odrobine oleju w głowie to po 15 min przerwałby ten cyrk tak jak zrobiono to w gliwicach

0

https://weszlo.com/2023/12/04/adriela-ba-loue-czeka-operacja-i-kilkumiesieczna-pauza-brawo-panie-frankowski/

Brawo kur brawo. Ten sedzia to najwieksza kanalia wsrod arbitrów w polsce.

1

Ciekawe czy Celta ogra Cadiz :)

0

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?