Sulimo
Dołączył/a: listopad 2020
Lublin
40 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MesQueUnClub_87 Ten temat to temat rzeka. Mimo wszystko liga podniosła swoj poziom i sie rozwija.
0
@FCB_dimiC Poziom jest na pewno wyższy. Liga sie rozwija ale mamy strate 10 lub wiecej lat do zachodu.
@FcPortoFan1999 To prawda. Brakuje kasy w naszej piłce
0
@Emhyr problem w naszej lidze jest taki ze kluby nie chca sprzedawac talentow do rywali a wola oddac za granice. W ten sposob robi sie deficyt utalentowanych polskich młodziaków.
A jak ktos wystrzeli to zaraz transfer.
Nie da sie w ten sposob zbudowac klubu opartego na polakach regularnie grajacego w europie.
Lech co by nie mówic ma w składzie Mrozka,Marchwinskiego,Murawskiego,Wilaka,Gurgula.
0
@bartas97 To tez prawda. Deficyt dobrych polakow a jak ktos wystrzeli to zaraz transfer.
@Emhyr Marchwinski,Gurgul,Wilak,Mrozek. Czesc z nich potrzebuje po prostu czasu. Marchewa to juz gotowy produkt. Reszta musi okrzepnac. Nie sa sie grac w lidze nie ukształtowanymi polakami bo wyladujesz poza top 4
0
@Emhyr No ale nie da sie budowac gry na 11 polakach.
Nie kiedy kluby w eklapie wola sprzedac za granice niz do rywala.
Lepiej zbudowac trzon z dobrych zagranicznych piłkarzy niz grac na siłe słabymi polakami. Lech i tak promuje ich sporo jak na standardy tej ligi
0
@Emhyr Lech pokazał ze mozna grac Polakami ;)
No ale do tego trzeba miec akademie i zaplecze :]
1
@takisobiektos Dokładnie tak. Bez znaczenia czy faul był miekki. Licza sie okolicznosci
0
@bartas97 Najpierw doinformuj sie jak ta zasada działa bo teraz fikołka robisz.
Gosc nie jest zainteresowany piłka + piłkarz wychodził sam na sam. W konsekwencji czerwo. Nie ma znaczenia czy to był lekki faul
0
@bartas97 z całym szacunkiem ale ty naprawde obwiniasz sedziego za słuszna czerwona kartke i karnego xD?
2
@Derean O kurła xDD
0
Ogladał ktos ten film na podstawie Five nights and freddy?
Warto poswiecic czas?
1
Pieprzyc burgery. Wrap to jest to o co w życiu chodzi :]
0
@joloskyy Po co? Wbudowany działa zwłaszcza na yt
2
Motomyszy z marsa
Kurła kiedys to były bajki.
Apropo burgerów to tam złolem był Limburger :]
3
@TR3YWAY No cóz... Ktos musi :)
0
@DaPidejpi Nie lubie marnowac.
0
@Kidd Nie posiadam xD
Trzeba wypic zimna ;/
0
Robi sobie człowiek kawe by sie napic czegos ciepłego po czym zapomina o niej na 2h...
2
@DonCarletto Troche zazdroszcze ale no ja nic na geny nie poradze ;]
0
@DonCarletto Własnie mi to do niej pasuje. Ale mozliwe ze dlatego ze sam mały jestem(166cm xD) to mi to u niej nie przeszkadza
1
Jenna Ortega top.
https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSj494LTXHyMR8-a3UoMvzOtQEftAw7G804Hg&usqp=CAU
Skubana ma niesamowita urode. W ogóle Latynoski sa piękne :)
2
@Nazio_87 Oh no,anyway
19
O jakim piwie mysli kot?
Okocim.
3
@hayek No na bank cos sie popsuło :]
1
@FCB_dimiC Co tu sie odjaniepawliło xD?
Albo dobra podróba albo jakis bład bo chłop ma conajmniej kilka lat w serwisie ;]
8
11 lat temu polska zasłyneła z Basenu Narodowego :]
Piekna to była kompromitacja i randomy biegajace po "Murawie" i goniacy ich ochroniarze xD
2
Likierek o smaku słonego karmelu to jest top.
Wasze zdrowie(Nic mocniejszego nie moge sie napic)
0
Ishak z Lecha dzis by dał wiecej Barcelonie. Fakt nie opinia.
0
Wygrana z Belgami wystarczy do awansu czy trzeba zapunktowac tez z Porto?
1
Na trzezwo spac nie pójde. Rzadko to robie ale czas se golnac po tym festiwalu żenady która nam zaserwowali.