Sulimo
Dołączył/a: listopad 2020
Lublin
40 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Brawo Korona
Bezmyslny faul gracza Jagi i to w takim momencie
2
Bramkarz Lubina z czerwem? Kara powinna byc. Co za burak.
0
@FcPortoFan1999 Wiem. Pieknie zgasił ich Douglas. Moze powtórka z rozrywki?
0
@Luciano99 Nie obstawiałbym. Smierdzi remisem na kilometr
1
Cudowna to była akcja. Tylko ten Finski Figo... Straciłem szacunek do Hamalainena. Mówił jedno a poszedł ostatecznie do Legii. Powinni byli mu rzucic swinski łeb xD
@FcPortoFan1999
0
@Nazio_87 Jo wiem ale wizualnie przez to srednio wyglada. Do burgerow bułka kształtem powinna pasowac
1
@Nazio_87 Bułka nie pasuje i psuje efekt wizualny xD
0
@Nazio_87 Oczekuje rowniez relacji z klopa xD
2
Widzew vs Lubin
Ciekawe meczycho. Zobaczymy czy Fornalik pozbierał ekipe po kompromitacji z Rakowem
@FcPortoFan1999
0
Szkoda mi ŁKSu. Zasłużyli 2 połowa na 3 pkt.
0
@Katalończyk 99 Bez przesady
Tutaj nie szukałbym spisku a zwyczajne frajerstwo piasta
0
@Hosh Gorzej. Lech grał z Jaga xd
1
PiastRemis Gliwice dalej forma mutant xD
Oni to przegraja jeszcze. Beda wiekszymi frajerami niz Lech
0
@AdiKingu96 Graja tylko w lidze i pk i nie maja presji. Moga sie bawic. Zobaczymy jak zareaguja jak zacznie sie presja
2
@MesQueUnClub96 Lewy nawet tego nie umie :)
0
@Arys Presja? Oni nie graja na kilku frontach o nie maja presji
2
Ta Girona jest niemozliwa xD
Ciekawe czy jak długo takie tempo utrzymaja
0
Dziady z łksu :x
0
Dawac mi ekstraklase...
4
@MesQueUnClub96 No i fajnie.
2
@Zip Do utylizacji. Odpad
0
@TheNekro94 Lowelkiem
1
@Nazio_87 No raczej magma znajdzie ujscie. Musza działac by potencjalne straty zminimalizowac
4
@tomek8756 Ale spaslak :)
1
@Nazio_87 Nic nowego. Chodzi o ta erupcje z Reykjanes? Niestety lawa zbiera sie pod miasteczkiem i jest ewakuacja i budowa wałów
1
@michal26 Meczyki polecam :)
1
@blakkudium Dobra opcja
7
@VegetaPolska Jakies guwno
0
@kamilop Przeciez liczby krecił tam Stano a nie Borek
0
@barcelonaLM A no to bez dwoch zdan bo tam sa jeszcze wieksze oszołomy typu Feddek czy Czarek.