0

Wygrana z Antweerpia przy porazce z Porto daje nam awans?

0

@Messibestplayerintheworld Nie? Tracimy pieniadze a awansu nie mamy.

6

Przegrywamy z Porto i bedzie blisko kolejnej kompromitacji.

Co za bezbek. Mecz zaczynac z Romeu Lewym i Alonso to proszenie sie o problemy. I teraz bedziemy grac 2 finały bo deb sie rotacji w tym meczu zachciało

4

Brawo Denzel brawo


Zamiast spokojnie grac kolejne mecze w LM to bedziemy drzec do konca o awans.

Niech juz pakuje walizki i wypieprza bo to gorzej wyglada jak za Koemana

3

Autentycznie nie ogladam kolejnych meczy. Nie da sie na to patrzec a tylko frustruje sie człowiek.

XaviOut

0

Xavi wypier z tego klubu.

Wstyd co gra jego Barcelona w tym sezonie.

0

@Cvzx Cos w tym jest. Trafne porównanie. Szanuje :)

5

Zobaczcie Gundogana.

On musi piłke holowac bo nie ma w srodku z kim poklepac. Gavi schowany a Romeu nie dostałby składu nawet w Miedzi Legnica.

Alonso to kolejny platfus. Zostawia autostrade po swojej stronie a w ataku nawet celnie podac nie potrafi.


Lewandowski ani razu nie przytrzymał piłki. Ani podac nie potrafi ani zgrac do kolegi. To jest kompromitacja jak obecnie Lewandowski prezentuje sie na boisku.


Xavi

Gigantyczna nagana za ten mecz. Miał mecz w lidze przepchniety kolanem a wnioskow nadal nie potrafi wyciagnac. LM to nie jest dla nas pole do testu. Takie placki jak Romeu i Alonso powinny grac ogony w pucharze króla

0

@MesQueUnClub96 Ferran potrafi przyjac np :)

2

Pedri Balde Felix in

Won z Boiska:
Lewy
Romeu
Alonso

Nie da aie grac jak napastnik ani razu piłki przytrzynac nie umie,defensywny pomocnik nie potrafi ani bronic ani podac a Alonso objezdzany jest jak Bartra..

5

Gundogan nie ma z kim piłki klepac bo ten łysy z brazzers ani sie nie pokazuje do gry ani piłki odebrac nie umie

2

Kur mac.

Ten Romeu to kur neandertalczyk. Razem z Alonso gramy 9 na 11

1

Ishak zawodnikiem kolejki
@FcPortoFan1999

1

Fajne zachowanie sedziego. Wytłumaczył trenerom za co to czerwo dla troglodyty z getafe.

Btw faul w polu karnym ale gra nie była wznowiona wiec karnego byc nie moze?

0

Na zakonczenie kolejki ciekawy mecz Górnika z Cracovia.

@FcPortoFan1999 Yokota zrobi show?

2

@DonMatteo901 Ruch patrzac na skład w ogóle nie powinien był awansowac. Oszukali przeznaczenie a teraz spotkanie z rzeczywistoscia

1

@kamyk_23 Moze tak byc

1

@Cukson Wniosek po 12 kolejkach? Bystrzak.

2

@Damian11 Ta z Leicester tez tak pisano xD

5

Girona jak Leicester? Fajnie by było :)

5

Ta morda Żuniora powinna byc cenzurowana w tv.

1

Girona na mistrza xD

3

Obrzydliwy jest ten Juventus Alegriego.

0

@VegetaPolska Nie znam sie na grach. Film spoko. Dobry film przygodowy

0

@VegetaPolska Solidne 7. Swietny Wahlberg i dobry Holland

0

@RafiVeB Dzieki

1

@mekston jak sytuacja na torze? Kto prowadzi i które miejsce Pereza.

1

@Getek Jak sedzia pozwoli :]

2

@HighestInTheRoom Nie po prostu jak widac wkur wszystkich dookoła :)

2

@HighestInTheRoom Utkaj sie. Jak ty pier o legii to jest dobrze?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?