1

@takisobiektos Przynajmnieh graja w tych pucharach.

0

@varosso Nie nie musza sa na zero. Poza tym sprzedaz Velde moze byc dobra decyzja patrzac jak jest chimeryczny

0

@TheNekro94 W tym meczu bez dwoch zdan

0

@takisobiektos Musieli a nie ze chcieli. Fizycznie popadaliby jak muchy. Van der brom nie jest fanem przekładania spotkan o ile nie jest to konieczne

1

@K4tsuuu Raczej nie. Lech nie musi sprzedawac

5

Eh i znowu Lech robi krok wstecz zamiast do przodu.

Cos sie musi w tym klubie zmienic bo o ile transfery sa robione ostatnio z głowa tak nie wszystko tu funkcjonuje i bynajmniej nie winie tylko Johna.

0

@Dari0G Nie. Wolałbym by grali tak jak w poprzednim sezonje

4

Komentarz usunięty

0

@Uukasz_93 Powiedział fan pogoni

2

No ale fakty sa takie ze to co graja obroncy Lecha to wielki wstyd.

0

@ChampionLW Co ma Kawu do gry Lecha? Nikomu krzywdy nie robi.

0

@MesQueUnClub96 Najlepiej to nie pisz nic o Lechu

6

@MesQueUnClub96 "Spuchna jak Roma"

Kur wez sie nie odzywaj jak gra Lech bo wszystko na opak sie dzieje

0

@TheNekro94 No własnie nie. Ciekawy ewenement bo do lubina wszysko wygladało ok

1

No to po ptokach.

Fatalny mecz Lecha i nie ma o czym dyskutowac. Beznadziejnie wyglada to w obronie gdzie nikt nikogo nie kryje

0

@FcPortoFan1999 Dogrywka to moze byc wyrok dla nich

0

Przepchnijcie to panowie.

Szkoda tracic pkt do rankingu i ew pieniadze.

0

@Kamiloza91 Dniepro lub Aris

1

To jest niemożliwe. Boże czy ty to widzisz?

0

@FcPortoFan1999 No nie. Ale ciezko mi wytłumaczyc tami zjazd fizyczny

0

@Chaoss Borelioza zostawiła slady. On powinien grac max po 45 min

1

@FcPortoFan1999 Van der brom miał racje. Cos sie odjeb po meczu z Zagłebiem bo oni ledwo oddychaja.

Nie wiem jak to wytłumaczyc

1

Milic i Elias problemy fizyczne. Reszta to samo

Co sie stało po meczu w Lubinie ze oni sie ledwo na nogach trzymaja?

0

Nie bardzo rozumiem jak mozna tak wygladac motorycznie kiedy do Lubina to wygladało przyzwoicie.

7

Lech przepchnij ten mecz..

Byle jak aby wygrac.

4

Komentarz usunięty

2

Najgorsze jest to ze ja sie o Lecha obawiam.

John miedzy wierszami mówił jak zle wygladaja fizycznie piłkarze. Musza szybko gola zdobyc bo beda nerwy :/

Nie szukam wymówek bo powinni ich gładko ograc ale no zle to wyglada

0

@FcPortoFan1999 To nie wina przełożonego meczu. Parametry fizyczne były tak złe ze mogło sie zle skonczyc gdyby ten mecz rozegrali

Wez poprawke ze piłkarze Lecha pózno wrócili do treningów.

W tym meczu zawodzi po prostu kolektyw bo nikt nie asekuruje sie nawzajem.

1

Ok Gol na konto Eliasa ale kur co robi Velde? Ani nie atakuje ani nie pomaga.

Lech jest sam sobie winny. Velde do zmiany i to natychmiast

0

@SkilledHydra16 Na bani jest xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?