1

@MesQueUnClub96 Żewłakowa juz bym wolał

1

Znowu kur Zawacki komentuje Lecha...

1

Brawo Warszowioki :)

3

Lech potrafił wysoko ograc Austrie wiec Legia tez moze

3

@MesQueUnClub96 Bo? To ze kobieta nie znaczy ze nie ma pojecia o trenerce. Wbrew pozorom gorsza od Gareta nie bedzie

0

@Dankho94isback No nie jest dla każdego.

0

@JimMorrisonFCB Nigdy nie brałem to nie powiem.

Ja to hydroxyzyne i lekki antydepresant typu zotral biore

0

@Striker No raczej jesli wypożycza to na pewno nie z taka pensja

0

Jesli chca tego Felixa to tylko wypożyczenie z ew opcja wykupu gdyby sie sprawdził w co watpie.

1

Oo burza u mnie tylko szkoda ze deszczu nimo

0

@Emhyr No to patrzac na twój sposób to mam równowage. 166/66

Tak tak wiem mikrus jestem ale nie wstydze sie tego :)

1

@HighestInTheRoom Tak tego szukałem. Dzieki.

Wychodzi na to ze wage mam idealna o zgrozo zawsze miałem niedowage xd

0

Mam prosbe gdzie najlepiej sprawdzic optmalna wage wzgledem wzrostu etc. Poleci ktos cos?

1

No i Van der brom zaplusował. Kibic Barcy :)

3

@SantiagoBB Nie no ale twoje przezycia mnie nie interesuja. Zachowaj te miłe wspomnienia dla siebie

1

@SantiagoBB Czytac i pisac poprawnie nie nauczyli co? No ale troglodyci z kafejki tego nie potrzebuja

0

To niezły deszcz. 2 krople na szybie i tyle z tego było xD

0

@SantiagoBB Spokojna twoja głowa

1

Komentarz usunięty

0

@Transu96 Pełna zgoda

1

Sevilla nie umi w superpuchar

1

Skus baba na dziada

2

Kto wygra ten podniesie puchar ;]

1

@takisobiektos No dziurawi sa strasznie no ale własciciele w rzyci mieli transfery do obrony i teraz sa tegk efekty

3

Pogon traci kolejnego piłkarza.

Łęgowski zasili ekipe siwego bajeranta.

Patrzac na to jaki maja szpital to mlze byc 2 kompromitacja z Gentem.

Współczuje im kibicom bo własciciele obiecywali walke o mistrza a przy takich problemach moze byc problem z top 4.

@FcPortoFan1999

1

@MesQueUnClub96 Jedna z wiekszych tragedii

1

Nareszcie troche chłodniej sie zrobiło.

Czas isc na siłke. Akurat rzut beretem od domu ;)

2

@Encore Ja myslałem ze 5 dostanie XD

1

2 mecze xD?

Lepiej dla nas ale jest to kompromitacja LaLigi

3

@Emhyr Zas sie kompromituje xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?