1

@FcPortoFan1999 Nie zdziwiłbym sie

8

Wiecie co jest najsmutniejsze i przerażajace po meczu z Getafe?

Ten pajac z gwizdkiem nie tylko nie poniesie konsekwencji ale dostał też do sedziowania mecz Lecha ze Spartakiem. Po tym co ten człowiek wyprawiał powinien dostac bana na sedziowanie i w lidze i w europie.

1

@Faro A kto nie pisał rynsztoku po tym wale sędziego i brudnej gry Getafe?

Nie wstydze sie ani nie wypieram bo to co sie wyprawiało w tym meczu to jawny skandal i zwyczajnie emocje brały góre. Nawet bana dostałem.

Natomiast ty od jakiegos czasu próbujesz mnie obrażac i to w tak żałosny sposób ze budzisz we mnie tylko politowanie.

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

1

@Peciak Pierwszy raz to powiem ale to może wina trenera?

Piłkarzy mamy dobrych ale chyba Xavi nie potrafi z nich wykrzesac maxa i to jest problem. Jesli styl sie nie poprawi to uwazan ze tl ostatni jego sezon.

1

@BordowyPtak Trzeba sie modluc o deszcz xD

6

@MesQueUnClub96 Na szczescie to sie nigdy nie wydarzy :]

31

https://zapodaj.net/plik-NX2Bq907VN

Ale fotazo wow. To nie feniks a lawa z Etny ;)

0

@VegetaPolska A kur czyja to wina? Barcy?

Sedzia wybił z głowy Barcelonie gre w piłke

9

@IrekPOL No tak bo mozna drukowac i krzywdzic inny zespół

Co to za logika

2

Mecz na Eleven? To co mnie redakcja kłamie :/

0

Tak tak Kounde szantażysta.

A teraz sio na mecz.

0

@Kengo Jakie to typowe dla niego

1

@kynio302 Hahaha ale osrał madrytczoków xD

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

0

@Faro Zapoznaj sie z definicja hipokryzji. To ty ciagle psioczysz na gre z 1 fałszywym skrzydłowym i Raphinha a nawet jeszcze sezonu nie rozpoczelismy.

Serio chłopie wez sie opamietaj. Ja rozumiem ze jestes fanboyem Ansu ale fakty sa takie ze Rapha dał nam mistrzostwo

6

@Faro Powodzenia. Wyrażam to co leży na sercu wszystkim.

Ile mozna czytac twoje płacze o tego Raphinhe i 4 pomocników. Niedobrze sie juz robi.

8

Niech tylko tego Cancelo wypożycza i Jazda z dziadami.

5

Komentarz usunięty

2

Fajny składzik.

0

@HighestInTheRoom Z Lublina? Nie umiem sie teleportowac

0

@Encore Byle po awansie. Na Lecha bym poszedł ;)

1

Jesli Feio zrobi awans z Motorem to szybko ktos sie nim zainteresuje.

Mimo charakteru robi mega robote i kto wie moze pójde na Eklape w koncu ;)

2

Tymczasem Motor staje sie powoli kandydatem do awansu xD

@Encore Feio? Top.

Haha 2-0

2

@Encore Tragiczny piłkarz. Gruby Suarez to nadal 3x lepszy piłkarz

1

Moootoooor 1-0 xD

0

@takisobiektos Mimo wszystko piłkarze Lecha pozno wrócili do treningow i taka przerwa to dodatkowy czas na treningi

2

https://ekstraklasatrolls.pl/jagiellonia-zaczepila-lecha-bezbledna-odpowiedz-kolejorza/

Hah uwielbiam Jagielonie. Lubi zaczepic a jak przyszło im grac w europie to obskoczyli szybki eurowpierdziel.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?