2

Juz dzis mecz rangi ciężkiej a mianowicie derby łodzi :)

4

Nie czarodziejska tylko magiczna i nie fujarka tylko flet Magiczna flet

0

@Kamiloza91 Toni Freixa lubi to

4

@FutbolFan Ament!

2

Topka Mitologii według was?

Grecka/Rzymska
Nordycka
Egipska

Ulubiobe bóstwa?
Posejdon
Atena
Artemida

Thor
Freya
Odyn

Horus
Anubis
Ozyrys

1

@barcanawieki Leonidas. Achillesa ciezko lubic mimo jego powera. Leonidas jak to spartanin giga chad.

1

Jeszcze lepiej smakuje ta remontada Lecha z Piastem ;)

0

Haha Brawo Piast xD

0

O shit zapomniałem ze Sevilla gra xD

2

@Mroziu Co wisi? Spartak przegrał tylko 2-1 bo Lech był nieskuteczny. Rewanz nie bedzie problemem

0

@mkord Nikt w Poznaniu nie narzekał na ten sezon bo rekompensuje to wynik w europie

1

@Mroziu Ciągłe? A sezon temu?

0

@Mroziu Spokojnie bo żyłka ci peknie

1

@Barca1922 Nie chce wrzucac wszystkich do 1 wora ale wyglada na typowego kibica Rakowa z wybujałym ego

1

@Barca1922 Zabawne bo smiali sie kibice Rakowa z Lecha i Legii xd

1

@mkord A bo 3 miejsce i 1/4 LKE to juz nie jest nic warte co? Zabawne jak sie deprecjonuje to zwłaszcza po ostatnich latach.

0

@Mroziu Do zsypu? Ranking obecny w głownej mierze jest zasługa Lecha i Legii. Troche szacunku.

Do zsypu to sie Pogon nadaje.

0

@FcPortoFan1999 Po ich blamażu zapomniałem o ich istnieniu.

Lecha mozna było usprawiedliwic za kleske z Karabachem ale Pogoni sie nie da

0

@Kamilos84 Lech potrafił w tamtym sezonie

0

No i pieknie Piast

Zagłebie w pape i Raków byc moze tez. Fajne wyniki dla Lecha i Legii

1

@FcPortoFan1999 Patrzac na statystyki remis to i tak dobry wynik dla rakowa

9

2

@mrboom Piekny okres ;)

2

Wisła Płock to jest kur dramat.

Nawet w 1 lidze ten zespół jest bezjajeczny a jeszcze recznik maja na bramce

0

@sila101 Szkoda. Mimo wszystko bede mu kibicowac

2

Ale Dominacja Cracovii

0

@Bobo25 Popatrz ile goli stracili w poprzedniej kampanii

1

@Pawci023x Z racji mistrza to Raków. Najbogatszy to zdecydowanie Lech

2

@FcPortoFan1999 Dyskutowalismy niedawno o Lubinie i Pogoni.

Nadal myslisz ze Pogon to pewniak do top 4? Moim zdaniem Lubin przy takiej Pogoni moze to ugrac o ile beda regularni.

Pogon z taka obrona nie ma szans na mistrzostwo a i o top 4 moze byc ciezko

3

Trzeba odpalic Eklape bo ciekawy jestem jak długo forme utrzyma Lubin

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?