Sulimo
Dołączył/a: listopad 2020
Lublin
40 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Juz dzis mecz rangi ciężkiej a mianowicie derby łodzi :)
4
Nie czarodziejska tylko magiczna i nie fujarka tylko flet Magiczna flet
0
@Kamiloza91 Toni Freixa lubi to
4
@FutbolFan Ament!
2
Topka Mitologii według was?
Grecka/Rzymska
Nordycka
Egipska
Ulubiobe bóstwa?
Posejdon
Atena
Artemida
Thor
Freya
Odyn
Horus
Anubis
Ozyrys
1
@barcanawieki Leonidas. Achillesa ciezko lubic mimo jego powera. Leonidas jak to spartanin giga chad.
1
Jeszcze lepiej smakuje ta remontada Lecha z Piastem ;)
0
Haha Brawo Piast xD
0
O shit zapomniałem ze Sevilla gra xD
2
@Mroziu Co wisi? Spartak przegrał tylko 2-1 bo Lech był nieskuteczny. Rewanz nie bedzie problemem
0
@mkord Nikt w Poznaniu nie narzekał na ten sezon bo rekompensuje to wynik w europie
1
@Mroziu Ciągłe? A sezon temu?
0
@Mroziu Spokojnie bo żyłka ci peknie
1
@Barca1922 Nie chce wrzucac wszystkich do 1 wora ale wyglada na typowego kibica Rakowa z wybujałym ego
1
@Barca1922 Zabawne bo smiali sie kibice Rakowa z Lecha i Legii xd
1
@mkord A bo 3 miejsce i 1/4 LKE to juz nie jest nic warte co? Zabawne jak sie deprecjonuje to zwłaszcza po ostatnich latach.
0
@Mroziu Do zsypu? Ranking obecny w głownej mierze jest zasługa Lecha i Legii. Troche szacunku.
Do zsypu to sie Pogon nadaje.
0
@FcPortoFan1999 Po ich blamażu zapomniałem o ich istnieniu.
Lecha mozna było usprawiedliwic za kleske z Karabachem ale Pogoni sie nie da
0
@Kamilos84 Lech potrafił w tamtym sezonie
0
No i pieknie Piast
Zagłebie w pape i Raków byc moze tez. Fajne wyniki dla Lecha i Legii
1
@FcPortoFan1999 Patrzac na statystyki remis to i tak dobry wynik dla rakowa
9
@MesQueUnClub96 w ryk.
2
@mrboom Piekny okres ;)
2
Wisła Płock to jest kur dramat.
Nawet w 1 lidze ten zespół jest bezjajeczny a jeszcze recznik maja na bramce
0
@sila101 Szkoda. Mimo wszystko bede mu kibicowac
2
Ale Dominacja Cracovii
0
@Bobo25 Popatrz ile goli stracili w poprzedniej kampanii
1
@Pawci023x Z racji mistrza to Raków. Najbogatszy to zdecydowanie Lech
2
@FcPortoFan1999 Dyskutowalismy niedawno o Lubinie i Pogoni.
Nadal myslisz ze Pogon to pewniak do top 4? Moim zdaniem Lubin przy takiej Pogoni moze to ugrac o ile beda regularni.
Pogon z taka obrona nie ma szans na mistrzostwo a i o top 4 moze byc ciezko
3
Trzeba odpalic Eklape bo ciekawy jestem jak długo forme utrzyma Lubin