Sulimo
Dołączył/a: listopad 2020
Lublin
40 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Patrzac jednak na ten mecz ze strony postronnego kibica to Lech miał duuzego farta. Mamy na boisku wyjatkowo nieudolnego arbitra który skrzywdził Fiorentine 2x.
1
@Nazio87 Mimo wszystko inny poziom to był. Viola nie gra na maksa
2
Fajnie jakby Lech wygrał na koniec swojej przygody z LKE bo w remontade nie uwierze xd
2
@Hosh Troche fart xd
0
Dobry ten Gonzalez
1
Afonso Sousa to strzał w dyche. Warto było dac 1 mln bo Lech zarobi conajmniej 5x tyle
2
@MesQueUnClub96 Musze wziac przykład :]
1
@tristan87 Fati. Na niego sa chetni a najlepiej obu pogonic
2
@barcanawieki A ja za to co mysle o nim dostałbym perma. Tfu
21
@VegetaPolska Panie nie kompromituj sie pan
10
@tristan87 Ale to jest malutki człowiek. Klasy nie kupisz
4
https://www.meczyki.pl/newsy/lokalny-gigant-uratowany-najbogatszy-polak-wlascicielem-historycznego-klubu/210205-n
Wreszcie ktos wyciagnał pomocna dłon do szczypiornistów z kielc.
0
Upamecano=Semedo vibe
0
Gooool gooool goool!
0
Haaland kurła czo ty czynisz na boga
0
Strzelcie to kurła
2
Akcja poszukiwawcza Grzegorza Gawlika wstrzymana. Niestety szansa ze odnajdzie sie żywy sa prawie zerowe. W czerwcu ruszy akcja w celu odnalezienia ciała.
Eksploracja wulkanów zawsze sie wiaże z ryzykien i niestety kolejny raz konczy sie to tragedia.
Grzegorz Gawlik był polskim eksplorerem wulkanów. Zaliczył m.in Anak Krakatau czy odwiedził Yellowstone i Lake Toba.
[*]
0
@barcanawieki W biedrze
0
@JohnyMemonik Uaa ja bym nie mógł tyle.
2
@Ptasior Ja 2 góra 3
1
Ile kaw dziennie pijecie?
1
@MesQueUnClub96 To tak jak ty
2
@Kapitan hawk Piekny awatar chociaz nie lubie tsubasy
2
@MesQueUnClub96 Uderz w stół... :]
7
Ja nie chce nic mówic ale poza paroma wyjatkami mamy tu nalot hołoty z kafejki.
Stop Realizacji La Bamby!
9
@MesQueUnClub96 Została ci trzecia
1
@Kessie Street runa wczoraj widziałem ale to 2 sprawdze
1
@Lionel_Messi10 Widziałem i nie lubie :)
1
Pany jakies dobre filmy w klimacie parkour?
Nieuchwytni czy Yamakashi juz widziałem.
30
@VegetaPolska Ty sam jestes kalafior