16

@Kazragore Kur serio o to sie rozchodzi xD? Duzo gorsze rzeczy sa na insta...

2

E podrzuc ktos linka do tego zdjecia Antonelli bo ja chyba slepy jestem.

9

@BaroPodertos Ale zezłomowałes xD

0

@Kessie Pechowo urodzony i wychowany w rodzinie idiotów xd

0

Poleci ktos jakas komedie typu Zgon na pogrzebie? Brytyjska wersja top. Amerykanska flop.

1

@don'T.R.I.P.e Zalezy jaki grzyby. Taki Borowik lub kurki top.

1

@Hasszz Oj mylisz sie. Psy sa pieknymi zwierzakami ale dawno obalono mit o wyzszosci psa nad kotami i to pod wieloma wzgledami.

2

@Barca1992 Mit o wrednosci kota był juz obalany ze 100x

Kot potrzebuje innego rodzaju socjalizacji ale kot który ci ufa to gwarancja szczescia i zwierzaka i opiekuna.

Koty nie sa wredne tylko ludzie nie rozumieja ich potrzeb.

7

@Firestone Zgadza sie. Ale kot z biologicznego punktu widzenia bardziej przypomina człowieka.

Kot sa swietnym antydepresantem.

6

@NaFazieHitman Jesli próbujesz mnie prowokowac to sie chociaz wysil.

Pod wioma wzgledami kot dominuje nad psem.

5

Taka ciekawoska

Biologicznie mózg kota jest duzo bardziej zbliżony do ludzkiego od psiego a zgodnosc wynosi ok 90% :)

1

Jak w niebie całkiem sympatyczny film z 2005.

Mam wrazenie ze filmy z tych lat maja klimat,którego czesto brakuje w nowszych produkcjach

1

@Kidd Burdel mama

0

@takisobiektos Hehe nie. Kazda liga moze zablokowac taka sprzedaz

0

@Sau_Ron No bezposrednio nie moga ale wspomóc Tebasa i owszem

0

@daniel32778 Dokładnie. Za Tebasem wstawiłby sie i Real i Barca

1

@Sau_Ron Akurat w tej kwestii Tebas ma wiele do powiedzenia i pewnie nie dopusci do tego. Nie po fiasku z Mbappe.

Wydaje mi sie ze władze LaLigi moga takie przejecie zablokowac i Espanyol bedzie miał gówno do gadania.

W PL szejkowie z Newcastle musieli dostac zgode bodajze zeby stac sie włascicielami. Idac ta droga wystarczy ze Tebas powie nie a powiedziałby na pewno i Szejk gówno zrobi

1

Ta Tebas na pewno pozwoli by szejk przejał klub z LaLigi i to ten z PSG.

Nie pozwoli na to Real i nie pozwoli Barcelona.

18

@Kondziubarca Zwolnic po MS i zapomniec. Gorszy jak Wuja...

1

@Compadre A ja patrze na to z innej perspektywy. Ludzie swoimi wojnami polityka i chciwoscia robia wszystko by sama planeta powiedziała Stop.

1

@Comentateiro To prawda. Ale Ziemie czeka marny los gdy słonce zacznie umierac

4

Ciekawostka

Poza smakiem Słodkim,kwaśnym,gorzkim i słonym istnieje jeszcze smak 5 o nazwie Umami.

Różnie ludzie opisuja ten smak od smaku rosołowego po mięsny.

Jest to w skrócie smak glutaminianu :)

3

@Comentateiro Szczerze? To ludzkosc sama sie prosi o unicestwienie.

Byle szybko i bezbolesnie

2

@Ghostface Co do Sheloby i jej dzieci to były to raczej 100% pajaki.

Ungolianta to raczej zły duch w kształcie pajaka.

Pamietaj ze to fantasy i pajaki moga sie róznic pod wzgledem charakteru morfologii i zwyczaji

12

@Emhyr Kozak stoper i zapewne bedzie kozak trener

12

Ciekawostka

Sheloba jest matka wielkich pajaków z mrocznej puszczy. Sama jest pomiotem Ungolianty wielkiej złej pajęczycy której bał sie nawet Morgoth. Balrogowie musieli mu isc na pomoc. Ungolianta była tak nienasycona ze podobno pożarła sama siebie. To ona zatruła i wyssała Laurelin i Telperion

Ungolianta mogła byc jednym z majarów nalezac zapewne do duchów cienia.

Potomstwo ungolianty w tym sheloba i jej pomiot były na tyle inteligentne ze mogły w prymitywny sposób uzywac westronu czyli wspólnej mowy

@Szreko @Fenyx @Vitoo @masq @budel17 @norbo80 @Kengo @heniusss @arsenallondyn0 @Jakchcesz

3

Komentarz usunięty

10

13 posterunek? Top

0

@Rust_Cohle Zgadza sie. Byle szybko :)

1

Czy Messi powinien wrócic? Moin zdanien tylko w przypadku dostosowania sie do nowych widełek płacowych.

Nie po to Alemany i reszta pracowali nad zmniejszenien płac by Leo znowu je rozdupcył. Kontrakt jak Lewy byłby odpowiedni.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?