Sulimo
Dołączył/a: listopad 2020
Lublin
40 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Jestesmy dziadami.
0
Frankowski to wie ze ma bronic? Co za głupiec...
0
Co z Kounde sie stało?
0
Co robi w tym meczu Frankowski?
3
@arasz1819 A mówisz o Holandii czy Polsce Araszu?
16
@zgiru Styki ci przegrzało? Leo jest był i będzie legenda tego klubu.
14
@ShawnC To czy wróci nie zależy od nas i nie o tym jest ten post a o braku szacunku do najlepszego piłkarza w historii
1
Otwierac półroczny wek z sałatka warzywna do meczu czy nie o to jest pytanie...
0
Komentarz usunięty
75
Piekne czasy nastały gdy kibice Barcelony chca zabrac status legendy Messiemu...
@masq z całym szacunkiem ale wez sie juz utkaj z tym Messim. Przez chwile było to nawet zabawne ale teraz to jest jakas żenada.
Twoja obsesja na tym punkcie jest niezdrowa. Wystarczy spojrzec w profil i wiekszosc komentarzy masz o Leo.
Sam potrafie irytowac np postami o RoP ale ja wiem kiedy powiedziec stop.
1
@lukasbarca86 Opera ma vpn
5
@Rl9k1nG A na co ci to gówno?
5
@Kondziubarca Kto to jest xD?
2
@Kondziubarca Tak tak bo najpotezniejsza armia na swiecie nie ma na bank nic w swoim arsenale na taki wypadek xD
3
@masq Alexandra Daddario top.
0
@Rust_Cohle Który? Stary czy Młody?
1
@Rust_Cohle A co mi tam.
Przepraszam za spam o moim ulubionym dziele o tytule "RoP"
0
Jestem ciekawy która to konfitura wynosi poufne informacje z klubu.
1
@Rust_Cohle Jaki brak klasy? To był zarcik kohel.
0
@Rust_Cohle Ciebie? Nigdy :D
Mea culpa :)
5
Rzygac sie chce juz od tej wojenki na temat Leo.
Teraz rozumiem bardziej niz dotychczas jak musiało irytowac moje spamowanie o RoP .
0
Fajne :)
1
@koziar Obejrzałem kazdy po 2x i zdania nie zmienie.
Ogólnie to jest to miałka papka bez ładu i składu a z Tolkiena zostały Nazwy i szczatki fabuły
0
@koziar Ja nie czułem tu sródziemia od poczatku a to co zrobili z Galadriela to jedna wielka kompromitacja
1
Japier Riot upadł na łeb. Syndra juz i tak mocna dostaje potezne zmiany które gargantuicznie podnosza jej obrazenia xD.
0
Ah shit here we go again. A przez kawał czasu był spokój z krucjata anty messi prowadzona przez byłego redaktora :/
Nie jestem zwolennikiem powrotu Messiego ale umniejszanie mu i wiara w madrycki szmatławiec to juz wyzszy poziom odklejenia
10
Dam wam rade z której sam korzystam.
Jakakolwiek dyskusja z @masq o Messim nie ma sensu. O ile w innych tematach mozna z nim porozmawiac to o Leo wrecz powinno sie tego unikac bo jest skrajnie uprzedzony od czasu faksu.
Dobranoc ;)
0
O ile 1 i 2 czesc Kingsmana sa dobre tak prequel jest rewelacyjny.
Baardzo dobrze sie oglądało. Wartka akcja,dobry humor i klimat ww1
0
@Szreko Nie ma czego załowac
2
Delefele niezle odklejony. Pasowałby do Madrytu tylko ze do jakiejs Castilli albo Getafe.
Nigdy nie wzbudzał u mnie sympatii