5

Jestesmy dziadami.

0

Frankowski to wie ze ma bronic? Co za głupiec...

0

Co z Kounde sie stało?

0

Co robi w tym meczu Frankowski?

3

@arasz1819 A mówisz o Holandii czy Polsce Araszu?

16

@zgiru Styki ci przegrzało? Leo jest był i będzie legenda tego klubu.

14

@ShawnC To czy wróci nie zależy od nas i nie o tym jest ten post a o braku szacunku do najlepszego piłkarza w historii

1

Otwierac półroczny wek z sałatka warzywna do meczu czy nie o to jest pytanie...

0

Komentarz usunięty

75

Piekne czasy nastały gdy kibice Barcelony chca zabrac status legendy Messiemu...

@masq z całym szacunkiem ale wez sie juz utkaj z tym Messim. Przez chwile było to nawet zabawne ale teraz to jest jakas żenada.

Twoja obsesja na tym punkcie jest niezdrowa. Wystarczy spojrzec w profil i wiekszosc komentarzy masz o Leo.

Sam potrafie irytowac np postami o RoP ale ja wiem kiedy powiedziec stop.

1

@lukasbarca86 Opera ma vpn

5

@Rl9k1nG A na co ci to gówno?

5

@Kondziubarca Kto to jest xD?

2

@Kondziubarca Tak tak bo najpotezniejsza armia na swiecie nie ma na bank nic w swoim arsenale na taki wypadek xD

3

@masq Alexandra Daddario top.

0

@Rust_Cohle Który? Stary czy Młody?

1

@Rust_Cohle A co mi tam.

Przepraszam za spam o moim ulubionym dziele o tytule "RoP"

0

Jestem ciekawy która to konfitura wynosi poufne informacje z klubu.

1

@Rust_Cohle Jaki brak klasy? To był zarcik kohel.

0

@Rust_Cohle Ciebie? Nigdy :D

Mea culpa :)

5

Rzygac sie chce juz od tej wojenki na temat Leo.

Teraz rozumiem bardziej niz dotychczas jak musiało irytowac moje spamowanie o RoP .

0



Fajne :)

1

@koziar Obejrzałem kazdy po 2x i zdania nie zmienie.

Ogólnie to jest to miałka papka bez ładu i składu a z Tolkiena zostały Nazwy i szczatki fabuły

0

@koziar Ja nie czułem tu sródziemia od poczatku a to co zrobili z Galadriela to jedna wielka kompromitacja

1

Japier Riot upadł na łeb. Syndra juz i tak mocna dostaje potezne zmiany które gargantuicznie podnosza jej obrazenia xD.

0

Ah shit here we go again. A przez kawał czasu był spokój z krucjata anty messi prowadzona przez byłego redaktora :/

Nie jestem zwolennikiem powrotu Messiego ale umniejszanie mu i wiara w madrycki szmatławiec to juz wyzszy poziom odklejenia

10

Dam wam rade z której sam korzystam.

Jakakolwiek dyskusja z @masq o Messim nie ma sensu. O ile w innych tematach mozna z nim porozmawiac to o Leo wrecz powinno sie tego unikac bo jest skrajnie uprzedzony od czasu faksu.

Dobranoc ;)

0

O ile 1 i 2 czesc Kingsmana sa dobre tak prequel jest rewelacyjny.

Baardzo dobrze sie oglądało. Wartka akcja,dobry humor i klimat ww1

0

@Szreko Nie ma czego załowac

2

Delefele niezle odklejony. Pasowałby do Madrytu tylko ze do jakiejs Castilli albo Getafe.

Nigdy nie wzbudzał u mnie sympatii

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?