Sulimo
Dołączył/a: listopad 2020
Lublin
40 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@FC1899Barca Czy ty kur rozumiesz ze takie wpisy bardzo szybko sie roznosza i wywołuja panike a co za tym idzie jeszcze wieksza drozyzne w sklepach? Inflacja 17 ci nie wystarczy?
Twoje wpisy sugerujace uzycie Atomu szkodza nie tylko tobie ale i innym.
7
@sendesara W punkt. Potem ludzie panikuja i winduja ceny jak w przypadku cukru
0
@Medium No tak ale wiedzac ze ma Depresje raz ze powinien zrobic cos ze swoja rodzinka a dwa powinien odpoczac od piłki. Nie jeste fanen cr7 ale czy on musi cos jeszcze komus udowadniac? Moim zdanien Mundial powinien byc ostatnim tancem Ronaldo.
Zreszta to tez zalezy jak powazna depresje ma a smierc syna sugeruje ze dosc powazna.
1
@Medium Moze nie on. Zle to ujałem ale jego Siostra robi mu krzywde tymi wpisami. Potem rozlewa sie szydera w socialach.
Jesli ma depresje to gra w takim stanie nie pomoze a zaszkodzi biorac pod uwage jak medialny jest i jak wielu ludzi szydzi z niego.
Cr7 nie jest cyborgiem a depresja moze powalic absolutnie kazdego
2
@sergio5 To po co daje pożywke ludziom? Depresja to powazna choroba a zawód który wykonuje jest mocno obciazajacy wiec po co na siłe próbuje komus cos udowodnic?
Jesli tak faktycznie jest to nie rozumiem po co wystawia sie na tacy ludziom którzy słusznie lub nie szydza z niego?
0
@DonMatteo901 Przeciez z automatu powinno dac ci wina xd
0
@FC1899Barca Nigdzie nie bronie ci wygłaszac opini to raz. Prosiłem tylko zebys kur nie straszył ludzi swoim przewidywaniem na temat uzycia atomu przez ruskich.
Potem idioci wala do sklepu i winduja ceny towarów bo jakis random z neta wieszczy 3 wojne swiatowa a z tym wiaze sie uzycie atomu lub naruszenie kraju nato.
Jesli ty kur nie rozumiesz tak prostych rzeczy to lepiej zajmij sie wrzucaniem statystyk Lewego
Dawid Janczyk mówi ci to cos lub Pawłowski z Widzewa?
Ps większosc ekspertów jasno przewiduje ze atom nie wchodzi w gre i jest to blef Rosjan.
0
@FC1899Barca Kur gosciu wyraziłem swoja opinie.
Nic do Kiwiora nie mam a mojej mentalnosci w to nie mieszaj.
Było sporo "Talentów" którym wrózono topowa kariere a na koniec przepadali.
0
Kiwior na radarze barcelony podobno ;)
Tak czy nie? Moin zdaniem raczej nie osiagnie poziomu na taki klub
0
@Kubsoleon Muzyka tylko poziom trzyma
4
@Transu96 Ten serial to gówno. Nie ma co szukac logiki w tym.
Showrunerzy tego syfu to po prostu idioci.
To jak przedstawiaja elfôw to jeden wielka żenada a Galadriela to chodzacy przedstawiciel typowej feministki z 21 wieku.
1
@Rust_Cohle Dokładnie tak.
0
@FC1899Barca Tu magii nie potrzeba a odrobine rozumu
7
@FC1899Barca Ciebie to do reszty pogieło. Przestan siac defetyzm. Nikt Atomu nie uzyje.
0
@Zoker RoP tylko pogarsza sprawe :]
0
@kielon93 To byłem ja. A co chcesz wiedziec?
0
@Khajio Historia bez cenzury co xd?
3
@Kgorecki2500 Ale podobna głupota w kosciele panuje do dzis. O władzy nie wspominajac
3
Ciag przyczynowo skutkowy.
Papiez uznaje koty za dzieło szatana i kaze sie ich pozbyc. Kotów nie ma wiec szczury roznosza dzume po europie i gina miliony ludzi.
Tak to własnie bywa jak władze sprawuja idioci.
Podobna sytuacja z Chin gdzie wywołano wojne z wróblami a kiedy ich sie pozbyto szaranca zezarła plony czego skutkiem był głód i miliony ofiar w ludziach.
0
@tristan87 To sie go doszukaj.
0
@tristan87 https://www.medonet.pl/zdrowie/zdrowie-dla-kazdego,dlaczego-warto-miec-kota--felinoterapeutka-wylicza-korzysci,artykul,13567463.html
To tak dla kontrastu :)
1
@iniesta44 Im dalej tym wieksza żenada
0
@tomek8756 Ring of Power :/
0
Jak zwykle RoP trzyma poziom.
Szkoda tylko ze nie taki jak trzeba :/
2
@Comfortable_ Pchasz sie w gips xd
1
@GeneralXavi @Transu96 wiedzie w tym prym xd
11
@FC1899Barca Skoncz pierd głupoty. Piłkarze to tez ludzie i maja prawo do odpoczynku.
Czasem to rece opadaja na twoje wpisy
0
@FC1899Barca Covid istnieje a szansa na wojne Rosja vs NATO to scenariusz nie realny.
2
@FC1899Barca I kur przez takich panikarzy ludzie potem wykupuja sklepy jak durnie.
Rosja nie ruszy krajów NATO. Druga sprawa ze nie maja szans w walce na 2 frontach.
16
@Kazragore Kur serio o to sie rozchodzi xD? Duzo gorsze rzeczy sa na insta...