2

Co jak co ale Benzyna jest tragiczna w tym sezonie.

4

Komentarz usunięty

0

Oby utrzymali to moze Orłowski przymknie sie na jakis czas

3

@macio_944 A wez nie kracz

0

Czemu LaLiga ma sedziów tak głupich a jednoczesnie sympatyzujacych z Realem.

Nie było mowy o czerwie bo od dawna nie karze sie podwójnie zespołu.

1

Sedzia idiota. Nie ma mowy o podwójnym karaniu zespołu chyba ze w przypadku faulu na 2 żółta

3

Milik jest dwubiegunowy. W Juve Top w Repce Flop :/

3

@AmigoBlancos Tak samo jak przypadkiem nie dyktowane karne Barcelonie?

1

Sedziowie LaLiga to ukryta opcja Madrycka. Nam zabieraja karne a Realowi w taki sposób sie pomaga? Żenada

0

@Criss18Barca Lech pewnie zadowolony

0

@DonMatteo901 Szykuje sie kolejna profanacja. Ah ta zidiociała poprawnosc...

4

@tomek8756 A niech ora to gówno ile w lezie. Konfa to partia która nigdy nie powinna dojsc do władzy.

Serio mogłaby powstac jakas partia godna uwagi bo tak zostaje wybór miedzy dzuma a cholera patrz Po i PiS ew Partia Hołowni

0

@AmigoBlancos Wirus Fifa :]

28

@Freudysta Ah shit here we go again.

5

Komentarz usunięty

0

@Transu96 Zrozumiesz jak pograsz w tego rodzaju gry na telefon

1

@hayek Tak bedzie napiwno xD

0

https://tiny.pl/w779x

No i taka postac nic tylko zmielic xD

0

@tbas Ma dyskomfort. Mozliwe ze nie zagra

0

Komentarz usunięty

1

@AlexDark00 Przeciez to ironia wali na kilometr

0

@pt9 Bez Lautaro Lukaku i Brozovicia? Kto niby ma gole strzelac? 6 pkt z nimi to obowiazek

2

@AlexDark00 A gdzie on sie cieszy? My tracimy trzon i teraz Inter o Milanie nie wspominajac.

Ta LN to idiotyzm

0

Komentarz usunięty

1

@Messibestplayerintheworld Los sie nad nami lituje? W takiej sytuacji kadrowej Interu 6 pkt w 2 meczach to obowiazek

0

@Survier Balde to kto zbudował? Dest był cienki jak sik pajaka a Pablo jeszcze dostanie swoje szanse

0

@FC1899Barca Twoje kompleksy wzgledem Niemiec sa juz meczace i w sunie UE tez.

Ktos kazał kretynom zalewac te kopalnie? Po 2 typku kopalnie nie były rentowne a wegiel od dawien dawna importujemy z różnych stron

Ale dopiec UE i Niemcom musze bo sie udusze co?

7

Komentarz usunięty

1

@RosjaninBut A moze wynika to kur z faktu ze grali ci mniej ograni? To kwestia zgrania a nie braku umiejetnosci.

Gdy obrona miała trzon w postaci Kounde Araujo i Erica wszystko wygladało bardzo dobrze.

Inna sprawa ze błedy sa czescia piłki i beda sie zdarzac.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?