0

@kuz Knoxville i pontius top xD

16

@Katalończyk 99 Maja dosc bata religijnego nad soba. Chca móc robic to co robia ludzie w normalnym swiecie gdzie religia nie nakazuje ci jak masz sie ubierac lub co masz zasłaniac

0

@MadafakinGuy Za to paru zgineło w wypadkach.

Ogólnie lubie sobie wracac do tej serii :)

1

@Medium No i pieknie.

4

Janusz Kowalaki i Siostra Ronaldo co to byłoby za combo :)

1

@masq Dobra juz wiem.

0

@masq A o co chodzi xd?

0

Te powiadomienie o wiadomosci od bezbeka z kafejki bedzie tak wisiało? Wiadomosci nima a wyswietla sie dalej

1

https://tiny.pl/wtjxf

Wulkan Semeru Jawa Indonezja wow :)

0

Oo mocno dupnał Sakurajima w Japonii. Widziałem filmik i robi wrazenie :)

Kolumna popiołu wzniosła sie na ok 4km


6

@Freudysta Zalezy od pracy. Jesli łatwo znalazłbys nowa to spróbuj.

0

@PiotrR Niby tak ale szwankuje od południa

0

Halo Mobilka sie rozdupca. Nie moge rozwijac komentarzy czy wejsc na profil swój lub czyjs...

0

@Ojciec5tkidzieci Reżyserska szczególnie dvd ma ta przewage ze zawiera takze bardzo fajne dodatki z kulis.


Rezyserska jest o niebo lepsza bo rozszerza watki i wyjasnia wiele kwestii a Lotr im dłuzszy tym lepszy

1

@Ojciec5tkidzieci Niezła próba :))

0

@Barcanajlepszyteam I myslisz ze to koniec przy takim natłoku meczy?

0

@Transu96 Którego? Stary toby? Nie smierdziało wiec... :)

1

@Barcanajlepszyteam No wkurw mnie to wszystko. Poza frajerstwem w ostatnich latach ten klub co chwile ma rzucane kłody pod nogi.

Tylko przyszła przerwa nikomu nie potrzebna na kadre i w 3 dni wypada 5 piłkarzy.

W pazdzierniku mamy Inter Bayern Villareal Real Bilbao i bodaj Valencie a czesc kadry wysypała sie na miesiac minimum.

Przy odrobinie farta w pazdzierniku mozna sezon przegrac

0

@NaFazieHitman W nosie mam twoja opinie.

0

To jest kur zart. Mamy kur sytuacje niemal identyczna z Umtitim. Tez swietnie zapowiadajacy sie stoper z kontuzja i decyzja jak ma byc leczony...


No kur o co chodzi z tym klubem? Ile jeszcze gówna ma sie na nas wylac?

Odechciewa sie wszystkiego jak sie widzi ile złego spotkało klub w kilka dni i to kur grajac mecze o nic.

2

@Kgorecki2500 Bedziesz spokojny jak wypadnie Pedri Gavi lub Busi majac tak wymagajacy pazdziernik?

5

Pierd żart. Czemu kur my zawsze mamy pod góre? Może by sie to gówno Realu czepiło?

Wypada Kounde Araujo Depay De jong i pewnie Dembele a jeszcze nie grali Hiszpanie...

Federacje powinny płacic klubom za te kontuzje. Barca mize stracic trzon 11 w ciagu kilku dni. W imie czego? W imie pierd meczy towarzyskich.


Zamiast ograniczyc granie majac na uwage terminarz to szmaty z UEFY czy innego gówna kaza grac jakies Ligi Narodów i inne syfy..

0

Jak ktos lubi horrory nietypowe z dobra muzyka to polecam to:

https://www.filmweb.pl/film/Studio+666-2022-10004215

1

@Rust_Cohle Nakarm kota psem he he.

Brytyjski?

2

@Kessie Ale dupek,ale za to kreatywny xD

10

@Emhyr Dobre i to. Araujo zastapi Christensen

1

Oczywiscie kontuzje na minimum miesiac...

Wypada z gry 2 najlepszych obronców +Depay a Frenkie nie wiadomo.

Za to w Madrycie prawie kazdy zdrowy zarówno w Kotletiko jak i w Realu..

Egzorcysta potrzebny od zaraz

1

@FC1899Barca RoP dla ludzi kochajacych Tolkiena to wysokiej klasy scierwo takie sa fakty niestety.

Tylko widoki i muzyka trzyma tam poziom bo aktorzy to tez porazka zwłaszcza aktorka grajaca Galadriele

0

@wasacz I niech zarabia. A to ze Galadriela jest uposledzona w serialu zauwazy nawet laik.

Amazon jest na tyle bogaty ze te prawa spokojnie mógłby kupic :)


Nikt nie oczekiwał 1:1 ale to co robia z fabuła to jedna wielka zenada

1

@wasacz Tak bo nie jest jak w ksiazce. Jesli robi sie serial o 2 erze to warto kupic prawa do głównych zródeł a nie profanowac dzieł Tolkiena

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?