5

@Kusco15 Bardzo fajny gest

5

Idiokracja to proroczy film :)

30

@TheNekro94 Empatia to dla ludzi obce pojecie

0

Komentarz usunięty

3

@arasz1819 Zgon na pogrzebie wersja brytyjska to złoto xd

1

Wtf co to za gradobicie od czapy :o.

Tak nawala grad i błyskawice ze zasnac nie idzie

0

@DonAndresFCB Swieci sie niebo jak psu jajca

2

@Encore Ale burza w Lublinie :O

0

Znowu to zrobia xD!

Idziemy po 3 tytuł :)

1

A my sie z Drzyzga tyle czasu meczylismy...

3

Lech przegrał ale taka porazka to nie wstyd. Gdzie sa ci co pisali o szybkim wpierdzielu?

Tak Lech nie zdobył punktów ale zagrał bardzo fajne spotkanie i kazdy kibic polskich klubów powinien byc zadowolony.

Jezeli Lech zagra z takim pomysłem i zaangazowaniem z reszta zespołów to moze byc to naprawde fajna przygoda w LK

Wyszydzany Lech ale prawda jest taka ze tylko on awansował i po tych szpilkach ze strony Rakowa mysle ze kibice kolejorza moga byc zadowoleni po tym co zobaczyli. Mamy fajna grupe i trzeba to wykorzystac bo mozna dodatkowe pieniadze zarobic i wypromowac m.in Skórasia czy Ishaka.

0

Bardzo fajny mecz Lecha. Na tle rywala pokazali sie z dobrej strony. Widac powolnybale jednak progres w zespole

6

@Ali3231 Klasa rywala duzo wyzsza. Lech chociaz gra w LK

3

Kur mac... Tak blisko a tak daleko. Szkoda bo zasłuzyli na pkt :(

0

Lech kurła utrzymajcie to. Swietny wynik przy remisie Austrii..

1

Za wysiłek Lech powinien zgarnac ten 1 pkt no ale nadal uwazam ze o to bedzie ciezko

1

Ooo kur 3-3 xDDD

1

Mozna sie smiac ale wstydu Lech nie robi. Gra na przyzwoitym poziomie.

0

@TheNekro94 Lech całkiem przyzwoity jak na roznice klad i potencjału

0

@TheNekro94 Pycha kroczy przed upadkien warto o tym pamietac

2

@TheNekro94 Niech kazdy wierzy w co chce. Szacunek do zmarłej sie nalezy zwłaszcza do takiej persony.

1

Widac postep w druzynie Van der broma :)

0

@vangoor Rozsadne podejscie

1

@Brashearr Ja sobie uzywam starego Galaxy J5 i mi w zupełnosci wystarcza a mecze sobie ogladam na czyms innym a nawet jesli musze to daje rade obejrzec luzem meczyk na nim na streamie.

Uzywam juz ponad 2 lata a dostałen uzywke w dobrym stanie

Nie widze potrzeby by go zmieniac poki działa dobrze(baterie wymieniam w piatek)

1

@MesQueUnClub96 Moze byc nawet uzywany mi to wszystko jedno pod warunkien ze wszystkoz nim jest okej

0

@QQL5 Ale te wodki znajdziesz w monopolowych jak dobrze poszukasz

2

@MesQueUnClub96 Telefon dla mnie jest rzecza mało istotna. Ma dzwonic oraz dac sobie przegladac internet. Po co mam wydawac wiecej jak mam mase innych wazniejszych wydatkow?

Chca ludzie takie kupowac to ich sprawa i ich forsa. Ja nie potrzebuje bajeròw w telefonie a ma mi słuzyc kilka lat

0

2

@vangoor Nie dałbym za telefon 500 zł a co dopiero 6.5k xD

1

@QQL5 Gruba impra? Finlandia spoko. W monopolowym dostaniesz

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?