Sulimo
Dołączył/a: listopad 2020
Lublin
40 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@NaFazieHitman No jak dla ciebie ona nie jest nacpana w tym odcinku to daruje sobie dyskusje z toba bo mam wrazenie ze nie masz pojecia o głupocie jaka wylewa sie z tego epizodu.
@Kusco15 nie streszcze bez spoilerowania. W skrócie pani protagonistka zachowuje sie jakby była kompletna idiotka i do tego niezbyt poczytalna.
7
Nie no ale to co sie odwala w 3 odcinku RoP to jest jakas patologia.
Takiej żenady nie spodziewałem sie zobaczyc nawet ze strony Amazonu.
Galadriela na mefedronie xD
Ja rozumiem luzna adaptacja bo defacto praw nie maja do Silimarilionu ale kur mac charakter tej postaci jest opisany w LOTR do których prawa maja. Nie widziałem serialu z gorszym protagonista i do tego bedacym na takiej fazie.
3
@Kgorecki2500 To był cyrk a nie powazny odcinel serialu fantasy z uniwersum Tolkiena
0
@Kidd Pojawia sie co 2 minuty. A do tego reklamy wielkie np Las Ramblas albo samochodów.
0
@Redakcja Za szybko znika. Moge spróbowac zdjecie zrobic i podrzucic na maila
14
Jak mnie wpienia ta mała reklama w prawym dolnym rogu...
No bez Adblocka nie idzie korzystac z tej strony. Rozumiem ze maja z tego kase ale ilosc tych reklam to jakies nieporozumienie jest.
4
@Toretto 4 pkt potrzebne. Wygrana u siebie i min remis u nich
0
@tristan87 Jełop. Ten klub to wysypisko aroganckich gnid
4
@Pawel13sz Zgadzam sie
0
Na papierze Barca jest lepsza od Interu. Oby z nimi skutecznosc nie zawiodła...
1
@jedrek7000 Ile jeszcze durnot nawypisujesz?
10
@Marcelinho99 Kur ty jestes głupi czy jak? To wina trenera ze marnowali tyle setek?
7
Naprawde dobry mecz gramy a przy tylu setkach jestesmy bez gola...
5
Komentarz usunięty
3
Na inter bezwzglednie trening strzelecki..
0
@jedrek7000 Jestes jak hajto.
0
Przy takiej grze 1 pkt to minimum. Jesli tak beda grac to Inter nie powinien robic problemów
0
Bójta sie chamy barca krok po kroku wraca tam gdzie jej miejsce
3
Jak zwykle sedzia przeciw nam. Ha tfu
0
@adrian89 Nie zawsze a w ostatnich latach
0
@Nazio87 Casus Neymara
0
Ale nasi dominuja wtf xd
0
Imponuje mi postawa druzyny. Oby tak dalej z lepsza skutecznoscia
1
@Kidd Okłamała wielu ludzi :(
Ps wystarczy top 5 u niej nacisnac
1
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-6875545#comment-6875545
@sidzej hanba ci!
4
@zodiak_10 @sidzej okłamała wielu ludzi m.in @Transu96
10
@Deviler Ponad 10 bodajze xd
4
Parafrazujac klasyka
Nie pytaj kobiety o wiek, @Sulimo o Ring of power i nie ogladac Kwasiora na głodnego...
1
@Kgorecki2500 Tak czy siak naucz ich spaceru na szelkach
0
@Emhyr Czemu niby nie? Tak na zachete 15 min przy dobrym wyniku moze go tylko zmotywowac