0

Dobrze ze pizga na dworze.

Idealna temperatura do zycia xd

1

Ktos tu ma łeb do intetesów :)

1

@Kessie Nie :o. To nie wyglada na Hawaje.

To Islandia zapewne

11

@Gacek5 Dembele i kontuzja od jakiegos czasu nie ida w parze

1

@Ali3231 Czytałes dokładnie? On chce miec wiecej szmalu za wizerunek a to co reklamuje jest mu obojetne

2

@MesQueUnClub96 Konfituro ty

4

@Cule1234 A to podobno Koeman i Valverde byli drodzy xd

0

Spotify Barcelona Twórcy.

Bardzo fajny biznesowy trójkąt. Spotify zyskuje spory rozgłos,Barcelona dostaje kase i większy fanbase na swiecie,Twórcy sa promowani przez jeden z najbardziej rozpoznawalnych stadionów na swiecie i 2 najwieksza marke klubowa :)

Moge sie załozyc ze Font nie byłby w stanie przyklepac takiej umowy

10

@PatrychoO Umowa ze spotify to najlepsza rzecz która nas spotkała od dawna.

Nie chodzi nawet o sama kase z umowy ale o to ze fanbase barcy bedzie tylko wiekszy. Promowanie artystów super sprawa

1

@Medium Nie zostanie. Za dobry na Napoli i Arsenal

1

Gruzina z Napoli widziałbym w Barcie za jakis czas.

0

@ObiektywnyKibic121 Wpisz yt afera lodowa krosno

0

@dniel Ale fejkiem nie jest niestety.

3

Ja pierdziele serio jakies ułomne dzieciaki zrobiły gałe żulowi za fajki...

Z roku na rok ludzie sa co raz głupsi...

Idiokracja to proroczy film

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

9

Kibice Kotletiko dno.

Jak nie lubie Viniego to nazywanie go małpa to juz naprawde poziom dna

0

@Walker 200 iq xD.

Lepiej stacic gola i grac w 11...

0

Ma ktos powtórke z czerwem Todibo xd?

2

@VamosVamos Nie moge bo zbanowany od dawna.

Uwazał ze Araujo nie przedłuzy umowy i poleci do PL a Todibo jest lepszy od niego.

2

A pisali ze Todibo>>Araujo xDD

0

@kamiVeB Lech vs Warta

15

@Katalonbar Gdyby tak było to dawno by ktos go z Chelsea kupił. Po drugie widziałem nie raz jego gre i przypomina pod wieloma wzgledami Arthura. Zdecydowanie Barca to za wysokie progi

53

A po co nam ten placek? Nie jest to alternatywa dla Busiego

3

Zabawne myslałem ze z Ring of power gorzej byc nie może. Myliłem sie,bardzo sie pomyliłem xD.

Ogladajac to zastanawiam sie co chwila czy to aby na pewno jest sródziemie bo bardziej mi to przypomina latajacy cyrk monty pythona

2

@MesQueUnClub96 Strescisz?

1

@Arkon Gorzej sie bronic nie da

0

@masq W bardzo małym. Zgadzaja sie nazwy etc ale fabularnie to z kanonem ma niewiele wspolneg.

Miałka papka bez ładu i składu polana sosem z absurdu i głupoty.

Liczbowo nie wiem czy chociaz w 20% jest zgodny.

Straszna patologia pod wzgledem fabularnym.

Serial na pewno do kanonu sie nie zalicza pomimo ze pare rzeczy sie zgadza

0

@barcelonaLM Nie ma pewnosci bo zle linie narysowano. Powtórka z tv i varu pozostawia wiele do zyczenia

0

Balde Alonso tak powinni wygladac Lewi obroncy na kolejny sezon.

26

Balde 3 asysty w tym sezonie :)

No to powoli Alba adios.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?