Sulimo
Dołączył/a: listopad 2020
Lublin
40 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@Image To ze jest to memiczna liga nie znaczy ze brakuje fajnych meczy
0
Fajny meczyk o 15. Lech vs Pogon.
Po fajnyn meczu z Villareal spodziewam sie rotacji. Remis nie bedzie złym wynikiem.
0
@tommyVERceti To sarkazm. Nie wierze ze USA sobie by pozwoliło na takie cos
1
@masa11 Pamietaj ze to spisek CIA zeby był pretekst do wejscia na bliski wschód.
0
@Vebrol Wuja widze dobrze se radzi xd
1
@FCBMati10 Tylko na Ferranie mozna zarobic albo odzyskac czesc kasy.
5
Depay mam wrazenie ze wyglada no boisku tak jakby grał za kare. Kompletne nieporozumienie. Gdyby mozna było to pewnie zostawiliby Aube i odstrzelili Depaya bo gra gorzej nawet od Ferrana co wie mówi...
2
Gówniara z paletkom? Top
Siotkorze
Lewus
Gówniora
Ale bedzie udany weekend :)
0
@Pitinho I co ma piernik do wiatraka? Komentator z niego słaby
3
Orłoski to naprawde dramatyczny komentator. Boli go ta Barca oj boli
0
Ferran dramat. Wejscie miał dobre ale teraz kompletnie zagubiony jest :/
Lewy znowu swietny podobnie jak Ousmanek.
0
@AllBundy Bo u nas mało jest topowych trenerów
3
Kazdy gupek strzela w słupek.
0
@Nano22 Tak było nie zmyslam.
0
Depay jesli chce grac wiecej to taki mecz musi wykorzystac. Ferran to samo
0
Kuciaka buraka karma dopadła :)
Dobrze ze Slask utarł temu bucowi nosa
1
@Ojciec5tkidzieci Spacery w taka pogode tez fajna sprawa. Ale wracasz zmeczony wskakujesz pod kołderke z herbatka i ksiazka i mozna umierac.
Zawsze wolałem taka pogode niz to co było w lecie.
0
@bartekvisca Kazda pora jest dobra by narzekac na Ring of power :)
0
@Pawel13sz Krajobraz typowo Jacksonowy z trylogii.
3
Wreszcie pogoda typowo Jesienna. Pizga,ponuro itd idealny czas na ksiazke i ciepła herbatke
0
@jakub1906 Oni nie maja budzetu ani potencjału na bycie MP
3
Tak po 3 odcinkach RoP moge smiało powiedziec ze serial byłby zjadliwy gdyby nie ta nieszczesna Galadriela.
Mam takie wrazenie ze ona jest po prostu zbedna w takiej postaci. Wyrzucajac ja z serialu mozna by wykorzystac potencjał jaki maja w serialu krasnoludy czy nawet ludzie.
Do teraz zastanawiam sie jak mozna było zrobic tak słabego protagoniste majac tak dobry materiał zródłowy.
1
@Uukasz_93 Mam wrazenie ze im dalej tym gorzej z z Ring of power xd
0
@esem91 Wyglada to groznie ale nic jej nie groziło poki jest w odpowiednim miejscu
0
@FC1899Barca Tam sie basem robi przy odpowiednich warunkach. Nic jej nie groziło.
Popularne miejsce na zastrzyk adrenaliny
0
Lasyk miernoto wyrzuc tych rzezników z Cracovii z boiska...
1
Jakim cudem Rakoczy nie wyleciał z boiska za ten brutalny faul na Fabio?
4
@barcelonaLM Do choroszczy.
0
@Vitoo No Aule pod butem Yavanny. Aule był sfrustrowany czekaniem wiec zrobił wbrew Eru krasnoludów.
Eru zlitował sie i dał im zycie ale obudzic sie mogli dopiero po elfach a Entowie sa darem dla Yavanny gdyz obawiała sie ze dzieci Aulego moga wyrzadzic wiele krzywd naturze
1
Zaraz liga dla koneserów topowej połki. Warta vs Lubin :)
Tak btw Szulczyk ładnie sobie radzi i warto tego trenera obserwowac