4

@Image To ze jest to memiczna liga nie znaczy ze brakuje fajnych meczy

0

Fajny meczyk o 15. Lech vs Pogon.

Po fajnyn meczu z Villareal spodziewam sie rotacji. Remis nie bedzie złym wynikiem.

0

@tommyVERceti To sarkazm. Nie wierze ze USA sobie by pozwoliło na takie cos

1

@masa11 Pamietaj ze to spisek CIA zeby był pretekst do wejscia na bliski wschód.

0

@Vebrol Wuja widze dobrze se radzi xd

1

@FCBMati10 Tylko na Ferranie mozna zarobic albo odzyskac czesc kasy.

5

Depay mam wrazenie ze wyglada no boisku tak jakby grał za kare. Kompletne nieporozumienie. Gdyby mozna było to pewnie zostawiliby Aube i odstrzelili Depaya bo gra gorzej nawet od Ferrana co wie mówi...

2

Gówniara z paletkom? Top

Siotkorze
Lewus
Gówniora

Ale bedzie udany weekend :)

0

@Pitinho I co ma piernik do wiatraka? Komentator z niego słaby

3

Orłoski to naprawde dramatyczny komentator. Boli go ta Barca oj boli

0

Ferran dramat. Wejscie miał dobre ale teraz kompletnie zagubiony jest :/

Lewy znowu swietny podobnie jak Ousmanek.

0

@AllBundy Bo u nas mało jest topowych trenerów

3

Kazdy gupek strzela w słupek.

0

@Nano22 Tak było nie zmyslam.

0

Depay jesli chce grac wiecej to taki mecz musi wykorzystac. Ferran to samo

0

Kuciaka buraka karma dopadła :)

Dobrze ze Slask utarł temu bucowi nosa

1

@Ojciec5tkidzieci Spacery w taka pogode tez fajna sprawa. Ale wracasz zmeczony wskakujesz pod kołderke z herbatka i ksiazka i mozna umierac.

Zawsze wolałem taka pogode niz to co było w lecie.

0

@bartekvisca Kazda pora jest dobra by narzekac na Ring of power :)

0

@Pawel13sz Krajobraz typowo Jacksonowy z trylogii.

3

Wreszcie pogoda typowo Jesienna. Pizga,ponuro itd idealny czas na ksiazke i ciepła herbatke

0

@jakub1906 Oni nie maja budzetu ani potencjału na bycie MP

3

Tak po 3 odcinkach RoP moge smiało powiedziec ze serial byłby zjadliwy gdyby nie ta nieszczesna Galadriela.

Mam takie wrazenie ze ona jest po prostu zbedna w takiej postaci. Wyrzucajac ja z serialu mozna by wykorzystac potencjał jaki maja w serialu krasnoludy czy nawet ludzie.

Do teraz zastanawiam sie jak mozna było zrobic tak słabego protagoniste majac tak dobry materiał zródłowy.

1

@Uukasz_93 Mam wrazenie ze im dalej tym gorzej z z Ring of power xd

0

@esem91 Wyglada to groznie ale nic jej nie groziło poki jest w odpowiednim miejscu

0

@FC1899Barca Tam sie basem robi przy odpowiednich warunkach. Nic jej nie groziło.

Popularne miejsce na zastrzyk adrenaliny

0

Lasyk miernoto wyrzuc tych rzezników z Cracovii z boiska...

1

Jakim cudem Rakoczy nie wyleciał z boiska za ten brutalny faul na Fabio?

4

@barcelonaLM Do choroszczy.

0

@Vitoo No Aule pod butem Yavanny. Aule był sfrustrowany czekaniem wiec zrobił wbrew Eru krasnoludów.

Eru zlitował sie i dał im zycie ale obudzic sie mogli dopiero po elfach a Entowie sa darem dla Yavanny gdyz obawiała sie ze dzieci Aulego moga wyrzadzic wiele krzywd naturze

1

Zaraz liga dla koneserów topowej połki. Warta vs Lubin :)


Tak btw Szulczyk ładnie sobie radzi i warto tego trenera obserwowac

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?