Sulimo
Dołączył/a: listopad 2020
Lublin
40 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jak szybko on jechał by sie tak wybic xD?
22
Pedri to prawdziwy Golden Boy nie wiem czy ktos w ostatnich latach tak bardzo zasługiwał na to miano :)
17
Geniusz i do tego skromny :)
1
Ferran Auba Salah
Gavi Busi Pedri
Alba Araujo Pique Alves
Ter Stegen
Całkiem fajne i co wazne realne :)
78
Pedri>Foden bez dyskusji. Nie ma lepszego młodego pomocnika...
Gosc moim zdaniem ma talent pokroju Mbappe i Haalanda.
1
@Jakchcesz Asysta Ferrana cudo :)
2
@kejdzi Poprawi skutecznosc i bedzie double double :)
13
Swietna zmiana Araujo gasił turasow az miło.
Podobała mi sie tez praca Ferrana z wyjatkiem tej sytuacji z golem no ale sie zrehabilitował.
Nasi wytrzymali ten kocioł i te bydło tureckie
Ps Alba pajac ale to nic nowego
6
@Gavinho Ferran odpad xDDDD
6
Sedzia to mam wrazenie ze uposledzony jest. Ile razy faulowali nas Turcy a ten jełop nic...
1
Dembele za Adame i Araujo za Garcie i ew Gavi za Busiego
Brawo Ferran za rehabilitacje i Pedri za zimna krew
1
@PatrykBarca Dlaczego mam bulic za cos co działa jak gowno i czesto wtwala do 380p? Dopoki sie nie ogarna dopoty ja im grosza nie dam
1
Ktos tu podawał stronke na t gdzie mozna streama barcy znalezc. Mozecie podrzucic?
0
@Woland10 On zarabia miliony a ty robisz z siebie błazna na rambli ;)
0
@adi7adi8 Co z tych atrakcji jak dostaja eurowpiernicz?
2
@barcelonaLM Ktory to juz raz Serie A jest brutalnie sprowadzana na ziemie?
0
@MarioVeB! Pokaz go. Moze kupie w zabce
0
@Esteban_ Beda w dupie totalnie bo sam Vlaho nic nie zrobi majac takich "kreatorow"
4
Co Juve chce ugrac majac w pomocy kłody pokroju Arthura czy innych Rabiotów?
Przeciez to jest chyba najgorsza 2 linia w top 5 lig...
Sam Pedri bije na głowe tych leszczy z pomocy Juve xd
0
Juve to.wiekszy mem niz my. Oni 3/4 piłkarzy maja do wywalenia. Tartak totalny xd
0
Cos dla fanow SW
Swietnie zmontowane i widac na 1 rzut oka jak podobnie Luke i Anakin walczyli.
Czekam na serial o Obi wanie z niecierpliwoscia.
0
@deyna2018 gówna 5 gram
1
@Hubsao Good idea :)
0
@Herato Kaka tez wtopa mimo wszystko ale nie na top 5
0
Najgorsze waszym zdaniem ekranizacje ksiazek?
Moim zdaniem zdecydowanie tutaj prym wioda filmy o Percym Jacksonie. Kompletnie nie wykorzystany potencjał i fatalne wykonanie. Nic dziwnego ze tylko 2 czesci powstały.
0
@ranger3120 Burying ex tez fajny film z nia
1
@tomek8756 Mogłaby znowu zagrac Annabeth ale tym razem w serialu.
Swoja droga jest baardzo ładna
0
@SenoX On to bardziej skrzydłowy niz 9
0
@FCB24 To akurat zabawne ale no nie kazdego takie cos bawi i warto miec to na uwadze xd
1
@Kgorecki2500 Owszem i to jest dobra nowina bo Ruscy beda sie wykrwawiac a Rosja latami bedzie sie odbudowywac a mit o potedze Mateczki Rosyji padł :)