Sulimo
Dołączył/a: listopad 2020
Lublin
40 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
14
Brac i sie nie zastanawiac.
1
Wszystko fajnie ale u nasz nie ma szans na gre bo my nie dajemy szans bramkarzom.
6
@tomek8756 W kaftan go
8
@Emhyr No i teraz zobaczymy Araujo czy faktycznie chcesz zostac. Obys został i tworzył duet z Ericiem niczym Puyol i Pique
12
Dziwne nicki LR
@martwypaweu
@ZrytyCzosnek
@Ciapciaktoja
@mamNIEtakSAMOjakTY
@Niezidentyfikowany
@Mamm0nFanNumberOne
@mokebe_bambo
@jaram se
@We Don't want Qatar Foundation
@Figoboss
1
@Witekk10 Ale wy go grilujecie xd
0
@kazbychu Co to xd
13
Dziwne nicki LR
@trochestylu
@alealealeksandra
@kapitan bomba
@PuszkaWiadro
@PlsNotAtletico
@ProMadrycki_Poeta
@gangbangMSN
@Niemamkolan1033
@CHUDAGRUBASKA
@szukajacaniolow
1
@Jakchcesz Ferran jest znacznie bardziej mobilnym i inteligentnym graczem niz Griezmann i do tego ma jakis tam drybling bo potrafi w ten sposob omijac rywali. Griezmann to strasznie zacofany typ piłkarza ni to 10 ni to 9 i bez dryblingu.
2
Komentarz usunięty
8
@espan96 Panu juz dziekujemy xd
11
@ElTomas Korytarz to dostana ale przez moskwe jak podniosa reke na kraj NATO. Zreszta o czym my tu mówiny jak oni notorycznie po łbie dostaja od Ukrainy
11
Dziwne nicki LR
@MadryckiTroll
@Zdrajcamessi
@Kiedykolejnyban1
@mojeimperiumtorap
@Daj Kamienia
@CoJaTuRobie
@RydwanFaraona
@Ogrodnik
@alepasztet
@Mamdlugiego20cm
1
@AlwaysBlaugrana Nie jestes oryginalny.
@MadryckiTroll W next poscie cie wrzuce
6
Dziwne nicki LR
@staramsiębyćobiektywny
@bedemialbana
@Kacajantyfarsa
@Szalonykukis
@Niepokorny_jesiotr
@penetrator69
@FajfusLodowy
@fasolowy_rycerz
@banan-wroc
@PaleHajs
10
@Azacca Mimo wszystko warto brac na to poprawke. Propaganda działa nie tylko w Rosji a Ukraina moze sobie w ten sposob podbijac morale
3
@Commando Pewnie to ze kasa bedzie dysponował PiS xd
3
@semafor Wtedy z Rosji nic nie zostanie. NATO odpowie i Ukraina dobije
1
@Rust_Cohle Ja to tylko Krutyja ogladam ale myslałem ze nie jest tak zle xd
0
@Rust_Cohle LoL ma bodaj najbardziej toksyczna społecznosc. Az tak zle jest w F1 :o?
0
@Rust_Cohle Nie no bez przesady pijany nie jestem
0
@HighestInTheRoom Nie no smieszki smieszkami ale linki legit :)
2
Nie zawsze sie zgadzam z @MarioVeB! ale dzieki wielkie kolego za linka do klasykow z polskim komentarzem ba nawet 2 wersje zalezy od tego kogo wolicie na majku.
Ps piszcie do niego jak cos :)
0
@Faun Bartosiak of course
6
@Hubsao No Pol to mem straszny nie pasował do towarzystwa
1
Ee tam ta Laliga bonita całkiem znosna była. Zaskoczył mnie in plus Rot od białych całkiem nie głupi gosc. Kowal tez jakby z sensem gadał
0
@michal26 O czym gadali?
0
@MarioVeB! Biere daj jak mozesz
0
@Witekk10 To była ironia gosciu xD
0
@OsamaDembele No shit sherlock.