5

0

@OsamaDembele Gume if you know what i mean :)

1

Nic sie nie stało... Juz niebawem :)

10

@NaFazieHitman Co chłop kozak. Szacun xd

1

@esem91 Nie chce stacjonarki. Potrzebny mi laptop :)

0

@Mr8lack Max 2500 no ew 3000. Nie jestem zbyt rozrzutny

0

Nie jestem wybredny ale jakis lapek do gry w wieska na srednich ustawieniach? Cos ktos poleci?

No nie bede sie czarował nie chce duzo wydac a chciałbym wreszcie wiedzmina ograc. Moze byc i poleasingowy etc byle w miare płynnie ograc takie gry jak Wiedzmin diablo 3 etc

2

@Kgorecki2500 Było w historii bez cenzury xd

0

Komentarz usunięty

2

@OsamaDembele No shit sherlock.

2

@MesQueUnClub96 zebym miał do serii o dziwnych nickach? Helo?!

1

Chomiki RiP [*]

0

@eydeem Amber mi najbardziej pasi

0

3

@KapiFCB To nadal dobry interes

2

@macio_944 Niezły bajzel sie tam zrobił. Szkoda zwłaszcza tv gry bez heda i szefa to nie to samo

15

Banda złodzieji zabrała 1h spania :(

1

@IronSanHybrid Nawet Kaczynski tak durny nie jest xd.

Rozumiem Ukraine ale bez przesady nasze bezpieczenstwo przede wszystkim

0

Ma ktos gola Ferrana z pl komentarzem?

0

@tobiasson92 No i m.in dlatego Unia chce sie uniezaleznic od zasobów Rosji. Gaz czy Rope moga brac z innych panstw.

Dla innych surowcy tez sa alternatywy. Kluczem do spokojnej prosperujacej gospodarki jest odciecie sie od Ruskiej pepowiny i szukania alternatyw.

0

@tobiasson92 Watpie. Rosja wasalem Chin? Oni sa zbyt dumni i durni by sie na to zgodzic. Zreszta ta przyjazn tez sie skonczy gdy Chiny zaczna upominac sie o Syberie

0

O której ekipa Lucho gra?

0

Tak odnosnie Harrego Pottera to walka Harrego i Voldka z Czary Ognia najbardziej mi sie podobała.

Zresta Dumbledor w Zakonie w bardzo podobny sposob blokowal Avade Tomcia

Swoja droga to było jakos wytłumaczone czemu w ten sposob mozna było w pewnyn sensie zablokowac zaklecie usmiercajace?

0

@DonAndresFCB Zdecydowanie xd

1

0

@BART97 I co w zwiazku z tym?

W wiedzminie tez było sporo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?