1

@Hubsao Good idea :)

0

@Herato Kaka tez wtopa mimo wszystko ale nie na top 5

0

Najgorsze waszym zdaniem ekranizacje ksiazek?

Moim zdaniem zdecydowanie tutaj prym wioda filmy o Percym Jacksonie. Kompletnie nie wykorzystany potencjał i fatalne wykonanie. Nic dziwnego ze tylko 2 czesci powstały.

0

@ranger3120 Burying ex tez fajny film z nia

1

@tomek8756 Mogłaby znowu zagrac Annabeth ale tym razem w serialu.

Swoja droga jest baardzo ładna

0

@SenoX On to bardziej skrzydłowy niz 9

0

@FCB24 To akurat zabawne ale no nie kazdego takie cos bawi i warto miec to na uwadze xd

1

@Kgorecki2500 Owszem i to jest dobra nowina bo Ruscy beda sie wykrwawiac a Rosja latami bedzie sie odbudowywac a mit o potedze Mateczki Rosyji padł :)

2

@Khajio Na pewno sa bardziej wiarygodni od Rosji i Ukrainy.

Obie strony konfliktu uskuteczniaja propagande by podbic morale

3

@kazbychu Nie ma szans bo sa jakies granice przyzwoitosci.

Polakom zawsze brakowało dystansu wiec to nie miałoby prawa przejsc. Ja tam lubie czarny humor i mi by to nie przeszkadzało w zaden sposob

3

@MarcelNJ11 Mało legitne info podobnie jak inne info od Ukrainy.

Oni sobie podbijaja morale w ten sposob. Nie ma w tym nic złego bo to na wojnie norma ale warto takie info traktowac z dystansem.

Wole zaufac Amerykanom bo wywiad maja kosmiczny

2

@MarcelNJ11 Nie realne. Podziel na 2 i bedzie dosc prawdopodobne

0

@bartas97 To akurat in plus

0

@maniak33333 Az tyle tego nie jadam raz na jakis czas sie tym racze

1

@maniak33333 3.5 za 250g w stokrotce za opakowanie wiec chyba nie ma tragedii

1

@jareksk100 Uzywam jako przekaski zamiast orzeszkow :)

1

Słonecznik? Top. Oczywiscie łuskany.

1

@Cule1234 Ale ironia sprzet sowiecki bedzie wykanczał sowietów xd

2

@hayek Tylko ze my obecnie budujemy cos fajnego a tam totalna stypa. Zero perspekťw.

Ostatnie pare lat to wyrzucone w błoto ponad 700mln na beznadziejnych piłkarzy a ostatni puchar to LE za Mou. Dramat xd

6

Niezle sie bawia w MU. Ich bilans transferowy ostatnimi laty to minus 1 mld xD

0

@Gorantores Nic mi nie jest. Jak to sie dobrze przygotuje to jest jak najbardziej fajne do zjedzenia i nie powoduje sraczki :)

0

@Gorantores Spokojnie moja dupa jest szczelnie zakneblowana :))

2

Kupiłem sobie mrozone danie hortexa makaron z kurczakiem i pędami bambusa i całkiem smaczne i porcja dosc spora jak za 9 zł.

0

@Bykunn Robi to co uwaza za stosowne by wykopac nas z grobu w,którym Bartek nas zostawił. Raczej watpie by Socios mieli cos przeciwko jesli tylko to pomoze odbic sie od dna. Mbie nie przeszkadza fakt ze nie bedziemy wiedziec ile zarobimy.

5

@Bykunn Ale popłynałes z tym idiota i kretaczem chryste panie xDD.

Raz ze na 100% zakreci sie to w okolicy 70 mln a dwa ze nie wszystko musi byc jawne w tym klubie.

3

@Maciej1078 Tylko tak da sie wyjsc z tego bagna kur czego ty nie rozumiesz? Bylismy blisko upadku i dla nas taki interes to interes zycia

1

@PatrychoO Otoz to

8

Nie wiem jak inni ale ja jak nie mam wywietrzonego pokoju przed snem to ni uia nie moge zasnac. Lubie zasypiac jak jest nieco chłodno w pokoju

3

@PatrychoO Nie sadze by akurat on odszedł. Pewnie razem z Araujo dostana w nowym sezonie lepsze kontrakty

2

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?