0

@Kidd @Zoker jaki płacz? Mówi się trudno ją ta reprezentację z Leo czy bez oglądam.
Enzo,Alexis dojdzie Mastantuono czy Echeverri.

1

@Danny Gaucho Jeszcze Wiking mógłby w sumie tak powiedzieć i również by nie sklamał.

0

@Gall miał 5g/a w tym gol z Realem w półfinale,więc cegiełkę też dołożył.
Do MŚ to już w bardzo dużej mierze się przyczynił.
Piszesz,że Fort czy inny młody gra z Atleti itp. To fajnie i się bardzo cieszę a czy to wina Claudio,że City chciało,aby się ogrywał (co moim zdaniem jest dużo lepsze niż siedzenie na ławce bez gier jak młody Guler).
Zresztą City a Barcelona to kolosalna różnica kadrowa i Fort czy inny młody dostał szansę przez kontuzje Balde czy innego SO. (Talent eksplodował to i bardzo dobrze ).
Claudio będzie bardzo dobry zawodnikiem, polecam oglądać Mastantuono 16 latka,który przebojem wdziera się do River a 17 Palacios też bardzo dobrze prosperuje z Argentinos.

1

@Gall Ty natomiast mało wiesz o młodziakach Albicelestes.
Julian odszedł z River w wieku 22 lat i aktualnie jest MŚ i zdobywcą LM.
Echeverri dopiero co ma 18 lat a wyróżnia się w drużynie River Plate. Jest to wielki talent i różne drużyny zabiegały o jego zakontraktowanie.
Enzo na początku 2022 roku biegał po boiskach River a pół roku później był gwiazdą reprezentacji i Benfici.
Nie każdy zaczyna od nastu lat bycie gwiazdą w Europejskiej piłce.
Chociaż Echeverri prawdopodobnie w wieku 19 lat będzie biegał po Europejskich boiskach.
Puig coś tam grywał w Barcelonie, Ale nie może i mało (czyje to wina,że takie "nieloty" La Masia produkowała)
To proszę przykład Ansu Fatiego,który od nastoletniej gwiazdy może wiązać buty Julkowi,który w wieku 22 lat przybył do Europy.

1

@Gall Riki Puiq czy Alena również,podczas gdy Julian Alvarez grał w River.
Kim jest aktualnie Julian? Mistrzem Świata i zwycięzca LM.

1

@P33ck Nie zaprzeczam,bo na pewno są dużymi talentami.
Nie zmienia to faktu,że Echeverri też jest talentem.

4

Widzieli golazo Echeverriego? @AFA @mekston
To jaka ten chłopak ma łatwosc w mijaniu rywali i technikę jest niesamowite.
Będzie z niego znakomity crack.

Polecam oglądać 17 letniego Palaciosa. Rośnie kolejny SO.

3

@FCB_dimiC żal pl.
Widzę,że ty wierny jesteś swojej drugiej połówce skoro masz takie podejście xd.

Dla mnie zdrada to najgorsze co może być i w życiu bym się takowej nie dopuściła tym bardziej,że mam najlepszego faceta jakiego mogłam sobie wymarzyć.

Bez odbioru bo nawet nie śmieszne te wasze wysrywy.

1

Komentarz usunięty

5

@Luciano99 kuku na nóżki bo na główkę zapozno?
Dziwię się,że chce się wam takie ścieki pisać...


0

Niech go jadą kibice na Copa America.
Całkiem mu siądzie na bani jak nie zmieni podejścia.

0

@Czajka90 Jaka pomoc ,smiechłam po prostu.

1

Komentarz usunięty

0

@Chaoss Dlaczego? Ja PSG mam w nosie... To nie Argentyna. PSG się nie umywało do Argentyny.

0

Liverpool w obronie wychodzi 2 dzieciaków plus Dijk i Gomez.
Ciekawe czy City nie zrobi im jesieni średniowiecza.

2

@Heros11 Jeżeli dla Ciebie liga Włoska nie różni się ilością i jakością (lepszych) drużyn to nie mamy o czym dyskutować.
Dla jednego Lewandowski będzie lepszy dla drugiego Aguero.
Przepaść pomiędzy Lautaro a Robertem wynika z tego,że Polak jest 9 lat starszy.
Poczekaj, aż Lewandowski skończy karierę i wtedy Martinez będzie mógł go gonić.

3

@HernandezHernandez Teraz Julian gra już w pierwszym składzie, a Facundo przebił się do pierwszego składu,więc nie wiem o czym ty piszesz.
Tak zapomniałam wszyscy Argentyńczycy to flopy począwszy na Enzo kończąc na MacAllisterze.
Julian ma 23 a prócz mistrzostw na krajowych podwórkach ma takie same osiągnięcia,albo i lepsze jak patrzymy na reprezentację.

1

@FCB_dimiC Klubowe jeszcze nie,ale reprezentacyjne z pewnością.
Po jeden LM mają oboje,jedynie Lewy jest lepszy w mistrzostwach,ale ciężko nie być lepszym skoro jest się starszym o 12 lat.
Julian czy Lautaro mają potencjał na większe osiągnięcia.

1

@Lionel_Messi10 Sama nie wiem.
Moim zdaniem Lautaro jak i Julian mają potencjał na przebicie Lewandowskiego.

1

@FCB_dimiC Opowiadam bajki? Ile Lewy ma LM w takim razie? 3/4?
Każdy z nich może mieć lepszą karierę,ba myślę,że Julian Alvarez już ma lepszą patrząc na osiągnięcia klubowe i reprezentacyjne.

1

@FCB_dimiC Klubowo to Julian Alvarez będzie miał ogromną szansę.
Już ma tyle LM co Lewy a mistrzostwa w Anglii stoją 2x wyżej niż mistrzostwo w Niemczech. (Renoma)
Jeden i drugi ma szansę na bycie lepszym zawodnikiem tym bardziej patrząc,że Robert w wieku 24 lat odszedł do Bundesligi.

1

@FCB_dimiC Wystarczy,że drużynowo jeden i drugi już go pobili.

1

@HighestInTheRoom Buonanotte ma się bardzo dobrze w Brighton jest podstawowym zawodnikiem a ma 19 lat i to jego pierwszy sezon,więc daje radę.
Póki co to Roque jest poniżej Facundo bo nie gra nawet a miał być kolejnym Neymarem.

1

@FCB_dimiC Lautaro w szczególności...
Gdzie jest Julian w wieku Lewego a gdzie był Robert?
Który lepszy to mogę to wysnuć dopiero za x lat bo Lautaro ma kilkanaście lat grania na najwyższym poziomie plus gra w trudniejszej lidze,niż Bundesliga,gdzie był Bayern i Borussia.

1

@HighestInTheRoom Lautaro i Julian przehajpowani?
Wątpię,aby Lautaro czy Julian chcieli grać w słabszym klubie .

1

@tomek8756 dziękuję bardzo :-)

1

@Klejnot_Nilu Przecież Ronaldo wbija szpilki Messiemu.
Komentuje factos itp.
Messi Ronaldo ma w nosie,ale Ronaldo na punkcie Leo ma obsesje,bo nie może się pogodzić z tym,że Argentyńczyk jest uznawany za lepszego a Mundial przelał czarę goryczy o czym wspominała Georginia.

3

@Klejnot_Nilu Po Mundialu fani Crisa pluli jadem w stronę Messiego.
Za przeproszeniem to Leo może mieć w dupce,ale Crisa bo to on ciągle go czapka w internecie (dodaje jakieś komentarze factos itp).
Może i ma kibiców w nosie, różnica taka,że on kibiców a Messi jego w dupce.

3

@Lionel_Messi10 Dziękuję bardzo :-)

1

@mekston Lucas coraz lepiej radzi sobie.
Pamiętam jak komentator mowił,że Batigol miał pierwszy sezon taki sredniawy (mało goli),co było później to wiemy.
Lucas zaczynał słabiej,ale forma idzie w górę 9 gol dla Fiory co cieszy patrząc,że to młody chłopak i gra pierwszy sezon w Europie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?