1

Interrr!!!!
@Lionel_Messi10

1

Ale szansa Thurama.

1

@Lionel_Messi10 Tylko oby Allegri dalej stawiał na młodych,bo Juve kojarzy mi się z marnowaniem młodych.
O dziwo się to zmieniło w tym sezonie i Allegriemu coś przeskoczyło.
Soule to będzie znakomity piłkarz.

1

@Lanosss Tylko on na Frosinone jest za dobry. Sami komentatorzy mówią o nim jak super talencie.
Wypożyczyć mogą,ale do lepszej drużyny. Jakie on by miał statystyki i kluczowych podań skoro on w beniaminku ma takie liczby.
Moim zdaniem Soule będzie jednym z najlepszych skrzydłowych na świecie.

2

@mekston Piękne osiągnięcie patrząc,że gra w beniaminku,więc napewno jest trudniej o gole.

2

@Lionel_Messi10 Lautarooo!
Dwa gole pięknego latynosa.

0

Przecież to było wiadome.
Tacy zawodnicy wygrywają tylko jedno seryjne konkursy.

0

@mekston To wiadomo czy na Cope zdąrzy?
zobaczymy co czas pokaże,ale oby się udało.
Co sądzisz o Medinie?

0

@AFA Oby Lisandro wykurował się do Copy bo zawsze to dobrze mieć trójkę najlepszą (Cuti,Otendi i Licha).
Później Medina i Quarta.

2

@Recha_0684 Przez PL jest dużo trudniejsza xd.

0

@mekston Otamendi w reprezentacji daję radę, Cuti sie zmobilizuje.
Zresztą do Copy jeszcze daleko i forma będzie się zmieniać.
Mi podoba się Medina bo radzi sobie dobrze w Lens w razie czego jest jeszcze Quarta.

0

@HighestInTheRoom Niech w klubie będzie bez, ważne by na repce był skoncentrowany.

0

@AFA Szkoda Lichy,ale Otamendi póki co prezentuje się bardzo dobrze.
Może to ten sam przypadek co u Pepe.

0

@Saviola88 To jak by był błąd to muszą to skorygować.
Tak jak kiedyś Morgi zalatwił medal.

2

@mekston Garnacho-Lautaro/Julek-Soule.
Piękny w przyszłości atak może być.
W obwodzie kilku innych jeszcze.

0

@MuIcik największy flop? Jego 5 goli w tym sezonie nie wzięło się z palca.
Polecam oglądać Enzo a nie pisać takich bredni.

0

@HighestInTheRoom Co ma Ronaldo do mojego idola?
Mnie jego postać nie interesuje a nie,że go nienawidzę.
Obojętny mi jest i mu nie kibicuje,bo kibicuje komu innemu.

1

@mekston Mam nadzieję,że odnajdzie się tam,bo czasem młodym ciężko w Juve.

0

@mekston Soule będzie jednym z najlepszych na świecie.
Tylko oby sodówka mu nie uderzyła.
Chłopak robi takie liczby we Frosinone,które jest beniaminkiem -niesamowite!

3

@mekston Własciwie to tak. Bo często leci Frosi i oglądam. To Matias dobry jest w te klocki.

0

@Kamiloza91 Zresztą skoro taka bieda w Hiszpanii to nie rokuje zbyt dobrze.
Kiedyś chyba musieli być bogaci skoro mają takie potęgi jak Barcelona czy Real.

0

@Kamiloza91 No i kto by wtedy ogladał LL? Stała by na takim poziomie jak Holenderska i Portugalska.
Przecież te Seville, Valencia to rokują słabo a pieniędzy brak w lidze i będzie stała na coraz słabszym poziomie.

1

@Danny Gaucho We Włoszech jak to wygląda?

0

@Bernard777 Dokładnie a zresztą ludzie się nie nauczą,że by wygrywać trzeba mieć zbalansowany skład a nie od bramkarza po napastnika same najlepsze nazwiska,które chcą być najlepszymi indywidualnościami.

0

@P33ck No nie wiem,ale dla mnie Rodrygo nie ma tego czegoś i się bardzo zdziwię jak z nim w składze podstawowym Brazylia coś osiągnie.
Vincius jak dla mnie to inny kaliber.
Rodrygo to coś jak Pedro,ale słabszy.

0

@Klejnot_Nilu W klubie tak,ale w reprezentacji to niezły flop.

1

@MESSIah16 No to wiadome, Vini to taki pół Neymar bo mi daleko do 23 letniego Neymar nawet w statystykach,ale i tak dużo lepszy od Rodrygo.
Hindus to kojarzy mi się z wiecznym talentem i zdobywca ZP Marco Bezsensio. (On coś gra w tym PSG) ?

0

@mekston Co nie zmienia faktu,że atak BBC czy MSN to był nieporównywalnie lepszy atak od tego być może przyszłego.
Jak będę robić połowe statystyk tamtego to i tak będzie znakomicie.

0

@mekston Tylko,jeżeli Yamal ma być kimś jak Messi,to nie ma prawa bytu w Barcelonie (takiej słabej), prędzej Real może go wykupić,tym bardziej,że jego tata to sympatyk Barcelony i Realu.

2

@MESSIah16 Rodrygo śmiesznie wygląda przy wielkości Viniego czy Mbappe.
Dla mnie to on na poziomie Leao nawet nie jest.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?