Sysia11
Dołączył/a: styczeń 2015
Buenos Aires
19 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Lionel_Messi10 No oby bo Soule chce grać dla Argentyny.
Jestem przekonana,że będzie jednym z najlepszych skrzydłowych.
Matias musi dostać powołanie w tym roku do Copa,bo to śmiech na sali co Scalonetta odwala z całym szacunkiem.
Mam nadzieję,że Soule jak raz już odmowił to poczeka jeszcze troszkę.
Chłopak zasluzył jak mało kto.
2
@Lionel_Messi10 Jestem zawiedziona brakiem Soule.
Co chłopak gra w tym sezonie w beniaminku i znowu pominięty.
Podobno nie chce grać dla Włochów,ale się nieźle wkurzę jak przez Scalonego wybierze Italie.
Paredes kosztem Vareli też dziwnie.
1
@Rust_Cohle Nudny już jesteś.
Nie było Cię i Nunez strzelał.
Żeby twój powrót go nie blokował.
1
@Murazor Jednak Atleti ma taką markę,że już zawsze powinno być w elicie.
Chociaż nigdy nic nie wiadomo np Ajax,najlepsza drużyna kiedyś na świecie a dzisiaj sukcesem jest być w 1/8 dla nich.
Na dobre sprawę nie wiadomo co czeka Barce, czy Real za x lat.
Jesteś najlepszy a za 50 lat możesz być tylko historią.
2
@Bobo25 Bardzo dobrze.
Może będzie bezpieczniej na drogach.
1
@AFA Dobry drybling i wrzuty ma Barco.
Acuna 33 lata a Nicola 31,więc najwyższy czas,aby Barco wchodził w buty tej dwójki.
Moim zdaniem potencjał Barco jest znacznie wyższy od Acuni czy Nicoli.
Oby tylko była chłodna głowa a będzie pociecha z chłopaka.
1
@Lionel_Messi10 @mekston Al Hilal jak dzisiaj wygra to będzie przewaga 9 punktowa.
Więc mogą wtopić 3x a i tak mecze bezpośrednie na plus z All Nassr.
Kolejny sezon bez majstra dla drużyny,która wygrywała bez CRa mistrzostwo?
Ciekawe... Sezon jeszcze będzie trwał,ale jak dzisiaj Hilal wygra to będę mieć naprawdę dobrą sytuację patrząc na bezpośrednie wygrane z Al Nassr.
2
@Rust_Cohle Taki spokój był.
Czemu wróciłeś?
Pewnie było niedobre jedzenie.
0
@icon3520 Z 2 miesiące temu wziełam tam jedzenie.
Kiedyś jak otwierało się w moim mieście z 10/12 lat temu w smaku było dobre.
Teraz? Słabiutko
Nie dość,że surowe to ochydne w smaku.
1
@Lionel_Messi10 Najlepszy w Europie w tym sezonie dla mnie Lautaro.
Mniejsza z tym ile goli strzela,ale jaki ma ogromny wpływ na grę Interu.
2
Lautarooo pięknie
2
@AFA Alan z meczu na mecz coraz lepszy. Papiery ma na wielkiego DP.
Nie unika wątpliwości,że musi być przed Paredesem czy Guido.
0
@AmigoBlancos Inter to jest w gazie i nie zaprzeczam, po City gra najlepszy futbol.
Cienkie Napoli przejdzie Barcelonę.
Ogólnie moim zdaniem liga Włoska jak i Angielska stoją poziomem jak i atrakcyjnością wyżej niż męcząca LL,która od kilku lat jest w coraz większym kryzysie.
2
@Lionel_Messi10 Jak Alanik dalej będzie tak pogrywał to i De Paul będzie musiał podnieść poziom bo Alan wyrasta na mega DP.
0
@Stinger_ Ciekawe czy Kraft dobije do Schlierego.
30 lat,więc możliwe.
Ale Ryoyu ma 27 lat a 31 zwycięstw,więc pewnie i Krafta pobije.
3
Alexis coraz lepiej radzi sobie w LFC.
Dziś 3 kluczowe podania i bardzo dobry mecz.
Swoją drogą Argentyna mogła by zagrać Alexis-Varela- Enzo.
Alan ostatnio imponuje formą,więc w najbliższym czasie może być na równi z De Paulem w Albicelestes.
@Lionel_Messi10 @AFA @mekston
0
@AmigoBlancos W LL Girona jest w Topie.
Gdzie Sevilla,Valencia itp.
Liga Angielska,Włoska to najlepsze ligi.
Niemiecka jak i Hiszpańska dla mnie na równo 3 miejsce.
2
@mekston Fajnie,że się odblokował. Bo zmarnował ostatnie półtora roku w Lazio i Milanie.
Potencjał duży,ale mały krokami do celu.
Varela ostatnio imponuje w Porto.
Liczę,że powołanie otrzyma bo musowo musi być przed Paredesem czy Guido.
4
Brawo Alexis 2 asysty dzisiaj.
Coraz lepiej sobie poczyna co cieszy przed Copa.
@mekston @Lionel_Messi10 @AFA
1
@FcPortoFan1999 Sinner ładnie wszedł na wyższy szczebel.
Troszkę później niż Alcaraz,ale 22 lata to wciąż bardzo młody.
Djoko zaczał wygrywać oprócz jednego szlema w wieku 20 lat,gdzieś między 23 a 24 rokiem.
Więc młodych nigdy nie należy przekreślać, bo 22-23/24 to dalej bardzo młody wiek i dużo może się zmienić.
To samo tyczy się Rune,może później zacząć wygrywać.
Nadal zaczał młodo wygrywać i wcześniej skończył, a Djoko po dziś dzień wygrywa.
2
@Lionel_Messi10 Nie na temat,ale cieszy mnie bardzo to jak do River wchodzi 16 letni Franco Mastantuono
Ogólnie River ma bardzo zdolna młodzież: Echeverri,Mastantuono,Ruberto czy Subiabre.
Każdy z nich zdarzył już zadebiutować, a Echeverri czy Mastantuono zaczynają grywać powoli w podstawie.
Ruberto 2 gole,więc też ładnie jak na start. Ian z pewnością dostanie swoją szansę na pokazanie się.
Echeverri to wiedziałam,że drybling ma na bardzo wysokim poziomie,ale Franco również wchodzi jak w masło.
1
@mekston Plus Barrenechea,który odgrywa dużą rolę w pomocy.
Potencjał Frosinone duży i trzymam kciuki za nich.
0
@P33ck Beltran ma znakomity pressing.
Ogólnie on zaczął słabiej we Fiorce,ale im dalej tym lepiej na całe szczęście i póki co prezentuje się dobrze.
Dzięki swojemu pressingowi 2 x w tym sezonie odebrał piłkę bramkarzowi i strzelił gola.
0
@Dalhi Bardzo dobrze,życzę Fatiemu jak najlepiej i Jakubowi.
Niemniej jednak najbardziej cieszy mnie postawa Facundo,który od rezerwowego staje się mocnym punktem Brighton.
4
Buonanotte i Beltran z golem @mekston @Lionel_Messi10 @AFA
Facundo odgrywa coraz większą rolę w Brighton co bardzo cieszy patrząc,że ma naście lat.
3
Szkoda Ryoyu. Dlaczego Stefek zawsze ma wyższe noty?
Ryou też pięknie skacze.
7
Lautarooo @mekston @Lionel_Messi10 @AFA
Cieszy forma Martineza.
Jeden z najlepszych napastników na świecie.
8
@Rewolucja123 Dużo zdrówka dla Ciebie i nie ma co się załamywać.
Z każdej sytuacji jest wyjście a wizyta u psychologa czy psychiatry to normalna sprawa.
2
@mekston Co z Thiago Almada?
Wnet 23 lata a powiedzmy szczerze,że chłopak jest dobry i spokojnie mógłby grać w Europie.
Niech się nie zasiedzi bo zmasci sobie karierę.
1
@MESSIah16 Ważne,że Endrick i reszta Brazylijczyków kosztuje 45 mln a taki Julek za kilka mln czy Enzo w Benfice.
Tam jest ogromny hype na młodzież.
Jednak się cieszę,że młodzi z Argentyny idą za mało jak Barco niż mają mieć presję.