Sysia11
Dołączył/a: styczeń 2015
Buenos Aires
19 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@takisobiektos Mbappe,Messi i Neymar plus Ramos,Donnaruma i inni.
Messi się średnio wpasował,ale i tak robił liczby 40 g/a.
Tylko to nie wypaliło. Ty napiszesz,że emeryci,ale Leo robił znakomite liczby przed transferem do PSG,zresztą później zagrał kosmos na mundialu.
Zresztą Twoje zdanie mnie nie obchodzi. Jak patrzysz na nazwiska to Arsenal czy Barcelona mają gówniany skład porównując do tamtego PSG.
0
@mientusek1407 Zresztą same gwiazdy nie wystarczą.
Trzeba mieć zbalansowana drużynę.
PSG miało drużynę marzeń a wyszło jak zwykle.
2
@mekston On już pobił rekord goli w najwyższej klasie rozgrywkowej we Frosinone a to dopiero połowa sezonu.
Beniaminek a chłopak w czołówce statystyk.
3
Soule kolejny gol.
@AFA @mekston @Lionel_Messi10
Chłopak jest niesamowity. Czekam z niecierpliwością na jego debiut.
4
19 letni Santiago Castro w Bolonii
@mekston @AFA @Lionel_Messi10
W drugiej połowie sezonu prezentował się bardzo dobrze co zaowocowało transferem.
4
@Lionel_Messi10 Kolejny Lautaro/Julian?
Nie,to będzie Agustin Ruberto!
Liczę na niego w przyszłości obok Lautiego i Julka.
2
Nunez zapomniał soczewek dzisiaj założyć.
1
@ToWinaSedziego Od razu widać,żeś krewny Tigera Bonzo.
Brat bliźniak.
1
@HighestInTheRoom Ten dalej ma problem,że ktos ma jakieś pasje.
Śmieje się z Ciebie,że interesujesz się Totkami?
1
@Emhyr Messi czy Ribery niejednego obrońcę składali.
Jak ma się talent to i fizyczność nie jest najważniejsza.
Zresztą nabierze masy mięśniowej z pewnością.
5
Prestiannini oficjalnie podpisał kontrakt z Benfica
@Lionel_Messi10 @mekston @AFA
No to liczę,że wystrzeli jak Enzo.
Talent jeden z głośniejszych jeśli chodzi o Argentynę.
1
@FCMulti Lautaro jest jeszcze w fenomenalnej formie.
Jeżeli wygrają LM lub Copa i statystyki będę na poziomie 50 g/a lub mistrzostwo plus Copa to nawet nie muszą robić 50g/a na pewno będą brani pod uwagę.
Ja nie mówię,że to są pierwsze,drugie miejsce,ale mając znakomite liczby plus puchary będę w gronie obok innych najlepszych. Obok Erlinga,Mbappe itp
1
@Lionel_Messi10 Kto z Portugalii by dostał? Chyba nie emeryt z Arabii.
Bo to niemożliwe,aby zagrał wyśmienity turniej dryblujac i będąc kluczowym.
Silva pewnie lub Leao.
1
@FCMulti Pewnie Mbappe i Haaland.
To zależy od dużej ilości czynników.
No bo jak City wygra LM a Norwegia na Euro gra czy nie? Chyba nie
To Julian przy znakomitych statystykach będzie przed Erlingiem.
2
@FCMulti Alvarez?
Jeżeli zrobi 50 g/a w roku wygra Copa i mistrzostwo Anglii lub LM to jest to możliwe.
0
@esem91 Przecież Orłowski od 2015 do 17 sympatyzował z Barcą a nad Leo to się "spuszczał".
Zmienił strony?
6
Julian Alvarez 25 g/a w tym sezonie.
Cieszy forma Julka.
Przypominam,że Julek przyszedł do Europy w wieku 22 lat a Lautaro w wieku 21.
Taki Rodrigo De Paul w wieku 25/26 lat wystrzelił z forma a Martinez Qurta trafił do Fiory z Argentyny w wieku 24/25 lat.
Więc taki Sforza,Redondo czy Fernandez jak jest im przepowiedziane zrobić karierę to zrobią (to się okaże) wiek nie ma znaczenia,niektórzy zaczynają bardzo wcześnie a niektórzy później.
Tak apropo tego,że niektórzy uważają,iż kariery się nie zrobi jak nie zacznie się wyróżniać w wieku 19/20lat.
@mekston @Lionel_Messi10 @AFA
3
Xavi też zamiast Roque wystawić to daje Lewandowskiego,który nic nie gra.
Tak czy siak liga przegrana a lepiej ogrywać młodych niż tych,którzy idą do Arabii.
1
@mekston Co to się stało,że młody do Juve? On grał w drugiej Angielskiej.
Talent ma ja właśnie się zdziwiłam,ze został w Southampton po spadku.
4
@mekston Wiem wiem,trochę źle to zdanie zabrzmiało. Bo chodziło mi o to,że Top1 jest Molina a później Montiel czy Foyth.
3
@mekston Montiel ma łatwiej bo jest Top1 oczywiście Molina plus on i Foyth.
Pomoc mocna jest De Paul,Alexis,Enzo,Palacios,Lo Celso a dojdzie jeszcze prawdopodobnie Buonanotte i Varela.
Więc,może mieć ciężko.
0
@mekston Wypadł z kadry.
Myślisz,że ma szansę powrócić kiedyś?
On w Bolonii był jednym z najlepszych,dobrze zrobił idąc do Forrest?
Niby pieniądze dużo większe i prestiż ligi,ale Nottingham pewnie,gdzieś na końcu tabeli będzie.
1
@Lionel_Messi10 Olać go.
Najlepiej nic nie odpisywać.
1
@Lionel_Messi10 Mam wrażenie,że Paulo przespał swoją karierę.
Szkoda,że z Juve nie odszedł w wieku 23/24 lat.
Dybała w formie spokojnie grałby w każdym klubie.
0
Ten młody Szwed to chyba do pierwszej drużyny a nie do drugiej.
Trzeba stawiać na juniorów od razu bo później kończy się jak z Halilovicem czy innymi.
1
@MesQueUnClub96 Atrakcyjny chłopak.
Skandynawi ogólnie są przystojni.
5
Genialny Lautaro!
2
Widzę,że Varela coraz lepiej poczyna w Porto co cieszy.
Od zmiennika do podstawy i gra coraz lepiej.
@FcPortoFan1999 opinia? Daje radę? Wszystkich meczy nie oglądam,ale czasem zdarzy się.
1
@MesQueUnClub96 Hubert jest o klasę gorszy a do tego starszy o 4 lata.
Mógł wygrać z Medem
0
@takisobiektos 22 lata ma a Djoko zaczał wygrywać prócz jednego szlema w wieku 23/24 lat.
Cała kariera przed nim bo jest młody.