Sysia11
Dołączył/a: styczeń 2015
Buenos Aires
19 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Emhyr To równie dobrze można powiedzieć,że Lautaro trzymał Francję w dogrywce a Otamendi sprezentował dogrywkę.
0
@Emhyr Uratował Mundial?
Równie dobrze,Argentyna mogła nie robić faulu w 80 minucie bo było 2 do zera i miała całkowitą kontrolę.
Lautaro Martinez w dogrywce zmaścił 3 setki.
1
@Janas11224 gówno zarabia? On za samo sponsorowanie ubrań i innych rzeczy ma masę hajsu a za walki freaki dostają po 500 lub więcej tysięcy z takimi zasięgami jak on ma 2 mln na Instagramie.
Jedna influencerka kiedyś mowiła,że na jeden wspołpracy można wyciągnąć 15 tysięcy miesięcznie.
0
@LS Jaką LM? Lyon nigdy ligi mistrzów nie wygrał.
Marsylia raz wygrała.
1
@Medium Majk ma hajsu to nowa znajdzie,tylko właśnie znajdzie bo ma hajs...
Szkoda chłopa.
2
@Szmulek Poczekaj,aż się wezmą za Hiszpanie.
2
@GeraltzKatalonii Problemy miał w Paryżu bo przechodził Covida i zeszło się to niedługo po przeprowadzce.
Zresztą te wszystkie brednie dziennikarskie nawet nie wiadomo czy są prawdą.Co roku wyrzucają Neymara i konferencja Verattiego trwa już od 2017 roku.
2
@GeraltzKatalonii Niby dlaczego nie pójdzie,w Anglii ma Pepa lub Łysego z United/Lisandro w Chelsea jest Enzo.
To tylko takie pisanie,a w Miami się zaaklimatyzuje? Tak samo jak i powyżej każda przeprowadzka jest ciężka.
Moim zdaniem nie pójdzie do żadnego Miami jest za dobry i ma chcec wygrywania,zresztą mówił w wywiadzie,że na Copa chce być w formie i w LM też chce grać.
Nie deszczowa Anglia to Słoneczne Włochy.
Messi z obniżonym wynagrodzeniem nawet w Monachium może zawitać.
1
@Luciano99 Nic się nie bój,król musi być w formie na Copa America.
2
@GeraltzKatalonii Inter Miami?
Facet jest za dobry obniży trochę wynagrodzenie i każdy klub będzie go chciał.
3
Messi nie ma co się przejmować PSG,każdy klub raczej chętnie wział by Leo.
Zejdzie z wynagrodzenia i może grać w Anglii czy Włoszech.
0
@takisobiektos Jak będzie chciał to zagra w każdym klubie. Może zmniejszyć wymagania finansowe.
4
@AFA90 Super sprawa!
0
@Dejvo No przyjdą do LL haha nie bądź śmieszny, pójdą do United,LFC i reszty ewentualnie SerieA
Co tu mają w Hiszpanii? Biedę i ubóstwo.
2
@Hubsao Masakra. Chłopak niewinny i zamiast mu pomóc to każdy rzuca kłody pod nogi.
1
@takisobiektos To niech obejmie szejk Sheffield i po sprawie
0
@bartas97 A ty nadal uważasz,że możesz mówić,że City to twór?
Dziwne jest to,że najezdzasz na Obywatelow, a o wałkach w LM w latach 50 ani słowa.
Mają hajs niech wydają tylko z głową.
0
@Emhyr Tak,ale Neymar w wieku 16 już blyszał.
3
@takisobiektos Klub bez historii.
City powstało w 1880 roku.
Orasz się sam
1
@barcanawieki Zapomniało dziecko jak we faweli mieszkało.
Pieniądze można szybko rozwalić szczególnie jak się jest imprezowiczem.
0
@Emhyr Neymar to jak miał 12 lat było wiadome,że będzie gwiazdą.
Nie ma co porównywać Endricka do 16 letniego Neymara bo Ney był gwiazdą ligi w tym wieku.
1
@Coutinho007 Obraza dla Bubby, Vini to ma taką naprawdę mało ładna twarz.
3
@Coutinho007 Presja ?naciskami?
Żaden z niego lider Brazyli czy Realu.
To raczej na Benzemie jest presja czy na Neymarze w Brazylii.
Obstawiam,że ten Vini to ZP nigdy nie zdobędzie.
2
@CrazyHorseLakota Ćwiakała w 2015 czy 2016 kibicował Barcy.
Przynajmniej tak mi się wtedy wydawało po jego wypowiedziach.
2
@Coutinho007 Raillo przynajmniej na brak dziewczyn zapewne nie narzeka.
Vini również,ale pewnie tylko ze względu na kasę bo jest białym Kahnem.
2
Romero to kozak na obronie ładnie wczoraj gasił Haalanda.
Niech tylko popracuje nad tym,aby łapac mniej kartek.
1
@Adamski69 Nie ma co z nim pisać.
Chyba tylko ślepy powie,że Cama jest lepszy od Pedriego i Gaviego.
Cama to póki co 2 klasy gorszy zawodnik i nawet nie ma co go stawiać koło Pedriego czy Gaviego.
Gość gra ogony.
2
@Pawel13sz Alexis z tego co słyszałam jest przymierzany do City.
0
@Firestone Co tu porównywać? Gavi i Pedri top.
Ten cały Cama to gra ogony.
1
@MeMyselfAndI Wygrała młodzież?
To ja myślałam,że Modric i Kross wygrali na czele z Benzema.
Camavinga to grał ogony a Gavi i Pedri póki co to dwie klasy wyżej.