Sysia11
Dołączył/a: styczeń 2015
Buenos Aires
19 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Firestone Co tu porównywać? Gavi i Pedri top.
Ten cały Cama to gra ogony.
1
@MeMyselfAndI Wygrała młodzież?
To ja myślałam,że Modric i Kross wygrali na czele z Benzema.
Camavinga to grał ogony a Gavi i Pedri póki co to dwie klasy wyżej.
0
@Faro Też nie wiadomo czy to jednosezonowiec
4
@Faro Isco,Ozil Barcelonismo a skończyli w Realu.
Na takim poziomie to już raczej dla nich nie ma znaczenia szczególnie jak widzą kasę.
19
@Uukasz_93 Trafił w złym momencie.
Liverpool jest w kryzysie.
1
@Lionel_Messi10 wpada w ucho ;D
1
@Lionel_Messi10 Chelsea prędzej czy później odpali po kadrę mają mega tylko potrzebują trenera z prawdziwego zdarzenia.
Ewentualnie Potter może odpali bo w Bringhton robił robotę.
1
@Dawidfcb1998 On już w lidze Argentyńskiej był doskonały a do Benfici wszedł z buta.
Chciałam go u Pepa,ale teraz też będę za niego trzymała kciuki w Chelsea.
2
@Lionel_Messi10 Hejterek się smiał,że Enzo bez gola i asysty.
Szkoda,że jest taki zaślepiony.
1
@Lionel_Messi10 O tej nucie Ci pisałam :D to ziomek ten co z Shakira nagrał.
1
@Tomo1989 Znakomity debiut Enzo.
1
@HighestInTheRoom Enzo mistrzem świata!
Nie mam zamiaru z Tobą dyskutować na temat Argentyny bo masz o nich zerowe pojęcie.
Wystarczy już to,że Romero,Lisandro czy Mac Allister to przecietniaki według Ciebie a wyżej stawiasz Garnacho co nawet debiutu nie zaliczył.
Argentyna była,jest i zawsze będzie wielka.
Będziesz musiał podziwiać piękne buźki takie jak De Paul,Pardes czy Martinez jeszcze przez kilka lat!
1
@Medium Ja się cieszę,że Łaszczyk wygrał. Chciałam,żeby wygrał.
Tak myslałam bo Kamil to pięściarz a jednak coś tam się nauczył w miesiąc parteru.
Poprostu myslałam,że wagą i doświadczeniem parterowym go zje.
0
Ogólnie to Łaszczyk i tak zaskoczył.Myslałam,że Ferrari będzie nim rzucać jak workiem ziemniaków.
I tak w parterze jak na 1,5 miesiąca całkiem sobie poradził.
Jego waga oscyluje 50-55 teraz miał te 70.
1
Brawo Alan!
Wiewiórka jest zajebisty w MMA i tam go będzie bardzo ciężko pokonać komu kolwiek!
3
@Lionel_Messi10 vamos Enzo!
0
@HighestInTheRoom Długo nic? Szkoda dyskutować...
Alexis Max Allister,Lisandro,Romero a ty wyskakujesz z Garnacho który nawet nie był na Mundialu.
Francja ma gwiazdy a grali wielkie G na Mundialu liczyli na przebłyski jednostek.
0
@Rust_Cohle Na tym Mundialu możliwe,ale oni zaczęli dobrze grać właśnie po tym meczu,to był punkt zwrotny.
Przecież Enzo,Alexis,Romero,Lisandro,Julian to kawał graczy. Akurat śledzę ligę Argentyńska i mają znakomite młode pokolenie.
Byli przed Leo będę po.
Akurat młodych mają bardzo zdolnych,Argentyna od zawsze produkuje gwiazdy.
1
@IronSanHybrid 30/40 zł to niedużo.
0
@HighestInTheRoom Średniaki? Jesteś zakompleksiony.
Argentyna młodych zawodników ma bardzo utalentowanych.
Argentyna była przed Messim i będzie po!
Cwierkaliscie jaka ta Brazylia jest wspaniała a to Argentyna w przeciągu 8 lat 2 x była w Finale.
Ciesze się bardzo bo wiem,że ta reprezentacja będzie miała znakomita generację.
0
@J4no ujowo dzwonię,a babka mi mówi,że nie sprzedają na tą edycję.
Na internecie pisze,że można kupić pijana kobita czy co.
Trzeba będzie na internecie oglądać a przez Polsat było luks bo zero buforowania jak byś film ogladał w TV.
0
@HighestInTheRoom Mi szkoda Cię było 18 tego grudnia hah
0
Polsat dzisiaj nie sprzedaje fame MMA?
Dziwne
0
@HighestInTheRoom Hejter się odezwał.
2
@Rust_Cohle Nie jestem fanem Chelsea tylko Argentyny.
Enzo Fernandez czyli Mistrza Świata bardzo lubię.
0
Enzo może dzisiaj zadebiutować czy raczej nie?
1
@Atencjuszek Tyburski a ty kiedy o pas walczysz?
2
@cris2706 ciężko mu będzie zrobić 12+ goli. (Mówię tu o przyszłym pełnym sezonie).
Na tle Ibry to wygląda bardzo kiepsko.
Te mity,że jego ciało ma 23 lata można oficjalnie wrzucić do kosza.
0
@Essos Szanujmy się on nie poskłada tej ligi.
Zerowy drybling,ciężko już mu cokolwiek z piłka zrobic. Musiał by mieć jakąkolwiek zwrotność. Taliska przy niż wygląda jak crack.
Może postrzelać te 10+ goli w sezonie ale 25 to nie wiem co by się musiało stać.
1
@mekston Ten Taliska to jest zdecydowanie najlepszy z drużyny.