0

@Firestone Co tu porównywać? Gavi i Pedri top.
Ten cały Cama to gra ogony.

1

@MeMyselfAndI Wygrała młodzież?
To ja myślałam,że Modric i Kross wygrali na czele z Benzema.
Camavinga to grał ogony a Gavi i Pedri póki co to dwie klasy wyżej.

0

@Faro Też nie wiadomo czy to jednosezonowiec

4

@Faro Isco,Ozil Barcelonismo a skończyli w Realu.
Na takim poziomie to już raczej dla nich nie ma znaczenia szczególnie jak widzą kasę.

19

@Uukasz_93 Trafił w złym momencie.
Liverpool jest w kryzysie.

1

@Lionel_Messi10 wpada w ucho ;D

1

@Lionel_Messi10 Chelsea prędzej czy później odpali po kadrę mają mega tylko potrzebują trenera z prawdziwego zdarzenia.
Ewentualnie Potter może odpali bo w Bringhton robił robotę.

1

@Dawidfcb1998 On już w lidze Argentyńskiej był doskonały a do Benfici wszedł z buta.
Chciałam go u Pepa,ale teraz też będę za niego trzymała kciuki w Chelsea.

2

@Lionel_Messi10 Hejterek się smiał,że Enzo bez gola i asysty.
Szkoda,że jest taki zaślepiony.

1

@Lionel_Messi10 O tej nucie Ci pisałam :D to ziomek ten co z Shakira nagrał.

1

@Tomo1989 Znakomity debiut Enzo.

1

@HighestInTheRoom Enzo mistrzem świata!
Nie mam zamiaru z Tobą dyskutować na temat Argentyny bo masz o nich zerowe pojęcie.

Wystarczy już to,że Romero,Lisandro czy Mac Allister to przecietniaki według Ciebie a wyżej stawiasz Garnacho co nawet debiutu nie zaliczył.

Argentyna była,jest i zawsze będzie wielka.
Będziesz musiał podziwiać piękne buźki takie jak De Paul,Pardes czy Martinez jeszcze przez kilka lat!

1

@Medium Ja się cieszę,że Łaszczyk wygrał. Chciałam,żeby wygrał.

Tak myslałam bo Kamil to pięściarz a jednak coś tam się nauczył w miesiąc parteru.

Poprostu myslałam,że wagą i doświadczeniem parterowym go zje.

0

Ogólnie to Łaszczyk i tak zaskoczył.Myslałam,że Ferrari będzie nim rzucać jak workiem ziemniaków.
I tak w parterze jak na 1,5 miesiąca całkiem sobie poradził.
Jego waga oscyluje 50-55 teraz miał te 70.

1

Brawo Alan!
Wiewiórka jest zajebisty w MMA i tam go będzie bardzo ciężko pokonać komu kolwiek!

3

@Lionel_Messi10 vamos Enzo!

0

@HighestInTheRoom Długo nic? Szkoda dyskutować...
Alexis Max Allister,Lisandro,Romero a ty wyskakujesz z Garnacho który nawet nie był na Mundialu.

Francja ma gwiazdy a grali wielkie G na Mundialu liczyli na przebłyski jednostek.

0

@Rust_Cohle Na tym Mundialu możliwe,ale oni zaczęli dobrze grać właśnie po tym meczu,to był punkt zwrotny.

Przecież Enzo,Alexis,Romero,Lisandro,Julian to kawał graczy. Akurat śledzę ligę Argentyńska i mają znakomite młode pokolenie.

Byli przed Leo będę po.

Akurat młodych mają bardzo zdolnych,Argentyna od zawsze produkuje gwiazdy.

1

@IronSanHybrid 30/40 zł to niedużo.

0

@HighestInTheRoom Średniaki? Jesteś zakompleksiony.
Argentyna młodych zawodników ma bardzo utalentowanych.
Argentyna była przed Messim i będzie po!

Cwierkaliscie jaka ta Brazylia jest wspaniała a to Argentyna w przeciągu 8 lat 2 x była w Finale.

Ciesze się bardzo bo wiem,że ta reprezentacja będzie miała znakomita generację.


0

@J4no ujowo dzwonię,a babka mi mówi,że nie sprzedają na tą edycję.
Na internecie pisze,że można kupić pijana kobita czy co.

Trzeba będzie na internecie oglądać a przez Polsat było luks bo zero buforowania jak byś film ogladał w TV.

0

@HighestInTheRoom Mi szkoda Cię było 18 tego grudnia hah

0

Polsat dzisiaj nie sprzedaje fame MMA?
Dziwne

0

@HighestInTheRoom Hejter się odezwał.

2

@Rust_Cohle Nie jestem fanem Chelsea tylko Argentyny.
Enzo Fernandez czyli Mistrza Świata bardzo lubię.

0

Enzo może dzisiaj zadebiutować czy raczej nie?

1

@Atencjuszek Tyburski a ty kiedy o pas walczysz?

2

@cris2706 ciężko mu będzie zrobić 12+ goli. (Mówię tu o przyszłym pełnym sezonie).

Na tle Ibry to wygląda bardzo kiepsko.
Te mity,że jego ciało ma 23 lata można oficjalnie wrzucić do kosza.

0

@Essos Szanujmy się on nie poskłada tej ligi.
Zerowy drybling,ciężko już mu cokolwiek z piłka zrobic. Musiał by mieć jakąkolwiek zwrotność. Taliska przy niż wygląda jak crack.
Może postrzelać te 10+ goli w sezonie ale 25 to nie wiem co by się musiało stać.

1

@mekston Ten Taliska to jest zdecydowanie najlepszy z drużyny.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?