Sysia11
Dołączył/a: styczeń 2015
Buenos Aires
19 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@lucca87 Ja ogólnie chciałam Enzo w City,ale trudno.
Enzo będę kibicować oczywiście.
Chelsea musi się teraz w lecie pozbyć szrotu bo kadra ogromna.
0
@MesQueUnClub96 Już dawno jest przed.
1
Powodzenia Enzo w Chelsea!
Kadrę mają chyba jedna z najlepszych. Wystarczy trener z pomysłem i wrócą na przód tabeli.
0
@Maciej1078 Tobie coś nie styka
1
PL a LL to już jest przepaść. Danjuma który wybrał Evertonu kosztem Villareal (półfinalisty LM). Wiem,że ostatecznie trafił do Totkow,ale był bardzo blisko obecnego spadkowicza.
PL z roku na rok będzie tylko uciekać LL.
Jak dalej będzie na stanowisku Tebas to LL w końcu zajmie to piąte miejsce za Bundesliga i Ligue1.
Wcale się nie zdziwię jak będzie na równi z portugalską czy holenderską.
Nawet liga argentyńska więcej wydała hah :D
Ligi angielskiej nigdy nie dogoni bo akurat Hiszpania to biedny kraj a Anglia bogaty,ale zawsze byli gdzieś blisko i porównywalnie.
0
@Pawel13sz Ten Tebas to do Gargamela podobny.
Tylko,że jeszcze brzydszy.
1
@WiernyKatalonii Tylko taki ktoś jak Maciej wierzy w takie rzeczy hah
0
@Maciej1078 Jesteś żałosny!
Co ma wspólnego PIS z tym, że chce aby Barca dalej była na Topie?
Pojawiłeś się po przerwie?
Już nie piecze 18nasty grudnia?
Jak Ci nie pasi to nara na Windows XP.
Zmień sobie,że Barcelonie nie kibicujesz,bo masz od 2011 śmieszne to.
2
@messi564 Sorry,ale jak Donjuman który ostatecznie poszedł do Totkow,ale również wolał Evertonu od Villareal (półfinalistę LM),to czego oczekiwać.
Skończy się jak Holenderska i tyle w temacie
2
Mateo Retegui-Tigre
Zeszły sezon 23 gole i 8 asyst w argentyńskiej lidze.
Póki co w ten sezon wejście z buta. Pierwszy mecz i 2 gole na koncie.
Zastanawiam się kiedy klub z Europy się po niego zgłosi.
Co prawda zawodnik jest wypożyczony z Nocą do Tigre.
23 lata i doskonałe warunki 1,86.
0
@Muhitos Widzisz to jeszcze lepiej, a oni mówią o City i PSG jako szejkusach a sami są sponsorowani
0
@Kgorecki2500 Niech odchodzi,już mniejsza z tym,że to fanatyk Realu,ale on szkodzi każdemu klubowi.
Betis ma problemy,Barca ma problemy.
Villareal półfinalista LM pozbywa się Danjumy,który miał iść do spadkowicza Evertonu no masakra co ten łysy łep robi
2
@Lukas171 Aż zrobi ruinę z Ligi Hiszpańskiej.
3
@Emhyr Oby wypalił,bo tyle milionów wtopionych w PO.
Nazwisko zobowiązuje.
0
@kuz Jeżeli to miało by pomóc klubowi w odbudowie to tak. Świat się zmienia.
Nie chciała bym,aby Barca zbankrutowała i upadła jak Palermo.
Wiesz jakby było ciężko odbudować taki klub? Przy tym Tebasie to nic nie wiadomo jak się potoczy.
1
@Emhyr Tebas zostanie zapamiętany jak Bartomeu tylko akurat to prezes 20 drużyn.
0
@kuz Jak bogaty inwestor miał by rozwiązać nasze problemy to jasne,że tak.
Jak tam do City,PSG czy Chelsea nie czuje urazy,że są budowane na pieniądzach.
Real był budowany przez Franco na przemocy i zastraszaniu Barcelony,więc tym bardziej śmieszy mnie jak ktoś uważa,że City i PSG bee a Real taki niebiański bo nie ma petrodolarów czy hajsu arabskiego.
Jak chcesz się teraz liczyć to trzeba mieć kasę.
Newcastle wszyscy są zachwyceni a mają za właściciela szejka,tylko wydają stosunkowo mało i o nich się nie mówi.
2 lata wstecz a Chelsea nie była wyzywana od petrodolarów,bo nie szastała tak hajsem.
City i PSG bee bo mają studnie bez końca. Nic się tu już nie zmieni,coraz więcej będzie takich klubów i trzeba się z tym pogodzić,jeżeli chce się liczyć w Europie.
0
@kuz Wątpię,że tak by było. Taka Barcelona,która ma najwięcej fanów na świecie na pewno była by kusząca i jakoś by to dało radę obejść.
Jak nie to niech nas przejmuje miliarder z USA czy tam Arabii i po problemie.
1
To była żona Alvesa pewnie uśmiechnięta od ucha do ucha (tam chyba był spory konflikt).
3
Kiedyś Liga francuska patrzyła na nas przychylnym okiem jak było to referendum. (Byli wręcz zadowoleni z takiego obrotu ).
Jak tak ma być to walić tą cała Hiszpanie i tego Tebasa.
Nowe El Clasico z PSG i jadymy.
3
Tebas jeszcze tak narobi,że Liga Hiszpańska to będzie na równi z liga Holenderska czy Belgijską.
Jak na takim stanowisku może być taki idiota. Najśmieszniejsze,że sami go wybierają.
0
Co to za Araujo na prawą obronę?
Meksykanin
0
@Gall Wspierał ich bo są z stolicy.
Dlaczego zagarną Di Stefano jadącego do Barcelony?
Dlaczego zawodnicy Barcy w pucharze króla byli zastraszani i zmuszani do porażek?
Klub ze stolicy i Franco niech smaży się we frytkownicy.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Bagsik88 Gdyby nie Franco to Real nie miał by podjazdu do Barcelony.
Przemocą i władza zrobił z nich topowy klub.
1
@Lionel_Messi10 GOAT,Autorytet a zarazem skromny chłopak!
Vamos LIO po kolejne rekordy!
3
@Kapitan hawk Dupa go piekła niemiłosiernie 18 grudnia.
1
@Lionel_Messi10 De Paul musi szukać ofensywnego klubu.
Jest crackiem w formie
2
@MesQueUnClub96 Ale nawet jak Nadal wygra Garosa to Djoko ma jeszcze z 3 lata grania na GOACie,więc tak czy siak go pobije i to o co najmniej 3 szlemy.
1
Nole jak mu pozwolą wjechać do USA to zgarnie 3 szlemy,bo mączka to Rafałek pewnie.