4

Perez chce ta Superligę bo obawia się,że PL będzie Superliga.

Benjaminki z PL wydają więcej niż czołówka Hiszpanii bez pierwszej trójki.
Tam to muszą mieć super szefa od PL.

1

@bartas97 Dlaczego zastraszał zawodników Barcelony w starciach z Realem i kiedy Di Stefano jechał do Barcy to zagarnął go do Madrytu.
Ma udział w sukcesach i taka prawda.

City ma dłuższą historię od Realu bo powstało w 1880 roku,więc jaki to twór? Dla swoich kibiców to klub z sukcesami i wielbią go tak samo jak ty Real czy ja Barcę.

Ogladałes stare taśmy LM? Dlaczego tam faworyzowali Real,dawali gole z kapelusza i nie gwizdali spalonych?
Akurat w tamtych latach były popełniane ogromne błędu sędziowskie.

Mniejsza z tym.
City i PSG to normalne kluby,a każdy kiedyś musi powstać jak PSZ w latach 70.
Mają pieniądze to wydają.

2

@Hosh Oj stanie się stanie,prędzej czy później.
Chelsea już ma 2.
Tylko nie szejki a miliarderzy.

0

@bartas97 Sztuczny twór? Równie dobrze można powiedzieć,że w latach 50 Real był faworyzowany w LM a Franco zastraszał zawodników Barcelony.
City powstało w 1880 roku więc ma więcej lat niż Real xd
Real za Franco nieźle ma za uszami.
Maja hajs to kupują proste ja tam problemu nie widzę.


Więc śmieszne jest to mówienie,że ktoś jest tworem przez kibiców Realu tym bardziej jak zobaczymy historię Franco.


1

@Kgorecki2500 To ironia była oczywiście ;-), wiadome,że Perez w tym nie ma żadnego udziału.

2

Mistrzostwo dla Barcy
Mistrzostwo dla Napoli od czasów Boskiego DIOSa.
Mistrzostwo dla Arsenalu,chociaż bardzo lubię City. Do Armatek też mam sympatię i po tylu latach było by to piękne!

LM dla City,PSG,Napoli
A w przyszłym sezonie Barca/Arsenal i pięknie by było

Jeżeli by się zrealizowała chociaż sama liga to i tak było by pięknie!

0

@require Laporta sam by na to nie wpadł xd

0

@doc O ile by chcieli wogole iść do tej jego marnej ligii.

2

@Jakchcesz Barcelonę czeka swietlana przyszłość.
Kounde,Araujo,Balde,Pedri,Gavi to już jest Top a przecież Ci zawodnicy są tacy młodzi.

Wyjść z długów i będzie pięknie.

0

@HighestInTheRoom Jak to jest,że ty za prowokacje nie masz bana?
Można i tak.

0

@Encore Myślę,że dla Argentyny bo Hiszpania póki co cienizna a i historycznie nie ma żadnego podjazdu do mistrzów świata.

Chyba,że będzie bał się rywalizacji to adios do Hiszpanii.

1

@macio_944 Oni tak graja od 2 lat haha co za hipokryci

0

Kolejny karny dzisiaj to na pewno nie Mbappe po tym co odwalił.

0

@QQL5 Na MŚ postrzelał i to znakomitym ekipą

1

Ten Mbappe niech oddaje karne Messiemu albo Neymarowi.
Wogole Neymar je na początku wykonywał,ale prezes wszystko ustawił pod siebie.

1

Teraz się w sumie zorientowałam,że Choup jest podstawowym napastnikiem Bayernu.
Xd serio

4

@Cotutajsiedzieje Co za śmieszny chłop LL obecnie ma 3 miejsce a przy jego rządach to spokojnie 5/6

1

@Albrecht Katar Cup.
Jak to szło Enzo 2 razy piłke dotknął i 120 mln.
Racja 120 to za dużo,bo warty jest ok 60 mln.,ale myślę l,że zrobił coś więcej niz 2 dotknięcia piłki panie prezesie Katar Cup.

1

@Lionel_Messi10 Dokładnie sama racja!

0

@Albrecht Haha załosne,Enzo blyszczał już w Argentynie i do Benfici wszedł z buta.
Piecze Argentyna

6

@Nano22 Leo Messi 5 najważniejszych pucharów reprezentacyjnych!

Dali by jakiś Superpuchar!

Zapomniałam Argentyna grała by sama ze sobą!

1

@Albrecht Dlatego,że bym Cię na Syberię do łagru wysłała.
Pewnie dlatego.

0

@Ptasior Jak wygra Argentyna to i Waka Waka może być hah

0

@Rust_Cohle To wszystko wina 18 grudnia

0

@Emhyr No to tak,ale nie ma co ukrywać,że większość klubów LL to bieda i nawet nie mają startu do Evertonu w kwestiach finansowych.

0

@Medium Everton ma więcej hajsu niż półfinalista LM haha

6

@Lionel_Messi10 Ja jestem zdania,że jak ktoś ma kasę to wydaje proste.
Kibice Barcy również śmieszą jak piszą $ity,czy kibice Realu P$G jak oni za Franco zastraszali Barcelonę i byli faworyzowani w LM a teraz szczekają jak szejki mają kasę i życzą im najgorzej a nawet nie znają swojej historii za Franco.

Jak oni mówią,że City czy PSG to kluby bez historii a swojej nie znają faworyzowania i zastraszania w dawnych latach.

City to ma większą historię niż Real bo został założony w 1880,PSG w 70 latach,ale też ma swoją historię.

0

@Mns21 Moim zdaniem jak ktoś ma kasę to normalna sprawa,że wydaje.
Anglia to bogaty kraj,więc trzeba się przyzwyczajać do nowej PL jako NBA

2

Te transfery chyba też wynikają z tego,że Wielka Brytania to jednak bogaty kraj a Hiszpania jest biedna i nie ma co ukrywać.
Jak był hype na LL to jeszcze jako tako to wygladało,ale teraz PL powolutku robi się jak NBA.

1

@lucca87 Ja ogólnie chciałam Enzo w City,ale trudno.
Enzo będę kibicować oczywiście.
Chelsea musi się teraz w lecie pozbyć szrotu bo kadra ogromna.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?