Sysia11
Dołączył/a: styczeń 2015
Buenos Aires
19 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Lionel_Messi10 Kojarzysz Mateo Retegui?
W tamtym sezonie około 25 goli w Tigre,on co prawda wypożyczony z Boca.
W ten sezon wszedł z buta 2 gole na starcie,warunki ma kozackie bo koło 1,90. Pewnie też go łapsnie jakiś klub po tym sezonie.
1
@Kiok342 Farias też nieźle śmiga jak chodzi o pomocników.
Teraz 18 letni Buonanotte dołączył do Mac Allister w Brington.
Ogromny talent.
1
@Lionel_Messi10 Kiedy Scalonetta wraca do gry?
Bo już nie mogę się doczekać.
Ciekawe czy Nico Gonzaleza powoła. Póki co całkiem nieźle mu idzie we Fiorce.
Alcaraz już 2 mecze w Southampton ma rozegrane,ale niestety nie śledziłam.
Licze,że wystrzeli im większy wybór Scaloniego tym lepiej.
0
Sabitzer to na co United...
1
@Lionel_Messi10 To niech wpada i cieszy nas grą. ;D
Kolegę z młodzieżówki Varele przy okazji weźmie.
2
@Kiok342 On już czasem nie przedłużył?
0
@SLBenfica1904 Szkoda,że nie dograł sezonu i transfer do City.
Za Rodriego siadł by idealnie.
7
@AFA90 Scaloni świetny trener.
Liczę,że powoli zacznie wciągać do repki Garnacho i Alana Varele.
0
@Malibu Nie no Real też gra wielkie G.
50/50.
Ogólnie to największe szanse widzę w Napoli i City,chyba grają póki co najlepiej.
0
@Deviler Niech wraca do gry w piłke bo talent ogromny.
0
@Ojciec5tkidzieci Później nie wylewacie żali,że Real znów wygra LM.
1
@Lionel_Messi10 Za 15/20 byłby do wyciągnięcia.
1
Komentarz usunięty
2
Brała bym tego Varela z Boca za Busiego,bo za 5 lat zapłacimy za niego z 80 mln.
3
@Cotutajsiedzieje Już teraz spadkowicze PL oferują lepsza piłke i mają lepszy hype niż Sevilla,Villareal itp.
0
@bartas97 Tylko jak coraz więcej takich zawodników będzie odchodziło to PL stanie się sama w sobie Superliga.
Mają pieniądze,hype i wszystko.
Podobno benjaminki dostają więcej hajsu sponsorskiego i tv niż taki Villareal.
0
@Albrecht Xd na twoje stwierdzenie,że Enzo jest słaby.
60 mln taka wartość jest Enzo,120 przesada,ale ty robisz z niego jakieś flopa co nic nie pokazał na Mundialu.
Póki co Enzo dużo lepszy od twojego Camy.
Interesuje się liga Argentyńska i Fernandez już tam był znakomity.
Do Benfici wszedł z buta i rozgrywał świetne pół roku.
Wybrał Chelsea,nie wiem jak będzie bo dla niego City było by dobrym kierunkiem,ale Enzo póki co jest Topem jeżeli chodzi stricte o Mundial,Benfice i jak grał w Argentynie
0
@bartas97 Będzie w dolnej części tabeli,ale będzie miał lepszych zawodników.
Donjuman wybrał spadkowicza Evertonu niż półfinalistę LM (wiem,że ostatecznie Fotki,ale był bardzo blisko Evertonu)
Pięknie to wygląda,że półfinalista woli spadkowicza z Anglii.
0
@P33ck Ja powiedziałam,że wart jest 60 mln.
Chłop porostu stwierdził,że Enzo to słabiak bo nic nie pokazał.
0
@msmsms Napisał,że Enzo Fernandez transfer za 120 a kopnął 2 razy prosto piłke na Katar Cup tak napisał.
120 za dużo jasna sprawa,ale po co robi z niego słabiaka ?
0
@Albrecht To jak kopnął na tym Katar Cup chociaż 3 x czy nie?
0
@msmsms Przesada,ale 60 jest warty.
Chłopa piecze i napisał jeszcze,że te MŚ to były Katar Cup i że Enzo 2 razy prosto piłkę kopną.
No to sorry jak Enzo grał wyśmienicie i zasłużenie otrzymał nagrodę.Dla mnie Enzo jest wart 60-70 mln.
1
@Albrecht Widzisz czemu nie dostałes powołania na Mundial kopnał byś 2 razy piłke,dostał byś statuetkę i transfer do Chelsea.
Jakie to proste.
Jeszcze byś pocałował trofeum MŚ.
1
@Kapitan hawk Ciekawe czy Enzo kopną ta piłke ten 3 raz czy jeszcze nie zdarzył na tym Katar Cup jak to pisze podszywka :-)
1
@Albrecht Ezno kopnął ta piłke więcej niż 2 razy na tym Katar Cup?
To jak w końcu?
2
@Albrecht W latach 50 te 5 było by Barcelony, padały by gole po karnych z kapelusza i 8 metrowych spalonych i w taki sposób było by 5 pucharów.
Oglądnij stare taśmy to pagadamy. Tam wszystko dokładnie widać.
Były błędne decyzje sędziowskie a te metrowe spalone to też ogromna przesada.
0
@bartas97 Ja mówię o pieniądzach Hiszpania to biedny kraj a Anglia bogaty.
Piękne jest to,że Nottingham Forest wydaje więcej hajsu niż półfinalista LM haha
0
@Hubsao Walkower? To na uja on grał.
1
@msmsms To w tym roku Novak Djokovic,który już jest GOATem umocni się na Goatowym miejscu!
Vamos Nole!
0
@Aragorn33 Hiszpania to ogólnie biedny kraj,więc do Anglii podjazdu nigdy nie miała.
Ewentualnie tylko mocny hype dawał ja na równi.