1

@Lionel_Messi10 Kojarzysz Mateo Retegui?
W tamtym sezonie około 25 goli w Tigre,on co prawda wypożyczony z Boca.
W ten sezon wszedł z buta 2 gole na starcie,warunki ma kozackie bo koło 1,90. Pewnie też go łapsnie jakiś klub po tym sezonie.

1

@Kiok342 Farias też nieźle śmiga jak chodzi o pomocników.
Teraz 18 letni Buonanotte dołączył do Mac Allister w Brington.
Ogromny talent.

1

@Lionel_Messi10 Kiedy Scalonetta wraca do gry?
Bo już nie mogę się doczekać.

Ciekawe czy Nico Gonzaleza powoła. Póki co całkiem nieźle mu idzie we Fiorce.

Alcaraz już 2 mecze w Southampton ma rozegrane,ale niestety nie śledziłam.
Licze,że wystrzeli im większy wybór Scaloniego tym lepiej.

0

Sabitzer to na co United...

1

@Lionel_Messi10 To niech wpada i cieszy nas grą. ;D
Kolegę z młodzieżówki Varele przy okazji weźmie.

2

@Kiok342 On już czasem nie przedłużył?

0

@SLBenfica1904 Szkoda,że nie dograł sezonu i transfer do City.
Za Rodriego siadł by idealnie.

7

@AFA90 Scaloni świetny trener.
Liczę,że powoli zacznie wciągać do repki Garnacho i Alana Varele.

0

@Malibu Nie no Real też gra wielkie G.
50/50.
Ogólnie to największe szanse widzę w Napoli i City,chyba grają póki co najlepiej.

0

@Deviler Niech wraca do gry w piłke bo talent ogromny.

0

@Ojciec5tkidzieci Później nie wylewacie żali,że Real znów wygra LM.

1

@Lionel_Messi10 Za 15/20 byłby do wyciągnięcia.

1

Komentarz usunięty

2

Brała bym tego Varela z Boca za Busiego,bo za 5 lat zapłacimy za niego z 80 mln.

3

@Cotutajsiedzieje Już teraz spadkowicze PL oferują lepsza piłke i mają lepszy hype niż Sevilla,Villareal itp.

0

@bartas97 Tylko jak coraz więcej takich zawodników będzie odchodziło to PL stanie się sama w sobie Superliga.
Mają pieniądze,hype i wszystko.
Podobno benjaminki dostają więcej hajsu sponsorskiego i tv niż taki Villareal.

0

@Albrecht Xd na twoje stwierdzenie,że Enzo jest słaby.

60 mln taka wartość jest Enzo,120 przesada,ale ty robisz z niego jakieś flopa co nic nie pokazał na Mundialu.

Póki co Enzo dużo lepszy od twojego Camy.

Interesuje się liga Argentyńska i Fernandez już tam był znakomity.
Do Benfici wszedł z buta i rozgrywał świetne pół roku.
Wybrał Chelsea,nie wiem jak będzie bo dla niego City było by dobrym kierunkiem,ale Enzo póki co jest Topem jeżeli chodzi stricte o Mundial,Benfice i jak grał w Argentynie

0

@bartas97 Będzie w dolnej części tabeli,ale będzie miał lepszych zawodników.
Donjuman wybrał spadkowicza Evertonu niż półfinalistę LM (wiem,że ostatecznie Fotki,ale był bardzo blisko Evertonu)

Pięknie to wygląda,że półfinalista woli spadkowicza z Anglii.

0

@P33ck Ja powiedziałam,że wart jest 60 mln.
Chłop porostu stwierdził,że Enzo to słabiak bo nic nie pokazał.

0

@msmsms Napisał,że Enzo Fernandez transfer za 120 a kopnął 2 razy prosto piłke na Katar Cup tak napisał.

120 za dużo jasna sprawa,ale po co robi z niego słabiaka ?

0

@Albrecht To jak kopnął na tym Katar Cup chociaż 3 x czy nie?

0

@msmsms Przesada,ale 60 jest warty.
Chłopa piecze i napisał jeszcze,że te MŚ to były Katar Cup i że Enzo 2 razy prosto piłkę kopną.

No to sorry jak Enzo grał wyśmienicie i zasłużenie otrzymał nagrodę.Dla mnie Enzo jest wart 60-70 mln.

1

@Albrecht Widzisz czemu nie dostałes powołania na Mundial kopnał byś 2 razy piłke,dostał byś statuetkę i transfer do Chelsea.
Jakie to proste.
Jeszcze byś pocałował trofeum MŚ.

1

@Kapitan hawk Ciekawe czy Enzo kopną ta piłke ten 3 raz czy jeszcze nie zdarzył na tym Katar Cup jak to pisze podszywka :-)

1

@Albrecht Ezno kopnął ta piłke więcej niż 2 razy na tym Katar Cup?
To jak w końcu?

2

@Albrecht W latach 50 te 5 było by Barcelony, padały by gole po karnych z kapelusza i 8 metrowych spalonych i w taki sposób było by 5 pucharów.

Oglądnij stare taśmy to pagadamy. Tam wszystko dokładnie widać.
Były błędne decyzje sędziowskie a te metrowe spalone to też ogromna przesada.

0

@bartas97 Ja mówię o pieniądzach Hiszpania to biedny kraj a Anglia bogaty.

Piękne jest to,że Nottingham Forest wydaje więcej hajsu niż półfinalista LM haha

0

@Hubsao Walkower? To na uja on grał.

1

@msmsms To w tym roku Novak Djokovic,który już jest GOATem umocni się na Goatowym miejscu!
Vamos Nole!

0

@Aragorn33 Hiszpania to ogólnie biedny kraj,więc do Anglii podjazdu nigdy nie miała.
Ewentualnie tylko mocny hype dawał ja na równi.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?