1

@Kuba_1 Do tego daleka droga.
Poza tym marginalny wkład, jako rezerwą.

0

@MAGNETO Nie było by takiego bólu,bo on dla tej reprezentacji jest zbędny.
Nie był by autorek suksesu tylko zwykłym rezerwowym.

0

@Marcelinho99 Znikomy udział miał by i bohaterem kto inny.
O złotej piłce może pomarzyć. Zakonczyło się na 5

0

Maroko gra bardzo dobrze.
Bramkarz dzisiaj kosmos

0

@mekston Różnie może byc, skoro nawet Chorwacja grała w finale.
Ja będę wierzyć i trzymać kciuki za Argentynę.

1

@mekston Holandia kadrowo też nie jest najmocniejsza.
Klassen i Blind w pierwszym.
Argentyna ma przewagę w organizacji obrony to u nich jest mega i ta harówka pomocników. Mam nadzieję,że każdemu przeciwnikowi będzie mega ciężko

1

@pluszek Gdzie o Messim? Przecież jest podsumowanie o każdym.


0

@Kondziubarca Niech się cieszą,że Lewandowski gra w tej reprezentacji.
Lewy zabrał ich na mistrzostwa i jeszcze źle?
Co ma zrobić jeden rodzynek,gdy reszta kolegów nie domaga.

2

@pluszek Ja tam ich lubię od czasów Crespo,Savioli.
Za dzieciaka,kolega mowił,że najlepszy Pele a ja Maradona i tak zostało.
Ojciec mi zawsze opowiadał o Maradonie i tak pokochałam ten kraj.

0

@MESSIah16 Nie mam pojęcia,ale wydaje mi się,że oni w obronie zostawiają luki.
Przód mega,ale obrona nie jest jakoś bardzo zdyscyplinowana.

Pamiętam jak w 2018 cały świat trabił,że Brazylia przyjechała po złoto i chyba całkiem im fajnie szło,ale zacieli się gdzieś w meczu z Belgami.

Mam takie wrażenie,że oni mogą miec problem z drużynami mocnymi w obronie,grającymi fizycznie i taktycznie. Ale,może tylko mi się wydaje.

Bo ze Szwajcarami się strasznie męczyli.

2

@Sulimo Nich sobie mówią, moim zdaniem Argentyna ma znakomita defensywę a pomocnicy najbardziej harują spośród wszystkich reprezentacji. Są mega wybiegami.

1

@cris2706 Jak dla mnie w obronie nie są za bardzo zdyscyplinowani, atak to jedno.
Moim zdaniem mistrzem nie zostaną.
Owszem są znakomici,ale jak przyjdzie ktoś dobrze zorganizowany w obronie i harujacy to mogą być kłopoty,szczególnie,że u nich obrona zostawia luki.

0

@msmsms Brazylia również, Argentyna póki co miała autobusy a Brazylia masę miejsca oprocznSzawajcari

1

@KlonaZepan Chłopie Argentyna haruje w pomocy i obronie. Każdemu z ARG gra się ciężko,więc przestań kocopoły opowiadać

0

@msmsms Zobaczymy, nie bądźcie tacy pewni,że wygrają finał bo może skończyć się słabo jak wjedzie Francja/Anglia czy ktoś inny

6

Brazylia strasznie męczyła się że Szwajcarią (drużyna dobrze ułozona taktycznie),więc ja bym jeszcze im pucharu nie wreczała.
Ciekawa jestem jak by grali na autobus.

1

@Ptasior Argentyna bazuje na mocnej defensywie.
Brazylia nie kładzie nacisku na tak surowa defensywę,nie raz zostawiają luki.

1

@Emhyr Co? oni taktyczie nie są tacy dobrzy. Francja,Anglia,Hiszpania i reszta tak by nie grały jak Korea w obronie.
Brazylia zostawia luki w obronie zresztą.

2

@Przemek2323 Argentyna ma znakomita defensywę,gdzie pomocnicy są nawet właczeni w bronienie.
Brazylia taktycznie jest gorsza,więc szansa jest,tym bardziej,że w obronie Brazylijczycy zostawiają luki.

0

@Kuba_1 2018 to samo i co?
Oni taktycznie polegną z Francją czy Anglia o ile przejdą Chorwatów i resztę.

0

@MateuszGotowka99 Dlatego Brazylia nie wygra Mundialu, jest słaba taktycznie.
Korea jest słabsza,Portugalia wywaliła Urugwaj.


0

@Kuba_1 Co? Nikt nie ma szans? To dobre tak samo mówili w 2014.
Niemcy wygrali 7:1

1

@barcanawieki Ale do obrony tak nie biegają,wystarczy Mbappe i może być po ptakach.

3

@AmigoBlancos Szkoda,że nie wspomnisz o tym jak Lautaro mascił bo mecz mogł się skończyć 4:1 albo wyżej.
Sam Lautaro zmasił 3 setki.

2

@PatrychoO Ale mają bekę w komentarza z tego Morgana.
Osmieszył się ino.

0

@Emhyr Niezła odklejka z jego strony.

0

@Emhyr Co ty mówisz Phil Foden?
Taki odklejonym jest

2

@wierbafcb Uważaj bo napiszą,że Argentyna jest słabiutka.
Moim zdaniem Argentyna kontroluje mecz, ciężko im strzelić gola obrońcy i pomocnicy harują przez 90 min.


Australia praktycznie żadnego zagrożenia, samobój Enzo i 3 setki Martineza niewykorzystane. Tylko dlatego była nerwowka.

0

@Roobo Sam komentator mówi, że przeciwnikowi ciężko strzelić gola.
Oni od razu wracają do obrony, a pomocnicy to się rzucają pod nogi.

0

@Siro Alvarez i Di Maria dają radę, Lautaro zawodzi.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?