0

@norbi77 Oczywiście,że nie.
Chciałam tylko uświadomić,że Ronaldo robiąc tak do Simeone miał Mental według dużej społeczności.
Były za to gratulacje,natomiast LIO jest linczowany.

2

@VegetaPolska Tylko pytanie czy Real by zdobywał te LM.
Odkąd odszedł staliście się drużyna i Benzema był od niego lepszy.

2

@Mezocyklon87 Co jest? Wmawialiscie mu brak mentalu.
Kiedy go pokazuje to źle? Chyba nie dogodzisz

3

@DaPidejpi Deco to fan LIO z tego co kojarzę. Pewnie niezły hejt teraz ma.


2

@Criss18Barca tylko niech w konkursie to wykorzysta

3

@Hawajczyk Ronaldo spija to co kreował przez lata. Zamiast mówić,że się jest najlepszym trzeba było to pokazywać.

Dlatego dla mnie Leo Messi jest największy,on nie musi mówić,że jest the beat bo każdy kto zna się na piłce bardziej niż niedzielny kibic wie kto jest najlepszy!

Już teraz Ronaldo nie pobije ZP Leo Messiego i nagród indywidualnych.
Leo zamiast mówić wykonuje pracę i przed nim jeszcze jest te 3/4 lata grania na wysokim poziomie. Bedzie srubował rekordy.

0

@Encore Chyba pod Holandię,ten drugi wolny to z kapelusza

0

@Borry Bruno niezłe odklejenie a wydawał się w porządku.
No cóż tak jest,bo Argentyna jest w gronie tych najbardziej utytulowanych a Portugalia póki co ma tyle co Grecja.

Szkoda gadać a lubiłam typa.

2

@SuperPatsonFCB Argentyna nie powinna tak się zachowywać,ale ludzie nie znają całej hisorii.
Przy każdym karnym Argentyny Holandia prowokowała nawet ich zawodnik dostał za to czerwoną kartkę.

Dlaczego Holandia przed meczem zaczepiała Argentynę?
Pierwsi zaczepiali Holendrzy,co nie tłumaczy Argentyńczyków,ale trudno w takiej sytuacji zachować chłodna głowe,gdy ktoś przed meczem i w trakcie prowokuje.

23

Ale szambo wylało się na Leo w Polskim necie.
Chyba faktycznie powinien być narcyzem,bucem wtedy by go pokochali.

Ronaldo zachowuje się okropnie w stosunku do United - jaki on biedny,mówi prawdę.
Chyba naprawdę trzeba być zarozumialcem i mieć ego w kosmos,aby ludzie Cię kochali.


2

@paweldunajecfcb Kto niby? Ci co są za Argentyna to podchodzą do tego pokornie.
Ja tam wolę,żeby Argentyna nie była hypowana i po cichu do celu doszła.

39

@Jonyx Dlatego,że jest pokorny i ludzie tego mu zazdroszczą,że nie musi mówić,iż jest najlepszy,ponieważ 90% trenerów,zawodników czy ekspertów uważa Leo za GOATA obok Maradony.

0

@maroon tak masz rację,kartofle lepiej brzmią

0

@Rust_Cohle W MMA jest freakiem,przecież on w K1 jest mistrzem.
Wczoraj Janikowski nie miał żadnego problemu i było to wiadome. Bijesz się w MMA zazwyczaj zawsze parter wygrywa a Kubiszyn dopiero się uczy parteru.
Janikowski miałby problem w K1 zapewne z Diego.
Wiewiór jak wygrywa walki? Parterem i prawdopodobnie z Tancula też zgarnie pas bo jest znakomitym parterowcem.

0

Piękna zima ;-),pamiętam jak u dziadka na wsi zjezdzało się na worku z kartofli ;D za dzieciaka

0

@agaFCB Na FB pojawiło mi się,że kolejny potomek,ale też mi się wydaje,że to pierwsze dzieciątko jego.

1

@xvcWinterSoldier Tak wogole to nie przepadam za Muranskim i Najmanem,ale tu padnie rekord oglądalności.
Famme wybiera Nitra i Wardege... Spoko,ale moim zdaniem dymy z Najmanem i Jaca nprzyciagnał znacznie więcej ludzi niż do tych nudiarzy.

0

@xvcWinterSoldier Arab,Załecki,Kubiszyn. To moje zdanie.
Ale nie odbieram nic Pawłowi bo ma petardę (Szeliga np ma fes lucky pancha-umiejetnosci gorsze od Tyboriego,ale np tak usadził Araba).
Dobra jest w Top3 umiejętności,ale wiesz jak jest Ci co potrafią zapasy z reguły są najlepsi w MMA.

0

@xvcWinterSoldier Czy najlepszy Freak? Może w atencji bo ogólnie on miał problem z Alberto (Albert nie jest jakimś koksem).
Oczywiście Tybori jest w Topce,ale uważam,że jest z 2/3 przed nim.
Całkiem dałby się lubić,gdyby mniej tej atencji bo masz rację,że jest TOP w umiejętnościach.

1

@Sysia11 Widzę,że Elma też się udziela od Kati napisała,że Santos zabił człowieka,reprezentację i naród.
Nieźle.
Moim zdaniem Portugalia zyska na uwolnieniu się od CRa,trener będzie mogł pracować w spokoju (bez chorych zarzutów sióstr )... Oczywiście nowy trener bo po tych wpisach to Santos wyleci i oczywiście nie tylko z tego powodu,ale załozenia betonowych butów w postaci Leao na ławce i Cancelo

0

Tybori taki trochę atencjusz z niego się zrobił. Wykrzyczał sobie walkę,bo inne organizacje go olewały po czym po walce uświadamia Alberto,że nagrywają razem nutę.
Wie chłop jak się promować.

Ogladałam go jak był w tym reality show (był strasznie narcystyczny i nie szanował kobiet). Później ta kosmetyczka spieprzyła mu twarz i chorował na depresję chyba z półtora roku (było mi go szkoda), po czym po naprawionej twarzy znowu staje się arogancki i atencyjny.

Nie mam nic do niego,ale to chyba jeden z największych atencjuszy,jeszcze Densia do walki wyzywa.
Denis ma petardę w łapie w dużych rękawicach bijąc Alana po gardzie Kwieciński upadał kilka razy.
Paweł chce chyba szukać głowy w polu kapusty,moim zdaniem w rękawicach do MMA będzie ciężki nokaut ze strony Załeckiego.
Jest jaki jest,ale nie jest atencyjny i to w nim cenie.

0

@Ptasior Dokładnie,ale chyba niektórzy zawodnicy to naprawdę mają obsesję na punkcie Leo.

0

@MysticCat Co odwaliła? To o Santosie?
Ogólnie to ta siostrunia jest naprawdę niespełna rozumu. Podobno Santos to przyjaciel CRa a ona mu nieźle jedzie.
(Pisze o jego natychmiastowym zwolnieniu,jakby się cokolwiek na trenerce znała).
Wstyd... Skoro to przyjaciel jej brata to powinien CRa ja przytemperowac bo to taka toksyczna osoba,że Ho ho

1

@Vebrol Wystarczy zobaczyć miny kolegów.
Eder był zniesmaczony,natomiast koledzy Leo go wspierają i traktują jak GOATA.
Zapytacie dlaczego?
Pokoro,nie wywyższanie się i traktowanie każdego równo. To sprawiło,że LIO jest uwielbiany.

5

Dlaczego Portugalczycy mają taki ból o tego sędziego z Argentyny.
Nie popełniał błędów w przeciwieństwie do Lahoza.
Pepe? Dalej ma problem do Leo... Tylko o co?
Przynajmniej Bernardo wypowiadał się w ciepłych słowach o LIO, potrafi spojrzeć chłodno.

2

Wałek niezły, jednogłosna dla Natsu

2

@MeMyselfAndI Krzywe akcje? Jasne miał kilka.
Ale nigdy nie był narcyzem.

0

@ChampionLW Jesteś denny... Jak twoje parowkowe zarty
Po prostu jestem ciekawa i tyle

0

@Aragorn33 Nie lubię przecież tak napisałam.

1

@pawelke3n Tak,ale nie znam Portugalskiego

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?