Sysia11
Dołączył/a: styczeń 2015
Buenos Aires
19 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@P33ck Śmieszki z Włochow mogą być,ale to historycznie obok Brazyli,Niemiec i Argentyny najbardziej utytułowana reprezentacja.
0
@FCB24 Kilku innych jest,przytoczyłam Haalanda. Po co nam jakiś Endrick za tyle milionów.
Pedri za grosze, Gavi czy Balde darmocha.
Własnie dlatego nie powinniśmy wydawać takich pieniędzy na Brazylijczyków bo również dobrze można mieć młodziaka z Europy za rozsądną cenę.
Haalanda mogliśmy mieć z Salzburga za grosze np. tylko wtedy grał Suarez jeszcze.
0
@jacobFCB Co tu żałować,pełno jest piłkarzy na rynku,więc żadna strata.
Na jego pozycję jest Haaland i kilku innych.
0
@AmigoBlancos Leo Messi nie musi wygrać mistrzostwa świata.
Jest najlepszy w historii obok Diego i Pele.
Pogra w Europie 4 lata pozdobywa pucharów z PSG czy City jeszcze.
Dołozy jakaś ZP jeszcze,bo obecnie dalej jest Top3 na świecie.
Na koniec będzie miał rekordowa ilość goli i asyst.
0
@Lukas90 Żadna debata nie ruszy,bo to jego koledzy zdobędę,Messiego będę brobiły nagrody indywidualne wkład na grę. Zresztą 80/90% ekspertów wybiera Leo, LIo i tak jest vicemistrzem a też ma szansę na mistrza.
Diego i Pele ciagli te drużyny tak różnica i dlatego są uważani za najlepszych
0
@Lukas90 Nie umniejszam,ale na szczęście nie zmieni to tego kto jest lepszy.
0
@Allbi Taa? Nie sądzę
Przecież on nawet nie gra w tej reprezentacji w podstawie.
Gwiazda to będzie Fernades albo ktoś inny np: Ramos.
Co innego jak by jeszcze grał,ale przecież cały świat,wie,że Ronaldo nawet nie łapie się do podstawy.
Wogole nie ma w to jego wkładu.
Zresztą wystarczy na to popatrzyć,że po Mundialu to będzie całkowity upadek bo prawdopodobnie będzie MLS a jakby grał znakomicie to była by Europa i top klub.
Póki co to czytam nagłowki "Narodziny nowej gwiazdy" i "Ronaldo mogł się przyglądać tylko z ławki".
Co innego,gdyby grał i jeszcze coś tam szczelał, teraz cały świat wie,że CR jest piłkarsko skończony. Po Mundialu prawdopodobnie emerytura w USA albo w Katarze. Bo nikt go nie chce z tuż Europejskich
1
@Dzemix111 Co innego jak byłby decydujący. To MŚ nie zmieni nic,tylko będzie miał je w CV (jednak oby nie).
Jest w tragicznej formie,żaden klub go nie chce i ta reprezentacja gra bez niego lepiej,takie fakty.
Piekło by jak by to było do 2018,gdzie by przewodził,teraz jest po prostu słaby,a reprezentacji idzie bez niego lepiej i to żaden jego wkład nie będzie.
5
@Lionel_Messi10 Najlepszy w historii obok Boskiego Diego!
Prowadź GOAT!
Vamos Argentina
1
@MAGNETO No byłby,ale miałby to w CV to nie to samo jak wygrać będąc częścią taka jak Bruno czy inny kluczowy.
Cały świat,wie że CR się skonczył i nie jest najlepszy. Złotej piłki też już nie wygra bo musiał by w Arabii z 60 goli stukną
1
@AmigoBlancos Też go nie trawie,zyga do wszystkich począwszy od Kasja do Boxdela.
Wiesz jak się wybił?
Na przeklinaniu do małotal i wyzwaniu dzieci.
Szkoda,że Lil Masti karierę zakonczyła bo była chętna na walkę z nim. Aniela zrobiła by KO w pierwszej rundzie.
0
@Kuba_1 Dajcie se siana. Dupa by piekła jak był by kluczowy,teraz to jest odlot z MU do CV będzie miał i tyle.
Ale liczę,że nie bo trzymam kciuki z Argentynę!
0
@WilliamTheBloody Jednego faworyta o to mi chodziło. Bo ich jest 6/8
0
@mekston No tak,ale najważniejsze,że nie zrobił tego jak był w top formie tylko jak już się nie łapie i nawet nie jest potrzebny.
Bo jednak,gdyby był w formie np w 2010 to by mówili jak o Messim,Maradonie a tak to jest tylko rezerwowym
1
@DaPidejpi Wczoraj to była Brazylia najlepsza.
Wystarczy porządną defensywą a męczyli się z Ursusami.
Na tym etapie nie ma faworyta,równie dobrze można powiedzieć,że Francja bo ma Mbappe i Dembele najszybszych.
Brazylia wczoraj miała zabawę do przerwy,jak by grała na serio to z 8 zero by było.
0
@Bartula Mogł wygrywać jak był w formie, teraz zostaje mu siedzenie na ławce rezerwowych.
2
@Kamiloza91 Ja bym Francji i Anglii nie lekcewazyła bo te drużyny mają doświadczenie w finałach i polfinałach.
Przedewszystkim obrona Szwajcarii dziurawa jak ich ser.
Francja/Anglia raczej tak nie zagrają.
Ogólnie przyjeło się,że jesteś dobry jak twój ostatni mecz.
Niedziala-Anglia leci po mistrza
Poniedziałek-Brazylia a dzisiaj Portugalia.
Dla mnie nie ma pewniaka. Równie dobrze przyjdzie mecz z porządną obrona i mogą mieć problemy z Urugwajem się męczyli.
1
@bartas97 Poczekajmy,ciekawe jak Portugalia zagra z dobrą defensywą .
Francja czy Anglia to też kandydaci do finału.
0
@MESSIah16 Nie boli,bo to nie Ronaldo jest autorem suksesu.
Niemniej jednak życzę.im porażki z Maroko lub z kimś pary Francja/Anglia
0
@msmsms Co będę mówić? Teraz każdy wie,że Ronaldo jest skończony nikt nie będzie mowił,że ich zaprowadził.
Prowadzł Mbappe,Zidane czy R9.
On jest rezerwowym i tyle.
0
@kubix05 Ja mam nadzieje,że się wystrzelali bo liczę na kogoś Francja/Anglia w finale
0
@maroon Brazylia miała do przerwy 4 bramki xd jak by chciała to i 8 by padło.
0
@FanBarcy22 Jak to podobno Portugalce już z tytułem.
0
@Jacu327 Oby jednak nie,najważniejsze,że nie wziosł jak był na Topie.
Teraz to raczej koledzyu wygrają,ale liczę na kogoś z tej strony Francja/Anglia
0
@barcelonaLM Szwajcara grała mocarnie z Brazylia,ale dzisiaj to nie wiem co się im stało.
Anglia/Francja przypuszczam,że by pykly z 4 do zera dzisiejszych Szwajcarów.
Francja ma skrzydła jak Ferrari,więc jak w masło by wchodzili.
0
@MesQueUnCIub69 Jak tam Niemcy? Mieli wygrać.
0
Ale jak juz ludzie (niedzielni) kibice mówią,że bez Ronaldo grają lepiej to wiedz,że faktycznie chyba nic nie gra.
0
@Emhyr Będzie miało znaczenie. Przecież on nawet się nie łapie do składu.
Poprostu koledzy mu wygrają a na ustach będzie Fernades.
Jednak uważam,że z tej strony to Anglia/Francja będę w finale.
0
@Emhyr Najważniejsze,że wygrana bez jego wkładu.
1
@Benz Kolego bądźmy szczerzy jesteś fanem Ronaldo,ale on jest już piłkarsko skończony. Nawet reprezentacja go nie potrzebuje.