Sysia11
Dołączył/a: styczeń 2015
Buenos Aires
19 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Ascend Myślę,że nie bo Mbappe to skrzydłowy. Najlepszy piłkarz w historii ma wszystkie cechy od pomocnika po napastnika
3
@HighestInTheRoom Ty czemu przeciwko Leo? To nie on Barcelonę wciagnał na szczyt?
3
@Danny Gaucho Podobno to Objectivo.
Ciekawe to,że Kroos i Modric życzą Leo wygranej.
Ogólnie to nawet widziałam komentarze na internecie,gdzie kibice Realu wybrani oczywiście (bardzo nieliczne grono),życzą mu pucharu.
2
@sebo939 Przecież Anglia czy Maroko miały więcej sytuacji od samej Francji.
2
@Objectivo Załosne zachowanie, życzyć tylko porażki ze względu na Messiego.
Wasza liga mistrzów 2014 ma szansę na MŚ.
Obstawiam tylko dlatego,aby Leo nie miał bo CR również nie ma.
Różnica taka,że w najgorszym wypadku 2 vice mistrzostwa i granie genialnego Mundialu. Więc nie ma co nawet porównywać.
1
@Bartula Przecież są archiwalne nagrania,więc o co chodzi.
0
@Bartula Co?
Scaloni jest mądrym trenerem i póki co zna się na taktyce.
2
@Comentateiro Dokładnie,dlatego uważam,że komu kolwiek będzie ciężko dorównać Leo czy Maradonie.
To są zawodnicy,którzy potrafią pociągnąć sami grę mając słabszych kolegów
3
@Comentateiro Dokładnie przecież Leo będąc Hiszpanem czy Francuzem mógłby mieć 3 MŚ. Skoro Argentynę zaciagnał do 2 finałow,a być może mistrzostwa.
Jasne super,że Mbappe bd miał takie osiągnięcia,ale taki Haaland jest na jego poziomie a przez to,iż jest Norwegiem to nawet nie wiadomo czy zagra na Mundialu.
Reasumujac bardzo mądrze napisane inaczej jest osiągać wielkie cele z drużyną napakowa bez gwiazd a inaczej z gwiazdami.
Maradona ma 1 mistrzostwo i raz vice a jest Boskim Diego,Pele ma 3 MŚ a jest za nim w hierarchii bo miał znakomitych pomocników chociażby w postaci Garrincha.
3
@FCB24 Jak masz taką drużynę to nawet Griezman czy Giroud mogą.
Sorry,ale wybierając grę dla Francji jesteś od razu w gronie faworytów.
Dlatego też cenie bardziej Maradonę niż Pele. ( Brazylijski król miał mega partnerów np Garrincha i reszta).
Diego sam ciagnał Argentynę
0
@Rewolucja123 Mam nadzieję,że Argentyna to weźmie. Co mnie cieszy to to,że pomocnicy mega harują i biegają.
Najgorsze będę te skrzydła do gonienia.
2
@MESSIah16 To racja bo bądź co bądź myślę,że Mbappe seryjnie nie będzie zdobywał ZP.
Póki co ma 24 (już mu liczę bo kilka dni brakuje) a ma 0
Dla mnie nie jest to taki zawodnik,który w przyszłosci miałby zagrozić Leo bycie GOATem. On bazuje na szybkości a nie wydaje mi się,aby kiedykolwiek był taka wspaniała 10 i rozgrywał jak Leo.
0
@MESSIah16 Pewnie będzie zaliczany,ale myślę,że Messiego nie pobije pod względem talentu i całokształtu.
To bardziej chyba taki CR z United.
1
Chciałam Anglię w finale,ale trudno.
Mam wrażenie,że Anglia była chyba najlepsza drużyna. Szkoda tego karnego Kane
0
@Rust_Cohle Tylko zwróć uwagę jaką Francja ma reprezentację.
Co innego wygrywać w słabszej repce a co innego w napakowane gwiazdami
2
Ronaldo wraca do Madrytu?
No no brakuje mu do Leo 2 ZP, będzie probował.
1
@Conradxc Nie ośmieszaj się,CA to nie jest turniej ogórków
1
@El Madridista. Polska czasem nie miała szansy z Francją do 60 min?
Anglia była zdecydowanie lepsza tyle,że celownik nie nastawiony.
2
@Lionel_Messi10 Luka Modrić: „Mam nadzieję, że Lionel Messi wygra te mistrzostwa świata, jest najlepszym piłkarzem w historii i zasługuje na to”.
Coś takiego na necie znalazłam.
5
@Lionel_Messi10 GOAT prowadź po złoto ze swoimi zołnierzami! ♥️
Vamos Argentina!
1
@Borry Nie bądź załosny.
Życie się wam zawali jak LIO by wygrał MŚ?
Swoją grą zasługuje na to.
1
@Kapitan hawk Najlepszy piłkarz w historii! Karzeł...
Nie ma już dobrych piłkarzy w takim razie.
1
@Conradxc Gdzie ja napisałam,że gra super?
Przynajmniej umie pograć i kontrować.- tak napisałam.
Moim zdaniem Maroko gra lepszy futbol od Chorwacji.
2
@AmigoBlancos Nie przez przypadek a antyfutbol dokładnie taki jak Atletico Madryt w LM przez kilka lat.
Akurat w tej edycji to od meczu z Japonią się ślizgają.
Nie lubię takiej piłki i kibicowała bym nawet reprezentacji Niemiec w takiej sytuacji.
Narzekacie na Atletico jaki autobus a jak się powie to samo o Chorwacji to nie potraficie się pogodzić z tym faktem,że to murarze.
Co do Messiego to on nic już nie musi.
7ZP
6ZB
ZP mistrzostw świata, ZP Copa America
Wszystko co indywidualne należy do niego.
LM? Spokojnie pobije te rekordy goli bo do 39 na luzie będzie grał w Europie.
On sobie może,nie musi. Wygrał Copa Argentynie po 30 ponad latach.
Do tego jest vice mistrzem świata!
Może dołozy MŚ czego mu bardzo serdecznie życzę.
Piłkarz wszechczasów obok Maradony i Pele
5
@AmigoBlancos Dacie spokój już z tą Chorwacją,stokroć wolę Brazylię niż ten autobus.
Dla mnie takie drużyny są okropne to reprezentacja Atletico Madryt.
Maroko przynajmniej jest dobre w obronie,ale umie pograć i kontrować.
Brazylia to powinna z nimi wygrać z 5 do zera tyle miała okazji.
Chorwacji za takie granie w życiu bym w finale nie kibicowała.
Już stokroć bym przełkneła nawet triumf Niemców.
0
@JordiAlbion Przecież ich gra jest okropna, cały czas ciułaja się na karnych.
Własnie pomimo,że jestem za Argentyna chciałam Brazylię w półfinale a nie autobus. Nawet jeżeli awansują do finału to będę kibicowała Francji/Maroko a nie takiemu autobusowi.
Dla mnie to okropna piłka,chyba gorsza nawet od tej Portugali z Euro,bo oni przynajmniej z Walią wygrali.
3
Tak z ciekawości zapytam.
Mianowicie kiedyś obiło mi się o uszy,że tata partnerki Crisa jest ogromnym fanem Leo.
Ciekawe czy dalej tak jest czy może przestał mu kibicować ze względu na zięcia.
1
@Cotutajsiedzieje Piękne to jest,że LIO już wygrał 2 trofea z reprezentacją a może wkrótce dołozyc 3.
Prawda jest taka,że na spokojnie mogł mieć 3 x Copa. Jego osiągnięcia z reprezentacją są mega.
1x Copa i Finallisima.
3x drugie miejsce Copa
1x 3 miejsce na Copa
Vice mistrz świata
Plus mam ogromną nadzieję i głeboko wierzę w chłopakow z Argentyny,iż uda się im wygrać Mundial.
Co by nie mówić chyba każdy zawodnik chciałby mieć takie osiągnięcia.
Vamos Argentina! Po marzenia!
0
@Emhyr Skad Brazylia weźmie tyle hajsu na Guardiolę
0
@JarekS Jest na poziomie greckiej bo ma 31 lat i był leniwy