0

Katia dodała wpis na insta. Ciekawe co tam nabazgrała.

5

@Aragorn33 Ja tam nie lubię CR,ale nie śmieje się.
Może nawazył sobie ostatnio piwa,ale też jest człowiekiem.

Wiecie dlaczego uwielbiam Leo?
Bo jest odwrotnością CRa.
Skromny,nigdy nie powie, że jest najlepszy,jego rodzina nie umieszcza zdjęcia płaczacego Crisa (Siostra CRa umieszczała leżącego Leo ).

Jeżeli Leo byłby takim człowiekiem (narcyzem) ,nigdy nie był by dla mnie autorytetem.
Ja uwielbiam skromne osobistości.

1

@MESSIah16 Francja popełnia błedy w obronie, ogólnie uważam,że Anglia była lepsza,ale nie potrafiła tego wykorzystać.

0

@Sau_Ron Wciągają? Dzisiaj masa szczęścia. Anglia dużo lepiej,ale trzeba wykorzystywać sytuację.

0

Anglia dużo lepsza gra,ale trzeba być bardziej wyrachowanym i strzelać gole.

8

@J4no Może zagra w wieku 42, mnie już nic nie zdziwi.

2

Nitro nieźle odklejonym pisał,że bez GOATa nie da się oglądać.

0

@VegetaPolska Wyśmiewanie CR żenujące prawda,ale ty teraz pokazałes jakim jesteś hipokrytą.

4

@Bochen777 Ja go nie lubię,ale to też człowiek.
Chociaż ta arogancja i robieniem z siebie GOATA nawazył sobie piwa.

Dlatego ja uwielbiam sportowców skromnych,którzy pokazują to co robią a nie mówią.

Nic mu nie odbieram bo był fantastycznym piłkarzem

17

Nie lubię Ronaldo,ale nie będę cisła z niego beki.
Zawsze uwazał się za lepszego od Leo Messiego i mowił to otwarcie.
Teraz miał drużynę marzeń ( Portugalia to znakomity zespół ). Moim zdaniem czasem był za bardzo arogancki i cwany.

Leo po cichutku nigdy nie mowił,że jest najlepszy,skromny i dalej działa.
Dlatego go uwielbiam.

0

@cris2706 Nie będzie wielki Ronaldo,żeby być wielkim trzeba grać jak Maradona i Pele na turniejach.
Nikt nie będzie o nim mowił,szczególnie,że to emeryt i żaden klub go nie chce. Co innego jak by rzeczywiście był znakomity podczas tego turnieju.

1

@MESSIah16 Wierzę w tych chłopaków!

7

@Kgorecki2500 Chcę taki finał,tylko z happy endem dla Argentyny.

1

@Sulimo No wiem,ale ja wolę siedzieć cicho.

Cieszy mnie to,że o Argentynie zrobiło się cicho po Arabii a oni sobie w spokoju idą dalej.

0

@Sulimo Jestem za Argentyną,ale nie będę cisła z Brazyli.

Co by nie mówić,Brazylia miała tyle sytuacji i powinna je wykorzystać. Tam wygrał antyfutbol.

20

Leo Messi jest niesamowity.
Będzie smigał na luzie do 39/40 w Europie.
Co ten gościu ma za zmysły... Magia! Ta asysta? Tak jakby to był ustawiony robot!
D10S!

1

@MESSIah16 Mam nadzieję,że to taka nauczka i Scaloni ich srogo opieprzy za wygrany mecz (dreszczowiec).

Niech wyciągają wnioski,De Paul kozak.Przy nim jakoś bezpiecznie.

4

Oliwa sprawiedliwa,Lahoz nieźle pod koniec druk puscił.

Vamos Argentina,obrona bardzo dobrze (prócz końcówki), gdzie nerwy poniosły

0

Oliwa sprawiedliwa za ten wolny

2

Messi znakomite spotkanie,co można zrobić więcej,Pezella słabiutko.

Lahoz ukradł awans.

0

@Traba727 W tym meczu dużo lepiej,wprowadzi wieże a Lahoz im stukną 2 gola

0

@Bochen777 Był drukowany

0

@Awtameok_Klana Nie bądź śmieszny własnie ich wyrolował.

2

Lahoz dzisiaj tragedia

2

Rany co oni w obronie zrobili, Leo musisz ty to ogarnąć

1

@Encore Była lepsza i to nawet ja fanką Argentyny potrafię przyznać, wystarczyło 1/3 sytuacji wykorzystać a nie było by czego szukać.

1

Jestem za Argentyna,ale muszę przyznać,że Brazylia dzisiaj powinna wygrać. Wystarczyło wykorzystać 1/3 okazji.
Ogromną przewagą Brazyli,ale też dużo zmarnowanych okazji do gola.

3

Co by nie mówić to szkoda Brazyli,gdyby wykorzystali 1/3 sytuacji nie było by czego zbierać z Chorwatów.
Karne loteria, dzisiaj wygrał antyfutbol.
Chorwację z 2018 ogladało się dużo lepiej dzisiaj totalny autobus.
Jak by Polska tak zagrała to byście przeklinali a Chorwaci dzisiaj świętują.

0

@FCB24 Ale jesteście śmieszni,będzie tylko przykro i tyle.

Co to zmieni Leo i tak jest uważany za swój styl gry obok Diego i Pele najlepszy w historii.
Pogra jeszcze w Europie z 3/4 lata powygrywa tytułów z PSG czy City (jak tam przejdzie ).
Postrzela goli, po asystuje

Tak czy siak ma najwięcej ZP i ZB,może wpadnie jakaś złota piła jeszcze.

0

@FCB24 Pedri i Gavi już są oblegani przez inne giganty.
Co 2 młodzianow może sama zrobić w takim City pięknie by chodzili.

Rodrygo i Vini mają lepszych kolegów to po pierwsze, po drugie nie wymieniłam bym tej 2 do 2 ponieważ,taki Rodrigo i Vini w Barcelonie nie zrobili by nic więcej niż ta dwójka.

Pedri i Gavi to zawodnicy,którzy już robią różnice,ale muszą mieć dobry zespoł a nie drużyna na LE

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?