Sysia11
Dołączył/a: styczeń 2015
Buenos Aires
19 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Messi asysta kolejnaa
1
Oby jak najdłużej Real tak męczył LL i tak na 90% wygrają a w LM sukcesu z taką grą nie wróżę
36
To,że ostrzeliwuje żłobki i przedszkola to jest już na prawdę chore.
Putin ogarnij się i skończ ta krwawa rzeź
1
Ter Stegen czas chyba się pożegnać albo pogodzić się z rywalizacja a nie płakać jak przy Bravo,który był zmuszony odejść przez płacz Stegena.
1
@marcin62 Do cywilów nic nie mam szkoda tylko,że cierpią przez głupotę ich "pana"
1
@pt9 To wtedy chyba nie będzie wyjścia i cały świat vs Rosja.
0
@Kgorecki2500 Szkoda mi tej Ukrainy.
Miała być wojna "covidowa" a tutaj jak 100 lat temu.
A idź pan od tej pandemia ludzia się pod kopułą przewraca.
0
Nie interesuje się polityką?
Jaki jest powód zaatakowania Ukrainy przez Rosję?
Chcec powiększenia granic czy inny konflikt?
0
Rosja taka ogromną a Putinowi dalej mało oj Władimir będziesz miał dużo cywili na sumieniu.
1
Atletico nawet dobrze gra, Manchester jak trafi na Bayern,LFC czy City to może skończyć się 5 zero słabi są
0
@Joe_Pesci On MMA porównuje do frikow,ale chłop Odklejony jest konkretnie.
0
@BorzyKrzys Palucha od stopy?
0
@MESSIah16 Stary już jest jak na piłkarza. Niedawno miał z 25 lat
0
@PieN Tylko,że nie wszyscy na niego głosowali
1
@lukaszbarca15 Izrael co? Mordują Palestyńczyków a w Europie są traktowani jako Ci biedni i poszkodowani.
1
@Andi18 No wcale nie na Mundialu całkiem daleko zaszli jak na swoje standardy. Przynajmniej Polska się nie ośmieszy znowu.
1
@lukaszbarca15 Ciekawe jak byś cwierkał,gdyby taka sytuacja była w Polsce.
Zupełnie odwrotnie!
0
Glupie jest to gadanie,żeby wyrzucić wszystkich obywateli Rosji z imprez sportowych.
Cywile nie są nic winni. Owszem z Rosjanami często są kłopoty dopingowe,ale są też tacy co grają czysto,więc dlaczego oni mają tracić za kogoś błędy.
Walkower dla Polski z Rosją? Śmieszne,ale nic nie dziwi skoro ta Polska taka słaba,że w normalnych warunkach powinna dostać od nich bęcki.
0
@LaRoja Walkower? Polska taka słabiutka,że nie pokona Rosji?
Skoro tak to po co ma jechać na MŚ?
Jako kibice
0
@Damian11 Ludzie Putina? Zwykli cywile nie mają z tym nic wspólnego.
Gdyby to tyczyło się Polski to byś inaczej śpiewał.
0
@Bykunn Ale co Ci ludzie są winni? To nie jest wina,że mają takiego przywódcę.
1
@Criss18Barca Ale co niektorzy ludzie są winni?
1
Co za gnida z tego faceta co zamordował kobietę i jej córkę. Dać go do najgorszego więzienia i niech znosi katusze.
Masakra, że po tej ziemi chodzą tacy zwyrodnialcy.
0
@FC1899Barca Jeżeli pojadą na Mundial to i tak w ramach wakacji.
0
@P33ck Racja całkowita, gdzie Lewandowski w Top20 w historii może w 50 by się znalazł ale w Top20 haha.
W samej Brazyli i Argentynie pewnie jest z 10/20 lepszych w historii.
0
@patry295 Piękni piłkarsko oczywiście XD
0
@Tollusiek XD a ty co stuleje leczysz? Niektórzy to chyba myślą tylko o jednym.
0
@Zoker Piękni piłkarsko.
Mi nie w głowie fiu bzdziu.
33
Pedri,Gavi i Nico jacy oni piękni ^^
1
@zaiks W LM chociażby.