Sysia11
Dołączył/a: styczeń 2015
Buenos Aires
19 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Maker0 Co tu się dziwić skoro jest Bayern i długo nikt kto może zagrozić?
Halaand w Borussii gra a gdyby nie kontuzje to byłby blisko niego bo szli łeb w łeb
0
@DarkShen Niech gra od meczu do meczu odpoczywać nie musi bo na mundial nie jedzie.
To może pobije te swoje 70 goli w roku.
1
@zaiks Przykro mi jest Var już nie oszukacie
2
Auba da nam wiele radości widać,że jest to Topowy snajper
0
@BART97 Ja nie piszę tyle krytyki odnoście Ronaldo czy Lewego czasem się zdarzy ale rzadko.
Ty kolego hejtujesz bardzo bardzo często więc kto tu jest fantatykiem.
Co do Leo uważam go za THE BEST ale potrafię przyznać,że ma słabszy okres.
Okres słabszy jak na siebie bo patrząc na innych to dalej jest jednym z najlepszych.
1
@BART97 Tylko Messi od kilku lat kreuje grę a i tak w Barcy miał ponad 30 goli w samej LL
2
@Bagsik88 To drugi naczelny hejter Leo
2
@BART97 Gra gorzej niż on zazwyczaj ale świetny De Bruyne ma 15 asyst/goli a raczej jest więcej niż dobrym zawodnikiem
3
Fatalny Messi ma 7 goli i 9 asyst w 22 meczach (1792min).
Jeżeli patrzymy przez pryzmat nie DS10 to jest to całkiem przyzwoity wynik.
0
@barcelonaLM wziął coś czy o co kaman?
0
Kruszwil trenował 8 miesięcy , Kamerzysta wogole. O co chodzi?
0
Brawo Kasjo! Kolejny do kolekcji
0
@LionelM95 Dlaczego?
MMA VIP istnieje a mało kto oglada
0
@clyde Ona tam jest?
0
Kto to ta Oliwka? Brazil
0
@Kurkmen Ciekawe co Nitro pokaże bo wydaje się że to ciepła klucha
0
Co z tym Soroko? Miał iść za 2 msc na odsiadkę
0
@bartas97 Nie przesadzamy,że każda osoba sprawna fizycznie.
0
@Kurkmen Dlatego napisane 95% bo są takie osoby co trenują.
Wejdz do oktagonu przy takiej publice.
Niektórych paraliżuje przy pierwszej walce.
Kossak miał go zlać a wyszło jak wyszlo
1
@bartas97 Kapela jednak trenuje już jakiś czas.
A w internecie każdy jest mocny.
3
Śmiech z Kapeli ale 95% użytkowników by z nim przegrało.
0
@amanter To kto ma kontuzje z podstawowej 11?
0
@Gorantores Noo ładnie Mbappe strzelił gola ogórkom
1
Ciekawe gdzie ten Bombelek pójdzie.
PSG to ława będzie.
13
Barcelona 16 ataków przy 3 Napoli?
Chyba ta młodzież nie gra takiej kaszany.
Ps nie mogę oglądać dlatego pytam
1
@koksik2700 Fajnie to by było jakby LM z Realem nigdy nie wygrał.
0
@VegetaPolska No chyba że tak bo sportowo to Real nie jest obecnie tak dobry jak reszta.
0
@BART97 Nawet nie chce heh
1
@UncleDrew Wolę tego czlapacza w naszej repce niż pana co bez podań nic nie zrobi
1
@Kapitan hawk Co Real może zaproponować Mbappe, że nie widział by innych drużyn.
Chyba tylko to,że od dzieciaka jest ich fanem, bo sportowo to się nawet Real obecnie nie umywa do City,Bayernu czy reszty.