Sysia11
Dołączył/a: styczeń 2015
Buenos Aires
19 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Nie dla Moraty, ma być budowana nowa Barcelona. Alvaro w rozliczeniu za Antka hah śmieszne kolejny typ, który jest przeciętniakiem.
Owszem grał w wielu wspaniałych klubach ale jakim cudem to nie wiem, ten transfer to będzie klapa.
2
@tbas Przynajmniej mniejsza pensja.
Alvaro jest przehejpowany nigdzie dłużej miejsca nie zagrzeje
5
Błagam tylko nie Morata kolejne drewno nie jest potrzebne.
Już Jutgla lepszy.
0
@baartekk97 Tak samo jak z Ramosem, nie dali kasy to dobranoc
0
@damian16161212 Masakra zamiast lepiej to gorzej w tej służbie zdrowia
5
@Rewolucja123 Jednak Lewandowski w tym roku to najlepszy napastnik więc must be
4
@sintesox Mnie cieszy forma Arsenalu chciała bym taki finał w LM jak w 06
0
@BarcaInfo Myslisz,że ma szansę zaistnieć w Barcelonie jak Gavi,Nico czy Pedri?
2
@damian16161212 Mój teść ma 98% zatkana żyłę i od półtora roku nie może się doczekać na cokolwiek.
Miał szpital dzwonić do tej pory i nie zadzwonił a jak to teść ma schorowaną swoją teściowa ( babcie męża ) i martwi się o nią a o swoim zdrowiu nie pomyśli.
Dlatego działamy prywatnie bo na fundusz człowiek się nie doczeka
0
@BarcaInfo Dlaczego odchodzi z Eintrachtu?
0
Ta gala Kasja ma potencjał, dużo lepiej prezentuje się niż Famme.
Gratka dla Kasjusza ma łep na karku.
2
Jaś Kapela w końcu dostanie więcej sianka bo Stano to drobniakami sypnął
1
@Coutinho007 Frytki z majonezem haha czelencz.
Elo bęc bęc
0
@Encore Być może
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Jestem babą i kocham FC Barcelone!
2
@Ghotti Haha nieee to w żartach było hah.
Samozaoranie się. xD
0
@Messibestplayerintheworld Mi tam szkoda Descika w Ajaxie fajnie poczynał.
Liczę,iż zostanie a Xavi i Alves zrobię z niego prawdziwego PO
12
@Luciano99 Przynajmniej anal dla partnerki będzie przyjemniejszy :-)
0
@BorzyKrzys Sancho ma ogromny talent,szkoda że do Pepita nie trafił.
Śmiem twierdzić,iż u Josepa byłby kozakiem toatalnym
0
@cracker Właśnie on wtedy grał w juniorach Valencii pamiętam jak o nim pisali
0
Pamiętacie jak Ferran był przymierzany do gry w Barsie to był chyba 2016/17 rok.
Wtedy wchodził powoli do swiata futbolu
1
@masq W tym temacie się z Tobą zupełnie zgadzam.
Props
1
@draxidox Jak ja widziałam w Mrówce wyrzutnie za ponad 400 zł.
Strasznie w górę poszło,zresztą może i lepiej bo nasi mniejsi przyjaciele będę mieć mniej stresu
2
@PodkarpackiKibic dziękuję i wzajemnie :-)
1
@PodkarpackiKibic po to abyś się pytał :-)
1
@MesQueUnClub96 Lubisz stypy?
Zanudzisz się
0
@AbelKabel Na Eurosporcie w większości oglądałam ale na TVP też.
Pora się zebrać bo rusza TCS.
7
Pęknie Gavi,Pedri,Nico,Eric i Ansu ojj reprezentanci Hiszpanii do tego najstarszy ma 21 lat.
Xavi i Enrique dbajcie nam o te perły.
0
@Nhyz Gigi
Trent-Araujo-De Light-Davies/Robertson
Nico-Gavi-Pedri
Ansu-Mbappe-Salah
Messiego nie piszę bo u mnie na każdej pozycji począwszy od ataku do pomocy nr 1