Sysia11
Dołączył/a: styczeń 2015
Buenos Aires
19 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Encore Za dużo kombinuję.
Myślę,że jednak LM mu wpadnie nie z City to z innym klubem
0
@Ghotti Bierz się za robienie a nie :-) bo populacja spada.
Za 500+ dziecka nie wychowasz.
3
@Comentateiro Guardiola jest GOATem w trenerce.
0
@baartekk97 No spoko, poprostu moim zdaniem LL obniżyła loty i uważam,że Włoska jest bardziej atrakcyjna i "aktualnie" prezentuje wyższy poziom
0
@Khajio Vini twarzą LL? Prędzej Benzema czy Grizu.
Haha chłopie dla mnie Bundesliga jest wyżej od Ligue1 więc co ty pieprzysz.
Inter,Milan i Juve to Sevilla?
Nie bądź śmieszny
0
@takisobiektos Też za dużo, ale Pedri przynajmniej od roku gra na wysokim poziomie.
Głównie chodzi o to,że takie ceny powinni dawać po dłuższym czasie a nie 1/3 sezonu.
3
@Edoss Jak dla mnie może być Galactiko byle tylko nie wypaliło i były zgrzyty hehe
0
@baartekk97 Ranking rankingiem ale LL nie jest już taka mocna na ten ranking wpływa chyba kilka sezonów.
Polska przed kim jest w rankingu? A gra jak by była na 50 msc.
Atrakcyjność LL z roku na rok maleje.
0
@PodkarpackiKibic No właśnie cena Frenkiego jest z Ajaxu tak samo śmieszna jak Viniego za 4 msc gry
0
@PodkarpackiKibic Ty wcale głupot nie piszesz?
Po 4 miesiącach gry taka wycena?
Taka wycena to po roku powinna być.
To skok o 100%.
0
@Khajio jaka 2?
2 jest Włoska.
Vini to też nie jest medialna gwiazda. Dzieciak dopiero od tego sezonu pokazuje się dobrze, jest kotem ale moim zdaniem przesada ze wzrostem o 100%.
W takim razie Halaand czy Mbappe to powinni mieć ponad 200
0
@Ghotti Antony jest przed Vinim w reprezentacji.
Aczkolwiek osobiście nie wiem który jest lepszy. Śmiem twierdzić,że te 100mln to śmieszna wycena jak na tak krótki okres.
5
@baartekk97 Vini zdecydowanie za dużo jak na taki krótki okres.
Anthony z Ajaxu 25 mln w takim razie też powinien być zbliżony do Viniego.
1
@Agonus jest znakomity w równomiernym rozprowadzaniu gnoju.
Polecam Pana Case
0
Witam!
Sprzedam tanio rozrzutnik do gnoju.
Proszę priv.
:-)
1
@JohnnyBarca Ja mam na pupie tatuaż Hitlera.
Ooo spier*olił do bunkru.
1
@MesQueUnClub96 Don Kasjo król!
2
@JohnA Dembele nie ale Cou i Grizman kiedyś byli jednymi z najlepszych na świecie
0
@Destroyer_of_Worlds Warunki fizyczne? Chcesz,żeby Alexa na Marsie wylądowała
3
@Coutinho007 ta dokładnie.
Ale jak by nie patrzeć to mieli być tymi galaktycznymi. Cou przychodził jako najlepszy obok KDB a Grizi przed mundialem jako 3 na świecie.
Byli jednymi z najlepszych ale że tak się potoczyło to co człowiek poradzi.
0
@PodkarpackiKibic Grizi i Coutinho w Topie jak najbardziej.
Wiadomo,że nie o bramki chodzi bo Cou to pomocnik był ale w Topie każdy z nich był galactikos.
Coutinho w LFC czy Grizu 16/17 to byli jednymi z najlepszych na świecie a że tak ich kariery się potoczyły to co zrobić.
7
@kkbarca na szczęście galactikos nie wypaliło bo liczy się drużyna.
My mieliście galactico Griza,Cou i Dembele i jak było nie za fajnie.
Co do Rudigera to ciekawe jak sobie poradzi bo przed Tuchelem był trupem piłkarskim
0
@Essos Antony nie odstaje a ma 5x mniejszą wartość. Jak się nie mylę to kolega z Ajaxu jest podstawowy w repce
1
@Essos na 3 msc? Przesada taką wartość to po sezonie a nie 4 miesiącach.
To Gaviemu też powinni dać 80mln bo od tego samego momentu jest kotem.
0
Viniemu dali 100mln wartość myślę,że maks 80 powinni mu dać a podnieśli o 100%
1
@ElKamil no a jak! Król jest tylko jeden heh.
LM10
2
@MesQueUnClub96 Don Kasjo król!
0
@Luciano99 Ostatnimi czasy to na tych wymianach tylko tracimy.
Czekać aż nam Felixa zaproponują za 100mln a później wezmą za 20.
2
@Coutinho007 Jak jest kasa to kocha się każdy klub.
Od zawsze byłem "Barcelonismo", zmuszali mnie do grania w Madrycie.
4
Niech to Atleti spierda*a z takimi dealami.
Nie dość,że Luisa dostali za darmo i jeszcze my oplacalismy pensję to chcą nam wscisnac w rozliczeniu kolejne drewno w postaci Moraty.
Ojj na tych ostatnich dilach to my za dobrze nie wychodzimy z nimi.
Co by nie mówić to Grizi jest bardziej cenionym zawodnikiem i sporo droższym od Alvaro.