Sysia11
Dołączył/a: styczeń 2015
Buenos Aires
19 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Ghotti Skromnie wygląda ale cena też nie jakaś wygórowana.
To i to syf teraz wszystko na antybiotykach jedzie chyba,że masz swoje jedzonko i gospodarstwo.
0
@PodkarpackiKibic śmiejesz się z Dodiego a sam lizesz heh :-)
0
@D10SLEO Gregor miał ponad 50 zwyciestw w wieku 23 lat.
Totalny GOAT,gdyby chęci Bjoerdalena to miałby spokojnie że 100 victori.
0
@karci0 Takie bajdurzenie, równie dobrze mieli "lepszych" BBC a ligę wygrali ile 2 razy?
Same gwiazdy nie grają najlepiej potrzebna jest równowaga.
Anglia,Francja paka marzeń a Euro ich wyjaśniło co za dużo to nie zdrowo.
1
@Bagsik88 No właśnie kolego dobrze piszesz, nasz skład na papierze w 2017/18 był galaktyczny a wiemy jak wyszło.
Liczy się drużyna zlepek największych gwiazd nie wychodzi najlepiej np PSG.
0
@Rin999 Nie bądź śmieszny, Galactiko namlocilo tak pucharów,że hoho.
Za rok to Gavi będzie na Mundialu brylował hah a Cama znajdzie się w kadrze?
Gavi,Pedri przyszłość Topu.
LFC z tego a zeszłego sezonu to niebo a ziemia. Real miał bardzo łatwa drogę i gdyby nie Courtois to by srogi wpiernicz od Chelsea był.
1
@Rin999 Chyba chciałeś powiedzieć brak Varu.
Chłopie ta mentalność odchodzi w zapomnienie, teraz jest czas Gaviego i reszty. Pique,Busi to już ostatki.
Real też wpier*ol od Barcelony dostawał i to srogi to jaki mieli wtedy mental.
Przez ponad 10 lat LM nie mogli wygrać. Teraz może być tak samo i mental nie ma na to wpływu.
Jedna drużyna nie zdominuje futbolu bo jest Var a zresztą sa poręki jak Bayern,LFC i reszta
5
@Coutinho007 Kurde nie rozumiem ludzi, to że będę mieć Vikinga czy Mapeta nie oznacza,że zdominują futbol.
Mieliśmy MSN i tylko jedna LM.
0
@Azacca Obowiązek szczepień?
W życiu!
0
@chosenone mam Britax i go kupiliśmy za 100/150 używany na komisie.
Jest naprawdę bardzo solidny.
2
@Chaoss Nie,chodzi mi o to,że CR jest już tylko snajperem bo zatracił wszystkie dawne atuty
0
@pacior95 Żeby nawet tych 20 mln nie odzyskać.
Masakra niech dadzą chociaż 15nascie
5
@Chaoss raczej "strzelcem" bo akurat jako piłkarz to obecnie jest słabszy w każdym aspekcie prócz goli.
0
@Joe_Pesci Jak nie dla mnie Gavi,Pedri czy Nico to ogromny pozytyw
0
@kaamil1910 Dziekuje :-).
0
@Ghotti HAha dobre, akurat mamie 2 brałam a ja sobie zamrażam bo wolę z piekarni niż ze sklepu.
0
@Barca445 No tak Vlahovic,Halaand, Mbappe,Foden,Lighta,Donnaruma a wszyscy będę grać raz na miesiac
6
@kaamil1910 Wiesz,że on gra na dobrym poziomie?
Ma chyba z 8 słupków/poprzeczek.
Ogladnij mecz i porozmawiamy.
0
@kaamil1910 panie z zapaleniem zatok jak głowa pęka cza wyleczyc najpierw
1
@Chaoss Chaooss nie wprowadzaj chaosu
1
@budel17 Szkoda gadać.
Dzisiaj za 4 chleby prawie 18 złotych kto by pomyślał 10 lat temu
1
@Momals11 Właściwie dlaczego Lapcio wtedy nie wygrała? :-(
Oślepił nas tryplet
1
Fajnie ma Bombelek siedzi na L4 cały czas i 100% a nam ZUSy tylko 80% dają i gdzie tu sprawiedliwość.
0
@Momals11 2 papcie więcej, 2 balony więcej.
Można spać spokojnie
0
@masq Ojj tam Messi się jeszcze wyrobi a nawet jak nie to co z tego.
Chłop prawie 3 lata młodszy. Zobaczymy.
Najważniejsze,że ma 2 cały mniej i 2 papucie
1
@Encore Jebn*eci,teraz o gwiazdach mogą pomarzyć. Jedynie Cris się piszę
1
Moim zdaniem UTD jeszcze daleko do LFC,Chelsea czy City.
Gwiazdy mają ale one nie za bardzo grają.
Od 2013 zaliczają regres, wprawdzie wpadła LE ale nie przełożyło się to na większe sukcesy.
Tamten rok 2msc a teraz znowu pogoń aby być w LM.
1
Kiedy to się stało,że Cris całkowicie zatracił swoje atuty pamiętam jak w 14/15 był kozakiem co prawda już mniej dryblował ale jednak.
1
@Woland10 Dajmy luzu Messi 2 ZP więcej Crystina nie dogoni cieszmy się jego golami bo gra daje dużo do życzenia.
1
@pauletaa Nawet ładna ta foczka Crisa