Sysia11
Dołączył/a: styczeń 2015
Buenos Aires
19 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Tomo1989 współczuję, ja nie jestem anty ale się nie szczepie bo kto wie która jest na chybił trafił.
0
Lewy nawet nie pomógł. Szczerze chyba tylko Polak będzie mógł poprowadzić naszą reprezentację.
Grając takimi przeciętniakami to żadna większą osobistość się nie zgodzi.
0
@Rewolucja123 Bądźmy poważni taka wielka marka nie przyjdzie do takiej badziewnej reprezentacji.
0
@Encore Tutaj nawet Guardiola czy Kloop by nie pomógł. Z drewna bata nie ukrecisz
1
Przecież trenowanie kadry Polskiej to żadna duma dla obcokrajowca.
Gościu dostał lepszą ofertę to się połasił i tyle. Szkoda tylko,że spierdo*ił Euro.
1
Po co na siłę PZPN trzyma gościa.
To logiczne,że nie poprowadzi więcej kadry po takiej wiadomości
2
@MesQueUnClub96 Za to Jorginho jest ME o czym Lewandowski może tylko pomarzyć
14
Ale chamskoo, nieładnie
1
@Kwasiak98 Dest ma to coś nie bez powodu Bayern się nim interesuje.
Potrzeba odpowiedniego trenera jak Xavi i wzorcu w postaci Daniego Alvesa
1
@BorzyKrzys Vlahovic będzie jednym z najlepszych na świecie!
0
@TR3YWAY A zaraz to cyganka ma na dupie? :-)
1
@Rust_Cohle FIFA,Saints Row i GTA tyle mi było dane grać na Xboxie.
A ogólnie to u mnie Gothic chyba na pierwszym miejscu obok GTA
0
@Gall No dobra co i tak nie zmienia faktu,że Gavi i Pedri mają już markę wyrobioną, nie bez przyczyny Bayern na nich czycha czy inne giganty
0
@Momals11 wszystko jest możliwe,dużo zależy też od tego czy PSG kupi kolejne gwiazdy typu Halaand.
Ps może być też tak że Messi odejdzie do City w piłce różne rzeczy się już działy
8
@doc Jeżeli Lapcio załatwił by Ferrana,De Lighta i Halaanda to byłby mistrzem
11
@MESSIah16 Może Ferranowi nie odpowiada Anglia?
Zresztą Sane też puścili
10
@MesQueUnClub96 Myślę,że ten sezon to taki na przełamanie.
W przyszłym powinno być lepiej pod względem statystyk.
Chodź Messi ostatnio gra naprawdę dobrze chyba ma coś około 8 poprzeczek/słupków a i asyst powinien mieć więcej miiedzy innymi ostatnio Di Maryśka na pusta nie trafił.
Widać,że idzie mu coraz lepiej.
18
@Ghotti No jak nie zyskał?
Liga wygrana na 99% do tego może dołożyć jeszcze 3 puchary.
0
@DamianBarcaCule Do Realu nie trafi bo on chce być gwiazda numer 1
0
@Gall Pedri na Euro podstawa Hiszpanii.
Gavi ostatnio tak samo, Pedri przerwa bo kontuzją.
Śmiem twierdzić że jak Pedri się wykuruje to będzie z Gavim podstawa w Hiszpanii.
Razem nie zagrali ale Pedri "był" i po kontuzji pewnie będzie podstawą a Gavi już jest.
0
@Khajio Tylko,że Wirtz marzy o grze w Barcy. Więc zobaczymy
0
@klopx Noo a Halaandowi też jak pójdzie w przyszłości?
Możemy tak gdybać o każdym zespole
4
Dla Halaanda projekt w Barcy może być ciekawy.
Jest Gavi i Pedri którzy są w podstawie Hiszpanii.
Do tego Fati,Araujo,Nico czy Ferran.
Barcelona za 2/3 lata może być Topem.
Chyba że zrobi comeback jak Chelsea.
Ponadto byłby gwiazda numer 1 pewnie przed Ansu nawet.
0
@chavez Jakby człowiek chciał liczyć wszystkie jego rekordy to by brakło całej doby.
0
@LUPR Czy ja wiem Modric i Kross to blisko emerytury są.
Każdy ma własne zdanie według mnie w PL jest dużo wyższy poziom więc ciężko ocenić .
0
@LUPR LFC z tamtego sezonu a tego to zupełnie inna drużyna.
W zeszłym sezonie to mieli zadyszkę i to konkretną.
Może i masz rację ale uważam,że w przypadku Gaviego i Pedriego będzie tylko lepiej
0
@Slazzy Amaryna dodaj wody gazowanej to odlecisz jak Adam Małysz
0
@Yoshi94 James to chłopak mundialowy jest.
Ja tam wolę patrzeć optymistycznie bo równie dobrze mg powiedzieć że Vini to też nie wiadoma.
0
@Gall Bojan głowy nie miał Gavi i Pedri mają już markę
0
AO się zbliża a zatem szykujta numero uno na światowych listach dla Djoko.
Śmiem twierdzić,że to na koniec kariery Nole będzie rekordzistą gdyż jest najmłodszy i najmniej kontuzjogenny.
Federer raczej nie wygra już wielkiego szlema a Nadal ewentualnie może pokusić się na mączce. Pozostała 3 należy do Nole bez różnicy czy twarda,trawa Nole w tych 3 faworytem być może i na mączce też.