Sysia11
Dołączył/a: styczeń 2015
Buenos Aires
19 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@krawczykPSG Bez przesady właśnie łatwiej jest zbić 10 przy 130 niż 10 przy 70/60.
Wystarczy mniej jeść
2
@DonMatteo901 Władca porażek bo bilans to ma piękny :-)
2
@baartekk97 Ansu to jest większy talent niż Asensio
1
Ansu ma to coś ten błysk!
6
Ansu to jest kot ma potencjał na bycie najlepszym!
2
@ranger3120 Haaland się nie zgodzi on chce być wiodącą postacią,zresztą mieli galacticos i każdy wie jaki był to nie wypał. Póki co PSG ma galacticos i też idzie średnio liczy się zgranie i drużyna a nie jednostki
3
@Wezzore Śmieszny turniej XD Polska na takim Copa to nw czy by z grupy wyszła.
Brakło by im tlenu na wysokości
2
@Djzordon Przecież LL jest słaba, ligę może i wygrają ale to półka niżej niż drużyny z PL,Bayern czy PSG w formie
0
@Emhyr Tak jest, taka Chelsea,City,Bayern półka wyżej
2
@Kapitan hawk Też mnie śmieszą te ich pretensję :D szczególnie,że siedzą na fcbarca
1
@abram3k Do Neya to nie ma go co porównywać nie ten poziom talentu
0
@baartekk97 Tylko w Barcelonie czy Realu to miałby pierwszy skład chłopak skała na Copa i db sobie radzi.
10
@VamosRakieta Wogole to jest chore co się dzieje, chcą wszystko mieć pod kontrolą.
0
@marcin62 Za brak książki czy ćwiczeń pała :P
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@baartekk97 Romero przeciętniak?
Odklejony jesteś z tym Romero.
1
@RR Kogo jakiś Valverde obchodzi z Realu czy zagra na prawej czy lewej.
1
@osa91 Do najlepszych? Przecież to Euro to nawet Hiszpania mogła wygrać. Bez przesady Włosi są mocni ale już taka Francja gra dupy nie urywa.
1
@lukasbarca86 No Ajax top,super by było jakby ktoś w niego zainwestował i wrócił na salony!
0
@Foton Jak by to było takie proste to każdy z nas by tworzył i zarabiał grube "hajsy".
2
@Encore Dlatego mówię ogółem bo zeszły sezon też miał znakomity i Cope przedwszystkim
0
@VegetaPolska Ligę wygracie ale Puchar króla tu loteria obstawiam,że Sevilla lub Sociedad nawet mg wygrać.
2
Ten Martinez z Aston to jest kot!
Nie wiem jakim cudem on marnował się tyle lat na ławce w tym Arsenalu.
Forma wystrzeliła i naprawdę obecnie jest Topowym bramkarzem
3
@kaamil1910 A ile Minut grał Messi a ile CR ? No właśnie
1
@VegetaPolska LaLige zapewne wygracie ale do Anglii czy Bayernu to raczej podjazdu nie będziecie mieć.
Bo drużyny z wysp czy Bayern grają kozacko w LM
0
@dafik85 Real jakiś mocny nie jest po prostu cała LL jest słaba takie City,Bayern na spokoju 2/3 zero by wygrało
1
Kadra nie jest aż taka fatalna,żeby nie poradzić sobie z zespołami typu Cadiz czy Granada. Potrzeba kogoś takiego jak Guardiola/Tuchela czy Kloop którzy wyciągną z zawodnika to co najlepsze a przede wszystkim mają konkretny pomysł na grę.
Przecież Tuchel z Rudiego czy Azpi zrobił Top topów a wcześniej byli to przeciętniacy bez formy.
Co do LL to bez mocnej Barcelony ta liga jest bliżej Ligue1 niż PL,Włoskiej pod względem atrakcyjności więc wcale mnie nie dziwi,że najlepsi odchodzą do Anglii
0
@Pieprz dodaj w LL bo nie na świecie
4
@Messibestplayerintheworld Noi super więcej takich perełek
0
@VegetaPolska Skad możesz wiedzieć kiedy będzie stać kiedy nie.
To wie tylko Laporta